Mi 10T і Mi 10T Pro є флагманськими моделями Xiaomi 2020 року. Втім, для них краще підійде визначення «майже флагманський рівень» з урахуванням того, що пристрої не можна вважати кардинально оновленими в порівнянні з їх попередником – серією Mi 10. Це скоріше злегка полегшена версія. Проте, набір функцій, пропонованих цими пристроями, досить привабливий.
Серед всіх незвичайних специфікацій особливо інтригує дисплей, оскільки Xiaomi вирішила використовувати РК-панель IPS, що досить дивно для цієї цінової категорії. Однак виробник компенсував цей недолік включенням таких характеристик, як частота оновлення 144 Гц і підтримка HDR10 +. Але, звичайно, навіть кращі з кращих ЖК-панелей не можуть зрівнятися з чудовими OLED-екранами.
І, здавалося б, цього промаху з дисплеєм було досить, але недавно користувачі Mi 10T почали стикатися на своїх пристроях з проблемами сенсорного екрану. Ось такі повідомлення публікуються останнім часом на форумах:
У мене проблема з сенсорним екраном Mi 10T, хоча це майже новий смартфон. Середня частина екрану реагує тільки на бічній свайп і не працює належним чином під час прокрутки.
У мене є певні проблеми з сенсорним екраном, а також деякі помилки після установки оновлення MIUI 12.1.1.0 на Android 11. Тому, будь ласка, вирішите мої проблеми в наступному оновленні.
Як видно з наведених вище скарг, екран Mi 10T на дотики час від часу не реагує. Це відбувається в випадковим чином обраних частинах екрану, найбільш часто проблема проявляється в кутових областях або навіть середній частині дисплея. Це зависання триває пару секунд або більше, протягом яких користувач взагалі не може користуватися прокруткою. Але після цього тачскрін знову починає працювати, як ніби нічого не сталося. Кілька користувачів також заявили, що проблема виникла у них після установки недавнього оновлення.
Якщо ви один з тих, хто стикається з проблемою відсутності реакції на дотики з боку сенсорного екрану Mi 10T, не хвилюйтеся, тому що це, швидше за все, помилка програмного забезпечення і, отже, її можна виправити за допомогою оновлень. Хоча поки рано говорити про це.
Більш того, оскільки на сьогоднішній день немає ніяких повідомлень про те, що проблема офіційно визнана компанією-виробником, тому неясно, коли буде випущено оновлення з виправленням помилок.
У бета-версії iOS 18.2.2 випробувачі виявили нову функцію, пов’язану з процесом зарядки iPhone. Вона не впливає на швидкість відновлення енергії батареї, зате може підказати власнику гаджета, скільки смартфону залишилося лежати біля розетки.
Функція під назвою BatteryIntelligence вміє розраховувати приблизний час зарядки iPhone, що залишився, і повідомляти про нього користувачеві. При цьому алгоритм може повідомляти про розрахунковий час як повної, так і часткової заправки до 80%. Схожа навичка є і у ноутбуків під керуванням macOS.
Нововведення було помічено в коді тестової прошивки, але в самій iOS воно поки що не активоване. Можливо, функція з’явиться в наступній беті iOS 18.2 або в черговому стабільному оновленні, анонс якого має відбутися в грудні.
Підвищили зарплату членам Рахункової палати з 200 тисяч до 500 тисяч – нардеп Бурміч. Нагадаю, це орган, який від імені Ради здійснює контроль за надходженням коштів до Держбюджету та їх використання. За що такі зарплати поки невідомо. В той момент, коли військові отримують по 100000 гривень, якщо знаходяться в пеклі.
Ухвалений Верховною радою законопроект №9665 щодо “Вдосконалення відповідальності за правопорушення у сфері лісокористування та протидію незаконному обігу деревини“, перш всього спрямований на боротьбу з нелегальними пилорамами та не стосується простих громадян.
Народний депутат та один з авторів законопроєкту Максим Павлюк, роз’яснив журналістам суть даного закону.
“ЗМІ як завжди пишуть гарячі заголовки, щоб звернути увагу на не існуючу проблему, ніби влада людям забороняє зберігати дрова для власних потреб без підтверджуючих документів. Такі повідомлення абсолютно не відповідають дійсності і є просто одним із методів “жовтої преси” де все перекручується з ніг на голову“, – заявив депутат.
Ухвалений законопроект спрямований на боротьбу з «чорними лісорубами» та нелегальними пилорамами й не стосується громадян, які використовують дрова для опалення своїх домівок.
Депутат навів приклад, щоб отопити будинок площею 100 м² на зиму знадобиться приблизно 10 – 14 кубічних метрів дров. Це той об’єм, який потрібен домогосподарству на опалювальний сезон, і навіть дещо із запасом. Натомість щоб порушити закон потрібно зберігати дрова більше ніж на 30 тисяч гривень без підтверджувальних документів, за даними платформи “ДроваЄ”, це відповідає обсягам у 30 кубометрів сосни або 15 кубометрів дуба.
Зазначаємо, що президент України Володимир Зеленський ще не підписав законопроєкту №9665, а оскільки підпису досі немає, закон ще не набрав чинності.