Mi 10T і Mi 10T Pro є флагманськими моделями Xiaomi 2020 року. Втім, для них краще підійде визначення «майже флагманський рівень» з урахуванням того, що пристрої не можна вважати кардинально оновленими в порівнянні з їх попередником – серією Mi 10. Це скоріше злегка полегшена версія. Проте, набір функцій, пропонованих цими пристроями, досить привабливий.
Серед всіх незвичайних специфікацій особливо інтригує дисплей, оскільки Xiaomi вирішила використовувати РК-панель IPS, що досить дивно для цієї цінової категорії. Однак виробник компенсував цей недолік включенням таких характеристик, як частота оновлення 144 Гц і підтримка HDR10 +. Але, звичайно, навіть кращі з кращих ЖК-панелей не можуть зрівнятися з чудовими OLED-екранами.
І, здавалося б, цього промаху з дисплеєм було досить, але недавно користувачі Mi 10T почали стикатися на своїх пристроях з проблемами сенсорного екрану. Ось такі повідомлення публікуються останнім часом на форумах:
У мене проблема з сенсорним екраном Mi 10T, хоча це майже новий смартфон. Середня частина екрану реагує тільки на бічній свайп і не працює належним чином під час прокрутки.
У мене є певні проблеми з сенсорним екраном, а також деякі помилки після установки оновлення MIUI 12.1.1.0 на Android 11. Тому, будь ласка, вирішите мої проблеми в наступному оновленні.
Як видно з наведених вище скарг, екран Mi 10T на дотики час від часу не реагує. Це відбувається в випадковим чином обраних частинах екрану, найбільш часто проблема проявляється в кутових областях або навіть середній частині дисплея. Це зависання триває пару секунд або більше, протягом яких користувач взагалі не може користуватися прокруткою. Але після цього тачскрін знову починає працювати, як ніби нічого не сталося. Кілька користувачів також заявили, що проблема виникла у них після установки недавнього оновлення.
Якщо ви один з тих, хто стикається з проблемою відсутності реакції на дотики з боку сенсорного екрану Mi 10T, не хвилюйтеся, тому що це, швидше за все, помилка програмного забезпечення і, отже, її можна виправити за допомогою оновлень. Хоча поки рано говорити про це.
Більш того, оскільки на сьогоднішній день немає ніяких повідомлень про те, що проблема офіційно визнана компанією-виробником, тому неясно, коли буде випущено оновлення з виправленням помилок.
Кожна провалена мобілізація та масові спроби втечі за кордон чоловіків показують, що добровольців в Україні не так багато, а ворог тільки збільшує свою армію.
Про проблеми армії розповів військовий експерт Віталій Жмайло в етері національного телемарафону.
За його словами, на сьогодні працівники ТЦК просто виконують свою роботу, тому народний гнів треба скерувати на росіян, а не шукати їх в середині держави.
“Багато українців кричать про насильницьку мобілізацію, але давайте подивимося правді в очі, добровольців не так багато, а ворог сильний і йому потрібно давати відсіч. Звичайно, все потрібно робити в рамках закону, але коли людина ухиляється, порушує закон, то до неї повинні бути застосовані певні міри“ – розповів експерт
Також він додав, якщо працівники ТЦК перестануть виконувати свою роботу, то через місяць окупанти уже будуть в Києві, адже добровольців уже дуже мало.
“Найкращий приклад, як на мене, це “Український легіон”, який планували сформувати з українців в Польщі, а саме з всіх чоловіків, які проживають в Євросоюзі. По найскромнішим підрахункам приблизно 700 тисяч військовозобов’язаних чоловіків проживають в Євросоюзі і тільки 600 чоловіків подали заявку до “Українського легіону”, що в процентному відношенні дорівнює 0.1 %, це стільки добровольців зі 100% чоловіків за кордоном. Повірте, в середині України не кращий відсоток“ – розповів Віталій Жмайло
Експерт закликав не критикувати працівників ТЦК, а зрозуміти, що сьогодні мобілізація дуже потрібна, а чоловіків, які будуть іти добровільно захищати країну уже не так багато залишилося.
Нагадуємо, що в Міністерстві оборони раніше повідомляли, що на окупованих територіях України знаходять понад 600 тисяч солдатів РФ, а до нового року цю цифру окупанти планують збільшити до 700 тисяч.
«ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і те, що їх демонізують та зменшується рівень довіри», — нардепка Анна Скороход.
Усі схеми і розцінки у відео:
В листопаді минулого року Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ. Цілий рік цей орган парламентського контролю досліджував дотримання прав військових і днями комісія нарешті оприлюднила свій звіт, який виявився доволі скандальним. Ухилення від мобілізації за сприяння працівників ТЦК, “липові” відстрочки, корупція в ЗСУ – ось далеко неповний перелік тих проблем, які винесли на загал народні депутати.
«Але є ТЦК, з якими абсолютно нормально працювати, які дослухаються і не роблять такого безпрєдєлу який дозволяють собі інші», — народний депутат Скороход.
Голова парламентської ТСК по правам військових пояснила, як нардепи можуть змінити підходи до мобілізації.