Connect with us

MOBILZONE

Стабільна MIUI 12.5 прибула для двох смартфонів Xiaomi

Опубліковано

Стабільна MIUI 12.5 прибула для двох смартфонів Xiaomi

Оновлення доступно в Європі і Індонезії. Компанія Xiaomi, нарешті, почала поширювати стабільну фірмову оболонку MIUI 12.5 для свого флагмана Xiaomi Mi 11 на міжнародному ринку.

Компанія Xiaomi, нарешті, почала поширювати стабільну фірмову оболонку MIUI 12.5 для свого флагмана Xiaomi Mi 11 на міжнародному ринку.

 

Стабільна MIUI 12.5 прибула для двох смартфонів Xiaomi

Китайські користувачі Xiaomi Mi 11 долучилися з стабільної MIUI 12.5 на кілька тижнів раніше. Тепер же стали доступні індонезійська і європейська версії прошивки під номерами 12.5.1.0 RKBIDXM і 12.5.1.0 RKBEUXM відповідно.

Поки прошивки MIUI 12.5 для Xiaomi Mi 11 носять статус «стабільної бети». Це не означає, що прошивка все ще тестова, вона вже почала поширюватися серед простих користувачів, які не підписувалися на програми тестування. Однак охоплення поширення поки обмежений, Xiaomi розширить його, коли переконається у відсутності серйозних недоліків в ПО.

MIUI 12.5 на основі Android 11 виправляє безліч виявлених в MIUI 12 недоліків, знижує енергоспоживання і зменшує навантаження на пам’ять, при цьому збільшена швидкість і плавність роботи. Глобальна оболонка MIUI 12.5, на відміну від китайської, отримала можливість видаляти системні програми. Як обіцяє виробник, більшість системних додатків можна видалити, а «ключові» програми, необхідні для роботи системи, можна приховати.

Крім стандартних нововведень MIUI 12.5, апдейт приносить оновлення системи безпеки Android за квітень 2021 року.

Redmi K40 Pro отримав стабільну MIUI 12.5
До головних нововведень даної прошивки виробник відносить зниження на 35% використання системної пам’яті пристрою, а також зниження енергоспоживання смартфона на 25%.
Компанія Xiaomi спочатку поширення стабільної версії оновлення фірмової оболонки MIUI 12.5 на базі операційної системи Android 11, про що повідомляють власники пристрою. Бета-версія була доступна ще в кінці квітня, тепер же вийшла стабільна оболонка.

Стабільна MIUI 12.5 прибула для двох смартфонів Xiaomi

До головних нововведень даної прошивки виробник відносить зниження на 35% використання системної пам’яті пристрою, а також зниження енергоспоживання смартфона на 25%. Крім цього, MIUI 12.5 принесла з собою нові суперобої, нові звуки системних поновлення, поліпшену роботи системи вібрації та інші поліпшення.

Смартфон Redmi K40 Pro оснащений екраном Samsung AMOLED E4 з частотою оновлення 120 Гц і дозволом FHD +, яка отримала оцінку DisplayMate A +. Смартфон отримав підтримку Wi-Fi 6E, ІК-порт, стереофонічні гучномовці c підтримкою технології поліпшення звучання Dolby Atmos, двохдіапазонний модуль GPS, NFC, а також захист від пилу і вологи IP53.

У травні стабільну версію MIUI 12.5 також повинні отримати або вже отримали Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Pro, Redmi K40 Pro, Xiaomi Mi 10S, Redmi K40, Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Xiaomi Mi 10 Youth Edition (Lite) 5G, Redmi K30 Extreme Commemorative Edition (Ultra), Redmi 10X, Redmi 10X Pro, Redmi K30S Extreme Commemorative Edition (Ultra), Redmi Note 9 Pro, Xiaomi CC9 Pro, Redmi Note 9, Xiaomi CC9, Xiaomi CC9 Meitu, Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9, Redmi K20 Pro і Xiaomi Mi 9 Pro 5G.

Facebook Comments

MOBILZONE

Київстар скасовує плату за інтернет: як скористатися послугою

Опубліковано

Київстар скасовує плату за інтернет: як скористатися послугою

Київстар, популярний мобільний оператор, вніс зміни в оплату за Інтернет і пропонує своїм клієнтам нову можливість отримати доступ до інтернету безкоштовно. Якщо ви є абонентом, який вперше підключив Домашній Інтернет або переходите на новий тариф, то можна скористатися цією вигодою. Компанія Київстар повідомила про це на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Якщо ви належите до цієї категорії абонентів, то перші 3 місяці ви не оплачуєте за Домашній Інтернет у тарифі “Безлім LOVE UA”, після чого оплата складатиме лише 50 гривень на місяць. Ця послуга активується автоматично, якщо вона доступна за вашою адресою.

Для активації цього тарифу вашому рахунку повинно бути 100 гривень, що є стартовим платежем. Ці кошти будуть використовуватися на оплату місячної плати. В перший місяць плата за Домашній Інтернет буде обчислюватися лише за кількість днів до кінця місяця, а потім з особового рахунку будуть стягуватися кошти щомісяця.

• Тепер пакет працюватиме до того моменту, поки ви не використаєте всі бонуси, але не більше ніж три роки. Якщо бонуси закінчаться раніше, пакет автоматично відключиться, і ви продовжите користуватися звичайними умовами.
• Також можна одночасно підключити кілька пакетів, але не більше трьох заявок на три дні.

Також варто згадати, що з 17 квітня цього року Київстар запроваджує оновлену послугу Ідеальний роумінг, яка дозволяє абонентам спілкуватися за вигідними тарифами в більшості країн світу. Нові умови будуть діяти для абонентів, які підключать цю послугу з 17 квітня 2024 року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Опубліковано

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Новий закон про мобілізацію встановлює додатковий документ, який видається військовозобов’язаним чоловікам Територіально-військовим комісаріатом (ТЦК). Цей документ не слід плутати зі звичайною повісткою.

Перед подачею в суд позову про обмеження права на керування автомобілем ухилянця від мобілізації, ТЦК повинен спершу вислати вимогу. Якщо день позначення вимоги у повідомленні про неможливість вручення співпадає з днем отримання сповіщення, вважатиметься, що вимога була доставлена. Це дозволяє звертатися до суду з вимогою позбавлення водійських прав військовозобов’язаного.

Фактично, вимога ТЦК є попередженням, після якого військкомат має право звернутися до суду. Керівник ТЦК спочатку повідомляє поліцію про ухилення від мобілізації та служби у ЗСУ, і якщо поліція не може затримати порушника, ТЦК надсилає рекомендований лист з вимогою виконання обов’язку.

Новий закон передбачає, що Кабінет Міністрів регулюватиме процес вручення повісток. Документ також визначає оповіщення як виклик громадян до ТЦК та вручення повісток, і установам, підприємствам та організаціям доручається забезпечити своєчасне оповіщення працівників, яких можна мобілізувати.

Чоловіки віком від 18 до 60 років мають мати при собі військово-обліковий документ і пред’являти його за вимогою ТЦК, поліції або прикордонної служби.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

До Реєстру військовозобов’язаних внесуть дані про їхні сім’ї

Опубліковано

До Реєстру військовозобов'язаних внесуть дані про їхні сім'ї: закон 11143

Оборонний комітет Ради схвалив законопроект 11143, яким хочуть внести до Реєстру військовозобов’язаних даних про їхні сім’ї. Про це повідомила нардеп Ірина Фріз. За її словами, законопроект, внесений групою «слуг народу» на чолі з Олександром Федієнком, пропонує повернути «майже всі пункти за персональними даними, раніше виключеними у законопроекті про реєстр військовозобов’язаних, резервістів та призовників під час його розгляду у парламенті.

Тепер автори пропонують повернути:

  • вже не за згодою, а обов’язково – відомості про членів сім’ї призовника, військовозобов’язаного, резервіста (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер паспорта, дата його видачі,
  • РНОКПП) при зарахуванні призовника, військовозобов’язаного, резервіста на військову службу;
  • відомості про батьків призовника, військовозобов’язаного, резервіста, опікунів, усиновителів, піклувальників, а також дітей (ПІБ);
  • відомості про примусове виконання рішення про особу боржника (реквізити та відомості виконавчого документа);
  • відомості про підозру у скоєнні кримінального злочину;
  • відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення;
  • відомості про досвід роботи зі спеціальності.

Також законопроект містить норму про зняття заборони на обробку інформації, яка становить державну таємницю та єдині реєстри з використанням хмарних ресурсів за кордоном.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Які наслідки будуть, якщо не оновити військово облікові дані у ТЦК за новим законом протягом 60 днів
MOBILZONE7 днів тому

Які наслідки будуть, якщо не оновити військово облікові дані у ТЦК за новим законом протягом 60 днів

Просто вручити папірець не вийде: як тепер мають видавати повістки українцям
MOBILZONE6 днів тому

Просто вручити папірець не вийде: як тепер мають видавати повістки українцям

З'явився список із 30 смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO, які припинять оновлюватись у 2024-му
MOBILZONE6 днів тому

З’явився список із 30 смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO, які припинять оновлюватись у 2024-му

Одна з великих соцмереж тепер буду платною
MOBILZONE6 днів тому

Одна з великих соцмереж тепер буде платною: ціна за публікацію постів

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня
MOBILZONE3 дні тому

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня

Офіційно представлено дуже дешевий смартфон OPPO A1i: міцний корпус та багато пам'яті
MOBILZONE6 днів тому

Офіційно представлено дуже дешевий смартфон OPPO A1i: міцний корпус та багато пам’яті

Які нові зобов'язання прописані для чоловіків у новому мобілізаційному законі: наслідки неявки у ТЦК
MOBILZONE4 дні тому

Які нові зобов’язання прописані для чоловіків у новому мобілізаційному законі: наслідки неявки у ТЦК

Вийшла HyperOS на базі Android 14 ще для троьох смартфонів Xiaomi
MOBILZONE1 день тому

Вийшла HyperOS на базі Android 14 ще для троьох смартфонів Xiaomi

До Реєстру військовозобов'язаних внесуть дані про їхні сім'ї: закон 11143
MOBILZONE15 години тому

До Реєстру військовозобов’язаних внесуть дані про їхні сім’ї

Офіційно представлений смартфон HUAWEI Pura 70 Ultra: новий процесор, висувна камера та захист від води
MOBILZONE3 дні тому

Офіційно представлений смартфон HUAWEI Pura 70 Ultra: новий процесор, висувна камера та захист від води

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.