Connect with us

MOBILZONE

Звонилка від Google тепер вміє записувати розмови з невідомих номерів

Опубліковано

Дзвонилка від Google тепер уміє записувати розмови з невідомих номерів

Додавши в додаток Google Телефон підтримку записи дзвінків, компанія розширює можливості цієї функції, дозволяючи користувачам автоматично записувати дзвінки з невідомих номерів.

Ця функція була вперше виявлена ​​при розбиранні додатки ще в січні, і, схоже, вона буде розгорнута для деяких користувачів додатка Google Phone. Тіпстер @theyashreddi в Twitter поділився знімками екрану з функцією в додатку Google Phone на своєму Xiaomi Mi A3.

Дзвонилка від Google тепер уміє записувати розмови з невідомих номерів

Звичайно, нова функція «завжди записувати» доступна тільки в тому випадку, якщо сама функція запису розмов доступна в вашому регіоні. Як ми писали в січні, коли функція запису дзвінків ще тільки готувалася, до неї додається розгорнутий текст-попередження з відмовою від відповідальності. Він говорить:

Ви або ваш співрозмовник, можете знаходитися десь, де потрібна згода на запис всіх учасників розмови. Всі вони будуть заздалегідь повідомлені про те, що дзвінок записується. Ви повинні дотримуватися законів про записи розмов. Записи зберігаються тільки на вашому телефоні.

Як показують знімки екрану, в настройках «Запис дзвінків» додатка Google Phone з’явився новий перемикач. Після включення ви можете автоматично записувати дзвінки з номерів, яких немає в ваших контактах. Ви також можете вибрати і ввести певні терміни, протягом яких буде працювати функція «завжди записувати», і визначити період зберігання, додавши дати, коли ви хочете, щоб ці записи були видалені.

У минулому році Google зробив функцію запису дзвінків в додатку Google Phone доступною на кількох телефонах Xiaomi по всьому світу, також ця функція також стала доступною для деяких користувачів телефонів Nokia в Індії. Хоча ви можете встановити додаток Google Phone майже на всі пристрої Android, функція запису дзвінків буде доступна тільки на деяких моделях телефонів і тільки в певних регіонах.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.