Connect with us

MOBILZONE

Нова пошта розповіла, як отримати компенсацію за посилки

Опубліковано

Нова пошта розповіла, як отримати компенсацію за посилки

На Новій пошті готові компенсувати незручності, які виникають через помилки співробітників. У компанії “Нова пошта” пояснили нюанси по оплаті за ручну обробку відправлень і розповіли, як клієнти можуть висловити претензії через помилки операторів. Починаючи з двадцятого березня 2021 року поштовий оператор зазначив стягнення додаткової плати за ручну обробку посилок довжиною від 70 до 120 сантиметри по одній зі сторін. У разі упаковки одним з інших способів діють встановлені “Новою поштою” тарифи.

Одна з клієнток “Нової пошти” попросила пояснити, як діє нововведення на прикладі однієї з її посилок. У компанії оперативно відреагували за запит і повідомили про виявлення помилки при реєстрації відправлення.

“Керівник відділення повідомив, що доплата за” ручну обробку “у цих накладних була проставлена ​​помилково. З співробітником, який оформляв вантажі, провели додаткову роботу. Тому сподіваємось, що надалі подібних непорозумінь не виникне. Для подальшого розгляду ситуації необхідно оформити претензії на відшкодування переплачених коштів. Зробити це можна у відділенні або самостійно заповнити бланк, після чого відправити нам в особистому повідомленні “, – говорить відповідь” Нової пошти “.
Читайте також статтю Андрія Китаєва “Логіка захисту і національні інтереси”

Це повідомлення засмутило клієнтку, яка зазначила, що в локдаун їй доведеться їхати на власному автомобілі в відділенні поштового сервісу, витрачати час на заповнення бланків і нервувати. Жінка заявила, що вкрай незадоволена таким станом справ. В “Новій пошті” запропонували альтернативне рішення.

 

Нова пошта розповіла, як отримати компенсацію за посилки

 

“Щоб вам було зручніше, і ви не втрачали свого часу, існує можливість надіслати заповнений бланк претензії нам в особистому повідомленні. Ми обов’язково передамо документи колегам з профільного відділу, щоб питання було вирішене в найкоротші терміни”, – написали співробітники “Нової пошти”.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Повістки через “Дію”: адміністрація зробила важливе попередження

Опубліковано

Повістки через "Дію": адміністрація зробила важливе попередження

Окупанти знову вдались до невдалої провокації: в фашистських ЗМІ пишуть, що у нашому державному порталі «Дія» надходять повістки. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Федоров заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Він також зазначив, що такої функції взагалі не існує і існувати не буде. Міністр також спростував інформацію про відкриття адміністративних та кримінальних проваджень. Вже давно у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Міністр рекомендує громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова грошова допомога для українців: як отримати 33000 гривень

Опубліковано

В Дії безробітним почнуть платити по 10000 гривень

Уряд ощасливив українців: тепер громадяни зможуть отримати новий вид допомоги. Сума виплат становить 33 000 гривень на сім’ю. Виплати надійдуть від міжнародної благодійної організації. Мова йде про Естонську Раду у справах біженців спільно із Запорізьким благодійним фондом “Єдність”. Допомогу зможуть отримати мешканці таких областей:

 • Донецької;
 • Дніпропетровської;
 • Запорізької;
 • Київської;
 • Кіровоградської;
 • Луганської;
 • Миколаївської;
 • Полтавської;
 • Сумської;
 • Харківської;
 • Черкаської;
 • Чернігівської.

Сума виплат становить 2,2 тис. грн на особу, а кошти будуть надходити протягом трьох місяців. Наприклад, сім’я максимум із п’яти осіб може отримати 33 000 грн. Кошти зможуть отримати такі сім’ї:

 • сім’ї, які втратили годувальника внаслідок бойових дій;
 • сім’ї, що повністю втратили житло або житло яких зазнало значних руйнувань;
 • люди з інвалідністю чи тяжким станом здоров’я;
 • самотні матері/батьки з неповнолітніми дітьми;
 • сім’ї з новонародженими дітьми;
 • вагітні жінки та матері, що годують;
 • малозабезпечені сім’ї із неповнолітніми дітьми;
 • люди похилого віку.

Подати заявку на допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-334-056. Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. Після цього зачекайте, поки ваша заявка буде схвалена.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” попередив мешканців сел і міст: потрібно поміняти сім-карти

Опубліковано

Київстар підготував абонентам сюрприз

Мобільний оператор «Київстар» зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Річ у тім, що оператор закликає абонентів з 3500 сіл та міст замінити свої SIM-карти. Це потрібно для того, аби покращити якість зв’язку та швидкість мобільнооо Інтернету.

Оператор продовжує працювати над покращенням зв’язку. З початку війни компанія збільшила покриття мережі 4G в 19 областях нашої країни. Тепер жителі 3500 населених пунктів зможуть користуватись покращеним зв’язком. «Київстар» має на меті надати абонентам стабільний та надійний зв’язок. Компанія модернізувала майже 3000 базових станцій, які тепер мають сучасну технологію LTE-900. В основному оператор надав покращений зв’язок маленьким селищам з населенням до 2 000 осіб.

Тому,  3500 населених пунктів з 19 областей України мають кращих зв’язок. Це стосується жителів Сумської, Вінницької, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Для того аби затестити швидкісний Інтернет потрібно замінити старі SIM-карти на нові. Це можна зробити у відділенні та магазині оператора безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.