Connect with us

MOBILZONE

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

Опубліковано

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

Віджет, «що ти таке»? По суті, це базова функція одного з додатків, яка самостійно відображається на робочому столі вашого смартфона. Порядок, відображення і функції налаштувань віджетів часто залежать від оболонки смартфона.

 

Що таке стрічка віджет?
У смартфонах Xiaomi, в оболонці MIUI всі найпотрібніші віджети, які вбудовані в оболонку, можна зібрати в одному місці, а називається це «місце» стрічка віджетів.

Представлена ​​ця стрічка віджетів як окрема вкладка, яка розташована на самому лівому робочому столі. Просто свайпайте вправо і ви «упретеся» в неї.

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

Важливо зрозуміти, що сама стрічка розбита на модулі, які можна налаштувати окремо, або прибрати взагалі. Основні модулі:

 

Ярлики. Швидкі закладки для доступу до популярних додатків або до їх окремих функцій, можна додавати будь-які додатки для швидкого доступу;
Кроки. Швидкий доступ до крокоміру і статистикою за день;
Нотатки. Швидке створення коротких записів;
Рекомендації. Підбір додатків, які потенційно можуть вам стати в нагоді;
Популярні ігри / відео;
Акції;
Заходи. Окремий блок, що дозволяє не пропустити події які ви додавали собі в календар;

Інструкція про настроювання стрічки віджет

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

Як же їх налаштувати? Досить просто перейти в стрічку віджетів і в верхньому правому куті натиснути на значок «настройка», який звично зображений у вигляді шестерінки. Там ми переходимо в «рекомендований» і потрапляємо в меню настройки наших модулів, де можемо додати або відключити той блок віджетів, який нам не потрібен.

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

Після того як ми додали / видалили потрібні блоки, нам буде простіше і корисніше працювати зі стрічкою віджетів Xiaomi.

 

Як відключити і видалити стрічку віджет?
Якщо ж у вас немає необхідності використовувати цю стрічку віджетів, або вас відволікає це меню і вам досить звичайних робочих столів, ви запросто можете відключити стрічку віджетів взагалі.

Для цього вам необхідно зайти в налаштування вашого смартфона -> пункт «Робочий стіл» і знайти рядок «Стрічка віджетів» і за допомогою повзунка відключити її.

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

Де шукати додаткові міні-програми?
Крім стандартних віджетів в смартфонах Xiaomi ви абсолютно вільно можете встановлювати і використовувати будь-які сторонні додатки і віджети для них.

Для цього вам просто необхідно завантажити потрібну вам додаток з Play Маркета і потім знайти віджет для цього додаток в «меню віджетів» на вашому смартфоні.

 

Як це зробити? Найпростіші способи це:

затиснути пальцем будь-яку вільну зону робочого столу на кілька секунд і внизу вибрати панель «віджети». І вже там з’явитися список всіх доступних віджетів, які вам доступні;
спеціальним жестом на робочому столі. Вам необхідно звести два пальця в центр екрану. Завдяки цьому жесту ви також потрапите в меню настройки, де необхідно вибрати панель «віджети»;

Стрічка віджетів Xiaomi: що це, як відключити

 

Найпопулярніші віджети
Ми вже нагадали собі, як можна управляти віджетами, залишилося розібратися з тим, які програми та віджети реально популярні і корисні для більшості користувачів?

 

Найчастіше, це ті програми, які ми часто використовуємо і які оновлюють необхідну для нас інформацію, наприклад:

Годинники. Є різні варіанти як по дизайну, так і за розміром. Немає необхідності користуватися тільки тим варіантом годин, який передбачили розробники смартфона. Можна вибрати абсолютно різні стилі оформлення;
Погода. Те ж саме стосується погоди, інформації, яка виводитися на головний екран (температура, вологість, якість повітря, швидкість вітру і тд.). Є безліч різних стилів і дизайнів;
Соціальні мережі. Різні соціальні мережі та месенджери пропонують всілякі віджети, для більш швидкої і комфортної роботи. Подивіться, що вам пропонує соціальна мережа, якою ви часто користуйтеся, можливо, вам сподобатися один з віджетів, які вони пропонують;
Плеєр. Можливість прослуховувати музику безпосередньо на головному екрані смартфона, не заходячи в саме додатки плеєра;
Послуги операторів мобільного зв’язку. Зараз оператори надають спеціальниепріложенія, де ви можете без проблем моніторити гроші на рахунку, кількість пакетного інтернету або залишок безкоштовних хвилин. Всі ці дані можна закріпити у вигляді віджета і завжди бути в курсі стану вашого мобільного рахунку;

Будь-яке інше додаток може мати віджети, які можуть вам допомогти. Пошукайте їх в меню «віджети», за допомогою методів які ми описали вище.

 

Сподіваємося, що завдяки настройці стрічки віджетів ви зможете ще зручніше і корисніше використовувати ваш смартфон Xiaomi. Пам’ятайте: віджети створювалися для спрощення і прискореного доступу, розбирайтеся в них, налаштовуйте їх і користуйтеся.

Facebook Comments

MOBILZONE

Xiaomi випустила холодильник на 439 л у «скляному» корпусі

Опубліковано

Xiaomi випустила холодильник на 439 л у «скляному» корпусі

сортименти побутової техніки Xiaomi поповнили новий холодильник MIJIA Fresh Storage 439L Cross Ice Crystal White. Особливостями пристрою став компактний, але місткий корпус товщиною всього 60 см і незвичайний зовнішній вигляд – дверцята обшиті панелями з білого художнього скла.

Загальний об’єм холодильника досягає 439 л, з яких 260 л припадають на холодильну камеру. Для зручності зберігання різних продуктів усередині передбачено 18 відсіків. Реалізовано технологію циркуляції повітря на 360 градусів для досягнення швидкого та рівномірного охолодження або розморожування. За заявою виробника, новинка здатна заморозити 7 кг продуктів за 12 годин завдяки інверторному компресору та вентилятору зі змінною частотою обертання.

Розміри холодильника становлять 825x680x2030 мм при вазі 86 кг. Для керування функціями можна використовувати мобільний додаток MIJIA або голосового помічника XiaoAi.

Ціна Xiaomi MIJIA Refrigerator Fresh Storage Cross 439L Ice Crystal White у Китаї складає $551.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Клієнти ПриватБанку скаржаться на оновлення Приват24

Опубліковано

Клієнти ПриватБанку скаржаться на оновлення Приват24

Нещодавно ПриватБанк оновив інтерфейс онлайн-сервісу Приват24, що викликало незадоволення деяких користувачів. Таким чином, один із постійних клієнтів висловив своє розчарування змінами в системі регулярних платежів.

Невдоволений клієнт написав відгук на порталі Мінфін.

Як повідомив клієнт нова версія ускладнює пошук і процес регулярних платежів, особливо для користувачів, які зберігають велику кількість транзакцій. Він наголошує, що раніше, було легко знайти потрібний платіж за ім’ям чи адресою, а тепер потрібно відкривати кожен платіж окремо.

Клієнт висловив стурбованість тим, що такі зміни можуть призвести до помилок під час оплати, особливо серед користувачів літнього віку. Він пропонує банку тимчасово відновити доступ до старої інтерфейсної версії, поки новий інтерфейс не буде вдосконалений.

Представники ПриватБанку надали відповідь на відповідне звернення, що постійно працюють над вдосконаленням своїх сервісів, а нова версія спрямована на те, щоб зробити користування більш інтуїтивним та зрозумілим для всіх користувачів. Вони також відзначили, що намагаються ефективніше розподілити функціональність для полегшення навігації.

Клієнти ПриватБанку скаржаться на оновлення Приват24

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Vodafone підвищив ціни на популярні тарифи

Опубліковано

Vodafone підвищив ціни на популярні тарифи

Мобільний оператор Vodafone, 17 червня змінив вартість на послуги, а також на деякі тарифні плани. Тому абонентам доведеться платити більше.

Тож розглянемо деякі з них. Наприклад, тариф Vodafone Turbo, який спочатку становив 165 гривень, за 4 тижні зріс до 180 гривень. Однак варто врахувати, що оператор додав до тарифного плану безлімітний інтернет, а також кількість хвилин для розмов по Україні залишаються незмінними.

Водночас Joice Start/Start Special подорожчав на 20 гривень – до 200 гривень за 4 тижні. При цьому в рамках тарифного плану абоненти отримують 800 хвилин й 25 ГБ Інтернету.

Також звертаємо вашу увагу на те, що Joice Pro тепер коштує 260 гривень за 4 тижні, що на 30 гривень дорожче, ніж раніше. Додатково абоненти отримають 1200 хвилин й 35 ГБ інтернет-трафіку.

Ну і звичайно ж, тариф Joice Max зріс на 30 гривень, тож тепер за 4 тижні доведеться заплатити 330 гривень. За ці гроші користувачі отримують додаткові 1600 хвилин розмови та 50 ГБ Інтернету.

Також читайте:

Apple розкрили дату виходу iOS 18

ПриватБанк придбав нові банкомати, які послуги вони надаватимуть

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
В Україні хочуть змінити закон про мобілізацію
MOBILZONE3 дні тому

В Україні хочуть змінити закон про мобілізацію

Представники ТЦК по-новому перевірятимуть дані призовників
MOBILZONE4 дні тому

Представники ТЦК по-новому перевірятимуть дані призовників

Хто з українців має обовʼязково мати штрих-код у військовому квитку
MOBILZONE3 дні тому

Хто з українців має обовʼязково мати штрих-код у військовому квитку

В Резерв+ зʼявляться нові дані про українців
MOBILZONE3 дні тому

В Резерв+ зʼявляться нові дані про українців

Стало відомо про три варіанта відкуплення від армії: ціни
MOBILZONE2 дні тому

Стало відомо про три варіанта відкуплення від армії: ціни

Найпопулярніший смартфон POCO X6 Pro на Dimensity 8300 Ultra обвалилася в ціні до рекодно низького рівня
MOBILZONE5 днів тому

Найпопулярніший смартфон POCO X6 Pro на Dimensity 8300 Ultra обвалилася в ціні до рекодно низького рівня

Документи у "Резерв+" матимуть обмежений строк дії
MOBILZONE5 днів тому

Документи у “Резерв+” матимуть обмежений строк дії

Xiaomi Mi Band 8 Pro з AMOLED-екраном та автономністю до 14 днів обвалився в ціні до рекордно низького рівня
MOBILZONE6 днів тому

Xiaomi Mi Band 8 Pro з AMOLED-екраном та автономністю до 14 днів обвалився в ціні до рекордно низького рівня

Які сповіщення від ТЦК зможуть отримати українці поштою
MOBILZONE2 дні тому

Які сповіщення від ТЦК зможуть отримати українці поштою

«Вбивці флагманів» Realme GT 6 та GT 6T представлені для міжнародного ринку, оголошено ціни для України
MOBILZONE4 дні тому

«Вбивці флагманів» Realme GT 6 та GT 6T представлені для міжнародного ринку, оголошено ціни для України

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.