Connect with us

MOBILZONE

Мобільний оператор знизив тарифи до рекодного низького рівня, дешевше ніж в Київстар і Vodafone

Опубліковано

Мобільний оператор знизив тарифи до рекодного низького рівня, дешевше ніж в Київстар і Vodafone

Деякі мобільні оператори України продовжують знижувати тарифи в рамках конкуренції і боротьби за споживача. Lycamobile Ukraine показав свої найбільш вигідні пакети.

Мобільний оператор Lycamobile Ukraine запевнив українців у тому, що на сайті компанії вони можуть знайти більш вигідні тарифні плани, ніж у інших організацій, що надають послуги стільникового зв’язку. У компанії відзначили, що готові запропонувати найнижчі тарифні пакети в країні, при цьому мова йде не про контракти. Крім цього, мобільні оператор заявив, що користування послугами не передбачає будь-яких прихованих платежів.

Тарифний пакет “Все в одному XS” передбачає, що клієнт за 30 гривень на місяць отримав 200 хвилин на дзвінки абонентам інших операторів, 30 SMS на інші мережі та 4 Гб мобільного інтернету.

У пакеті “Все в одному XS” за 50 гривень на місяць можна отримати до 650 хвилин на дзвінки іншим операторам, 30 хвилин на дзвінки за кордон, 50 SMS на інші мережі та 8 Гб мобільного інтернету.

А в пакет “Все в одному М” за 80 гривень надається можливість дзвонити іншим операторам до 800 хвилин на місяць, до 40 хвилин дзвінків за кордон, 100 SMS на інші мережі та 12 Гб мобільного інтернету.

Для порівняння, найдешевший тариф від компанії Vodafone називається SuperNet Turbo передбачає абонентську плату в розмірі ста гривень на місяць (приблизно 3,3 гривні в день). За ці гроші абонентам надають 20 Гб інтернету, 700 хвилин для дзвінків на всі мобільні мережі України. Також доступна послуга Vodafone Video Pass для безкоштовного користування популярними сервісами, наприклад, Youtube, Netflix і Megogo.

Компанія Київстар за абонентську плату сто гривень пропонує тариф “Смачний”. Але в перерахунку на дні він дорожче Vodafone SuperNet Turbo, оскільки для його продовження необхідно поповнювати кожні двадцять вісім днів.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Опубліковано

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Сьогодні тяжко знайти людину, яка не користується ста офортом. А чи знаєте ви, як правильно заряджати пристрій? Сьогодні ми розповімо вам думку експерта з цього приводу.

Деталі

Експерти стверджують, що набагато ефективніше заряджати пристроїв декілька разів протягом дня, аніж заряджати його вночі.

Аналітик Адріан Кінгслі-Хьюз стверджує, що він надав перевагу заряджати смартфон вранці та після обіду протягом 30-45 хвилин. Він повністю відмовився від зарядки смартфону вночі.

Аналітик стверджує, що саме такий метод менш навантажує зарядний пристрій, а головне — смартфон. Нагадуємо, що найоптимальніший заряд батареї сягає 20-80%.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Опубліковано

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Мабуть, вже всі українці знають, що за третю бустерна вакцину вони отримають 500 гривень в межах програми «єПідтримка». Які ще зміни нас очікують?

Деталі

Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян та закликав їх не панікувати. У зверненні він також розповів про способи та заходи протидії агресорам.

Крім того, президент розповів про чергові зміни у програмі «єПідтримка». Тепер літні люди зможуть купити на президентську ти яку ліки.

Анонсувалось програма «єСубсидія». Малозабезпечені люди можуть розраховувати на те, що їм будуть видавати допомого на оплату комунальних рахунків.

Президент розповів, що програма «єПідтримка» розшириться на молодих громадян віком 14-18 років. Вони зможуть витратити свою 1000 грн не тільки на кіно, театри, спорт, книги та подорожі, а і на освітні курси, послуги та програми.

Ще одне нововведення — додаткові виплати за «бустер». Українці після третьої дози вакцини отримають 500 грн на додачу до 1000 грн за перші дві.

Грошова підтримка також буде доступною для підлітків віком від 14 до 18 років. Поступово розширюються галузі, де можна витратити бонусні кошти. Тепер «єПідтримка» стала доступною й для освітньої сфери. На кошти підлітки зможуть записатись на курс або ж витратити на освітні програми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повертає абонентам гроші

Опубліковано

Київстар повертає абонентам гроші

Чи бачили ви коли-небудь мобільного оператора, який повертав би кошти своїм абонентам? Таким героєм став «Київстар», який почав повертати клієнтам частину податку.

Деталі

Справді, мобільний оператор почав повертати гроші, точніше податки, які клієнти витрачали на купівлю послуги «КиївстарТБ». На жаль, стосуватиметься це не всіх абонентів, а лише тих, хто зареєстрований у цифровому банку Sense SuperApp.

Акція триватиме до 31 березня 2022 року. Ті абоненти, Які використовують цифровий банк Sense SuperApp почнуть отримувати кешбек від оплати послуги «Київстар ТБ».

Для того, аби стати учасником акції вам потрібно:

  1. Завантажити та зареєструватись у додатку;
  2. Оформлюєте картку Сaméléon (це відбувається завдяки відеоіндетифікаї через срібло й. Додаток «Дія»;
  3. Перейти до розділу «Cash’U CLUB — Категорії»;
  4. оюОбрати пункт «Кешбек від Київстар».

Дану операцію потрібно робити чи не кодно міць. Вам всього необхідно кожного місяця заходити до додатку та обирати туж категорію

Користуватись послугою можуть абоненти, в яких підключено контрактні тарифи або тарифи з передоплатою. Бонуси до додатку Cash’U CLUB оновлюється до 15 числа кожного місяця.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.