Connect with us

MOBILZONE

Нова оболонка MIUI 12.5 захистить ваш Приват24 і Ощад24

Опубліковано

Нова оболонка MIUI 12.5 захистить ваш Приват24 і Ощад24

Як обіцяла компанія Xiaomi, нова версія фірмової оболонки MIUI 12.5 запропонує користувачам неймовірно високий рівень безпеки та конфіденційності, для чого в неї буде впроваджений ряд спеціальних функцій.

Наприклад, MIUI 12.5 повідомить користувачів кожен раз, коли який-небудь додаток буде звертатися до буферу обміну. При цьому можна буде обмежити доступ до буферу обміну для певних програм.

Крім того, MIUI 12.5 дасть можливість користувачам ділитися приблизними місцем розташування замість точного, щоб більш повно гарантувати захист конфіденційності.

Крім цього, в MIUI 12.5 обіцяють безпечну клавіатуру, вже з’явилася в ряді регіональних прошивок MIUI, яка дозволяє шифрувати набираються символи для захисту даних, що вводяться від різних шкідливих додатків.

А вчора на офіційній сторінці MIUI в китайській соціальній мережі Weibo з’явилася інформація про те, що MIUI 12.5 перевірятиме і аналізувати потенційні ризики при проведенні користувачем онлайн-платежів.

Сценаріїв онлайн-споживання стає все більше, і не можна ігнорувати безпеку платежів. Коли ви використовуєте платіжні додатки, система автоматично визначає, чи знаходиться платіжна середовище в безпечному стані. Якщо буде виявлено елемент ризику, з’явиться спливаюче вікно.
Також буде можливість включити функцію перевірки безпеки платежів MIUI 12.5 відповідно до ваших уподобань для певних програм, які підтримують платежі. Інших подробиць з цього приводу, на жаль, поки немає.

Чи з’явиться функція перевірки безпеки платежів в глобальних збірках MIUI 12.5 або залишиться ексклюзивом для китайських прошивок, як це було з багатьма цікавими можливостями, поки невідомо.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Ще одна категорія українців можуть отримати грошову допомогу в 2500 гривень

Опубліковано

У "Дії" тепер нові можливості: як користуватися

Навіть у період війни держава не забуває про виплати та допомогу найвразливішим категоріям населення. Вже незабаром щомісячну допомогу зможе отримати ще одна категорія громадян. Окрім всіх існуючих допоміг, урядом було схвалено ще декілька програм, що передбачають щомісячні виплати.

Допомогу отримають громадяни, що постраждали внаслідок війни. Наприклад, жителі території, в яких тривають бокові дії, жителі деокупованих та окупованих територій. Інформація опублікована на урядовому порталі. Денис Шмигаль, глава Кабміну, повідомив, що уряд започаткував програму допомоги, учасники якої зможуть щомісячно отримувати 2200-2500 гривень.

“Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни”, – повідомив Денис Шмигаль.

Для отримання допомоги потрібно подати заявку на інформаційному порталі «єДопомога (edopomoga.gov.ua). Незабаром така можливість з’явиться у державному порталі «Дія».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чому переселенцям не приходять гроші з «Дії» на картку

Опубліковано

Українцям почали видавати 4500 гривень на продукти: як і хто може отримати

Як ви вже знаєте, внутрішньо переміщені особи зможуть отримати достатню допомогу від держави. Проте, деякі переселенці переймаються тим, що кошти так і не надійшли на картку. Тепер стало відомо з чим зв’язані затримки. Однією з причин є помилки при оформленні виплат.

Наприклад, в мережі неодноразово були описані випадки, де переселенці, які подали заявки на допомогу у березні досі не отримали виплат. Ймовірно, що при поданні заявки на отримання статус внутрішньо переміщеної особи були допущені серйозні помилки.

Мінінтеграція відповіла на запитання та назвала основні проблеми, які були допущені при поданні заявки. Аби отримувати допомогу потрібно отримати статус ВПО. Якщо статус не отримано, або при подання заявки були допущені серйозні помилки — кошти ви не отримаєте. Кабмін ввів можливість вносити виправлення у заявах на облік ВПО та не позбавляти українців коштів. Уряд рекомендує декілька разів перевіряти достовірність поданих заяв.

Крім того, переселенці, що подали заявки на отримання коштів через «Дію», зможуть отримати паперовий варіант довідки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дію» повернулася функція для отримання грошової допомоги

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

До державного порталу «Дія» повернули послугу для внутрішньо переміщених осіб. Раніше вона була недоступною у зв’язку з апдейтом системи, де працівники вносили зміни відповідно до приписів.

Громадяни, яким довелось змінити своє місце проживання та виїхали до більш безпечних куточків країни, знову зможуть подавати заявку на отримання статус внутрішньо переміщеної особи. Саме цей статус допоможе переселенцям отримувати щомісячну допомогу.

Допомога надається у розмірі 2000 гривень для дорослих, та 3000 гривень для дітей та собі з інвалідністю. Кошти надходять на картку «єПідтримки» або на картку соціальних виплат від «Ощадбанку».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.