Connect with us

MOBILZONE

Київстар поверне українцям витрачені на зв’язок гроші

Опубліковано

Київстар поверне українцям витрачені на зв'язок гроші

Київстар вирішив в черговий раз побалувати своїх абонентів цікавою пропозиціє. Українські мобільні оператори нерідко балують своїх абонентів різними акціями, що дозволяють заощадити на зв’язку. Іноді бонуси бувають дуже істотними, як у випадку з пропозицією від Київстар, який збирається повернути своїм клієнтам частину витрачених грошей.

Суть акції полягає в тому, що у абонентів є можливість отримати до 30 бонусів, кожен з яких еквівалентний 1 гривні. Для цього необхідно поповнювати мобільний рахунок за допомогою банківської картки Visa, використовуючи додаток “Мій Київстар”.

Зокрема, потрібно зайти в додаток, після чого вибрати функцію “Поповнити”. Далі необхідно вибрати банківську картку Visa, а потім поповнити свій мобільний рахунок на суму, що перевищує 100 гривень. Протягом семиденного періоду абонентам повернеться кешбек.

Примітно, що отримані бонуси будуть доступні для використання протягом місяця. Їх можна витратити на такі цілі:

  • Оплата дзвінків, повідомлень буде використовуватися тарифу або мобільного інтернету (для клієнтів передоплати);
  • Повідомлення і дзвінки, а також мобільний інтернет (для тарифів “Все разом”);
  • Дзвінки та повідомлення (для контрактних клієнтів).

В ході використання будь-якого із зазначених послуг, в першу чергу будуть витрачатися кошти саме на бонусному рахунку, незважаючи на наявність грошей на основному. Не варто забувати і про те, що скористатися цією пропозицією від компанії Київстар можна лише один раз за весь час проведення акції.

Варто зазначити, що численні акції та знижки мобільних операторів викликають розгубленість серед українців, оскільки складно вирішити, кому з них віддати перевагу. У разі, якщо головною вимогою є мобільний інтернет, то корисно буде ознайомитися з результатами дослідження компанії nPerf, яка з’ясувала, хто з операторів найшвидший.

Facebook Comments

MOBILZONE

Monobank починає видавати готівку

Опубліковано

Monobank починає видавати готівку

Monobank готується до розгортання пристроїв для видачі готівки. Про отримання першого банкомату повідомив співзасновник онлайн-додатки Олег Гороховський. Радісну для клієнтів новина топ-менеджер опублікував на своєму телеграм-каналі, підкріпивши заяву підтверджує фото.

Monobank починає видавати готівку

Перший час пристрій буде працювати в тестовому режимі (де саме і за якою адресою, Горохівський промовчав). Тривалість випробувань банкомату топ-менеджер також не озвучив. Розгортання власної банкоматної мережі позбавить клієнтів monobank від необхідності сплати комісій при знятті коштів, відзначають ознайомилися з новиною експерти.

Скільки саме банкоматів monobank планується встановити в Україні, поки залишається невідомим.

 

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Сервіси Google і YouTube перестали працювати на мільйонах смартфонів

Опубліковано

Google відключив свої сервіси на мільйонах смартфонів

«Гугл» анонсував припинення підтримки YouTube, «Карт», Gmail та інших сервісів власного виробництва на десятках мільйонів пристроїв з застарілими (від 2011 і нижче) версіями ОС «Андроїд».

Плани корпорації по забезпеченню безпеки акаунтів передбачають заборону на вхід у всі сервіси, розміщених на девайсах з операционкой Android 2.3.7 Gingerbread і нижче, починаючи з 27.09.2021, інформує Times of India.

Для збереження доступу до додатків представники корпорації рекомендують зробити апдейт системи до Android 3.0 або вище.

Як пояснює сама компанія Google, версії Android від 2.3.7 і старше стають  занадто уразливими для хакерів, тому їх необхідно відключити. Для того, аби користуватись смартофном, версія ПО має бути 3.0 та новіше. Тому, з 27 вересня користувачі зустрілись з проблемою достовірності паролей, при спробі увійти до сервісів Google (Gmail, YouTube, Google Maps, тощо).

 

Відзначається, що пристрої з застарілими версіями «зеленого робота» уразливі перед атаками хакерів і набагато частіше схильні до збоїв і помилок, ніж більш нові аналоги.

Операційка Android 2.3.7 Gingerbread побачила світ рівно 10 років тому, у вересні-2011. Для переходу на більш нову версію користувачам досить дати необхідну для цього команду в «Оновленні системи». Знайти відповідний розділ можна в функції «Додатково» (вхід через «Систему»), відзначається в публікації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Опубліковано

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

«Сяомі» анонсувала початок внутрішнього тестування Ambient Sound Recognition – версії MIUI для людей з проблемами слуху, яка дозволяє користувачам сприймати навколишні звуки за рахунок вбудованої технології штучного інтелекту, інформує MyDrivers.

Церемонія презентації новинки відбулася вчора і була приурочена до 64-го Міжнародного дня людей з вадами слуху людей. В рамках зазначеного рішення власники смартфонів екосистеми «Сяомі» можуть сприймати на слух 9 видів оточуючих звуків, починаючи від стуку в двері і «виття» включеної сигналізації – закінчуючи звуками води, що ллється і гавкоту / нявкання домашніх вихованців.

Xiaomi відкриває бета-тестування нової функції MIUI: диференціація 9-й типів оточуючих звуків в реальному часі

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Алгоритм розпізнавання навколишніх звуків базується на даних свіжих досліджень «мовного» департаменту Технологічного комітету Xiaomi.

– Все обчислення проводяться безпосередньо на смартфоні, без розпізнавання в Мережі. Такий підхід гарантує недоторканність персональних даних користувачів, – наголошується в публікації.

Споживання енергії при цьому незначно (витрати порівнянні з витратою енергії пристрою на запуск Xiao Ai).

Влитися в ряди випробувачів функції можна через центр внутрішнього тестування «Сяомей» (сайт компанії => налаштування системи => доп. Настройки => розділ «Доступність»).

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.