Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi Mi Band 6 стане кращим спортивним браслетом 2021 року з ціною в 850 гривень

Опубліковано

Xiaomi Mi Band 6 стане кращим спортивним браслетом 2021 року з ціною в 850 гривень

З кожним днем ​​носимая електроніка стає все більш затребуваною, і на те, звичайно, є цілком собі реальні причини. Функціональні можливості такого роду електронних пристроїв стрімко розширюються, стаючи все більш багатими. Ще якщо п’ять років тому спортивні браслети могли тільки лише підраховувати фізичну активність, то тепер, зараз, їм під силу аналізувати якість сну, виступати в ролі «розумного» будильника, відображати пульс, а також виступати в ролі фітнес-тренера під час занять безліччю популярних видів спорту. Проте, вже незабаром ситуація стане ще краще, так як до виходу на ринок готується такий наручний гаджет, як Xiaomi Mi Band 6.

Нехай поки що цей фітнес-трекер ще й не представили громадськості, але вже незабаром все зміниться, так як виявиться представлений, а потім і запущений в продаж, наручний браслет нового покоління від компанії Xiaomi, а принесе він разом з собою оновлений дизайн, нові сенсори і датчики для відстеження фізичної активності, а разом з тим, крім цього, безліч різних інших особливостей, всі з яких вкрай позитивно відіб’ються на цьому наручні гаджет, зробивши його набагато більш привабливим і вигідним, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту. Новий спортивний браслет принесе з собою посилену систему захисту, розширені функціональні можливості, а також безліч різних інших нововведень.

 

Навіть не дивлячись на те, що презентація цього браслета ще не відбулася, вже тут і зараз відомо про все те, чим саме конкретно він виявиться здатний всіх приємно порадувати. Так, йому приписують збільшений в розмірах кольоровий AMOLED-дисплей з великою роздільною здатністю, модуль Bluetooth 5.2 LE для підключення до смартфонів, а разом з тим, крім цього, акумуляторну батарею ємністю 130 мАг з підтримкою технології прискореної зарядки. Втім, і це ще далеко не все, тому що новинка також виявиться здатна приємно порадувати користувачів оновленим дизайном корпусу, але Xiaomi Mi Band 6 як і раніше буде представляти із себе капсулу, яка поміщується в силіконовий ремінець.

Новенький наручний гаджет отримає барометричний альтиметр для визначення висоти, на яку піднявся користувач, а разом з тим, крім цього, ще й модуль GPS для визначення місця розташування в просторі, причому знаходити самого себе трекер виявиться здатний навіть без підключення до смартфонів, і це всіх гарантовано абсолютно точно приємно порадує. Новинка в особі Xiaomi Mi Band 6 буде продаватися в магазинах приблизно за 199 юанів, тому бажаючим його купити саме в Китаї буде потрібно викласти за нього близько 850 гривень. Це, звичайно, сущі копійки за сучасними мірками, тому будь-яка людина виразно абсолютно точно зможе дозволити собі покупку даного трекера.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Опубліковано

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фіш

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фішки здаються зайвими і марними. В одній з останніх версій Android компанією Google була додана система бульбашок. Звучить досить безглуздо, а виглядає це ще дивніше. Зроблено вони для швидкого спілкування з кількома людьми через різні програми. Тут може бути і Telegram та SMS-повідомлення та інші соціальні мережі та месенджери. Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в налаштування смартфона, відкрити розділ «Програми та сповіщення».

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах
Включаємо відображенням всіх програм, потім знаходимо програму “бульбашки” якої ви хочете відключити, наприклад Telegram. Тепер заходимо в налаштування даної програми та у розділі “Сповіщення” відключаємо всі бульбашки.

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Також користувач може відключити “бабли” для конкретного діалогу, достатньо зайти в його налаштування. Також, якщо ви не фанат чогось нового і ніякі “бульбашки” вам не потрібні, то їх можна повністю вимкнути для всіх програм разом. Це робиться в тому ж розділі настройок із повідомленнями.
Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Опубліковано

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Група дослідників з Дармштадтського технічного університету в Німеччині виявила небезпечну вразливість, яка може використовуватися для стеження за користувачами iPhone та завантаження шкідливого програмного забезпечення навіть після відключення смартфона. Проблема пов’язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки.

Справа в тому, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв’язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

“В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента”, – йдеться в повідомленні дослідників.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” продовжить нараховувати 2000 гривень: кому затримують виплати

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

Внутрішньо переміщені особи продовжуватимуть отримувати кошти  у «Дії». Проте, багато громадян переймаються тому, що ще не отримали кошти за березень. Міністерство соціальної політики пообіцяло, що всі кошти переселенці отримають у травні.

На це є декілька причин. По-перше, реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж передбачалось. Виплати як і раніше становлять 2 тисячі гривень доя дорослих, та 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

По друга, виплати були затримано у зв’язку з затримкою реєстрації внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Уряд зазначає, що зараз залишилось обробити близько 500 тисяч заявок, а виплати у травні нарахують одразу за два місяці

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE5 днів тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE3 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE7 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE5 днів тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE3 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE7 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE7 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає
MOBILZONE2 дні тому

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE4 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.