Connect with us

MOBILZONE

Оновлення MIUI 12 принесло серйозну проблему в смартфони Xiaomi

Опубліковано

Оновлення MIUI 12 принесло серйозну проблему в смартфони Xiaomi

Нещодавно на смартфонах Xiaomi Mi 10, які в даний час працюють на глобальної версії MIUI 12, була виявлена ​​дивна проблема. Вона була пов’язана з налаштуванням домашнього екрану MIUI, де після кожної перезавантаження призначені для користувача значки з домашнього екрану зникали. Один з блогерів розповів про ситуацію, що склалася в соціальних мережах і попросив у Xiaomi виправити помилку. В даний час користувачі чекають офіційного рішення проблеми від компанії, але спосіб позбутися від помилки вже є. Прочитайте цю статтю, щоб докладно дізнатися, чому з’явилася проблема з іконками на головному екрані MIUI 12, і про те, як її можна вирішити.

Ярлики в MIUI 12

Ми всі налаштовуємо наш домашній екран відповідно до нашими перевагами і встановлюємо значки додатків на цьому екрані в зручному для себе порядку. Зрозуміло, що ми поміщаємо сюди ті додатки, які використовуємо найчастіше. Але що, якщо нам доведеться робити це кожен раз, коли ми перезавантажуємо телефон?

 

Ось що відбувається на нашому пристрої Mi 10 під керуванням MIUI 12. Так в чому ж проблема, і як її виправити?

В чому проблема?
Коли ви розміщуєте значки додатків відповідно до переваг на головному екрані будь-якого пристрою Xiaomi з MIUI 12, а потім з якоїсь причини перезапускаєте його або ставите на зарядку, відбувається те, що ви бачите на відео, і це досить сильно дратує. Після кожної перезавантаження всі налаштування домашнього екрану зникають.

Оновлення MIUI 12 принесло серйозну проблему в смартфони Xiaomi

Як ви можете бачити на наведених вище знімках екрану, спочатку на ньому були значки додатків, такі як YouTube, Zemote і інші, а після перезапуску всі ці значки додатків зникли. Нагадаємо, що це відбувається, коли ви перезапускаєте апарат, виключаєте його або заряджаєте після розряду батареї.

Як це виправити?
Що ж, ми знайшли тимчасове рішення проблеми. Якщо ви пам’ятаєте, нещодавно в MIUI з’явилося меню додатків або App Drawer, що є частиною робочого столу оболонки. І саме це нововведення може бути причиною виникнення помилки проблеми. Отже, щоб вирішити цю проблему, вам потрібно буде змінити налаштування домашнього екрану. Ось як це зробити:

Відкрийте «Налаштування» на своєму телефоні Xiaomi і перейдіть в «Робочий стіл»;
Тут виберіть головний екран з безлічі опцій, і він запропонує вам два варіанти – звичайний і з меню додатків;
Виберіть звичайний варіант.

От і все! Тепер, коли ви перезавантажуєте телефон після настройки домашнього екрану, ви не побачите ніяких змін, і всі ваші значки будуть там відповідно до того порядку, який ви віддаєте перевагу.

Як ми вже згадували, це тимчасове рішення проблеми, тому що якщо хтось все-таки хоче використовувати панель додатків, він не зможе скористатися запропонованим способом. Ми чекаємо постійного рішення від компанії і обов’язково повернемося до цієї теми, як тільки що-небудь дізнаємося. Якщо ж ви теж стикалися з подібною проблемою на своєму телефоні Xiaomi і змогли її вирішити іншим способом, повідомте про це в коментарях.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк анонсував серйозні зміни з 1 червня: що потрібно знати

Опубліковано

ПриватБанк анонсував серйозні зміни з 1 червня: що потрібно знати

«ПриватБанк» звернувся з важливим повідомленням до своїх клієнтів. Вже за тиждень буде скасовано кредитні канікули, які банк започаткував на початку війни.

Під час кредитних канікул клієнти могли не вносити мінімальний обов’язковий щомісячний платіж. Багато хто втратит свої домівки, роботу, а канікули дозволяли не сплачувати кредит. Крім того, банк не нараховував штраф за прострочений платіж. Проте, всі ці послаблення перестануть діяти з 1 червня.

Кредитна ставка з початку літа зросте до 3,5%. Банк завчасно попереджає клієнтів, що вже незабаром доведеться сплачувати щомісячні платежі. Також, прес-служба фінансової установи заявила, що якщо громадяни з поважних причин не можуть сплатити кредити, то їм запропонують інший варіант вирішення проблеми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році для України

Опубліковано

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році для України

Щоб встановити будь-яке з цих або інших розширень для Chrome, необхідно натиснути на три крапки у верхньому лівому куті, потім вибрати рядок “Додаткові інструменти” > “Розширення”. Після цього натискаємо на три смужки у верхньому лівому кутку та вибираємо знизу “Відкрити інтернет-магазин Chrome”.

 

ZenMate — безкоштовний додаток, в якому можна підключитися до VPN-серверів у 4 країнах. Усі бажаючі можуть отримати розширений доступ, заплативши від $1.99 на місяць. Серед безкоштовних країн – Німеччина, Румунія, США та Сінгапур. Є пробний період, який дозволить оцінити якість сервісу та швидкість роботи.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Browsec VPN — один із найкращих сервісів. Тут також доступні 4 країни для безкоштовного підключення, платним передплатникам надається можливість підключення до VPN у 42 країнах. Ціна платної версії від $2.99. Досить простий і зрозумілий інтерфейс, який збігається з однойменною програмою для смартфонів.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Hotspot Shield Free VPN Proxy буде цікавим для мешканців України, оскільки розробник надає жителям цієї країни безкоштовний доступ до преміальної версії.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

SetupVPN – Lifetime Free VPN підійде тим користувачам, які хочуть придбати одразу річну передплату. Її вартість становитиме $24, за ці гроші користувач може підключатися до VPN у 42 країнах, однак вам знадобиться реєстрація.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Windscribe надає користувачам 10 ГБ безкоштовного трафіку для ознайомлення з можливостями програми. А в день доступно 1 ГБ трафіку. Платна версія надає доступ до серверів у 69 країнах та 112 містах.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

TunnelBear VPN – один з найпростіших і зрозуміліших VPN сервісів, користувачеві доступно 10 ГБ трафіку в місяці. Збільшити кількість трафіку можна запрошуючи друзів та розміщуючи посилання на додаток до різних соціальних мереж. Існує також необмежена платна версія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар надав своїм користувачам корисні поради

Опубліковано

Київстар надав своїм користувачам корисні поради

Мобільний оператор «Київстар» звернувся до абонентів з важливим повідомленням. Мова йде не про тарифи, пакети послуг, чи інші операторські штучки. Мова йде про більш важливу складову людського життя — психологічне здоров’я. Оператор підготував рятівні поради, що можуть врятувати життя:

  • Якщо у вас обмаль продуктів, пийте склянку води за 15 хв до їжі. Пережовуйте кожен шматочок 36 разів.
  • Якщо ви не можете рухатися, міцно притискайте до підлоги ступні лівої, а потім правої ніг протягом кількох хвилин. Водночас почергово стискайте та розтискайте кулаки. Дихайте повільно та глибоко.
  • Якщо у вас обмаль води, полощіть нею рот протягом кількох секунд перш, ніж проковтнути.
  • Якщо поруч вибухнула бомба та контузила вас, негайно видихайте одним довгим звуком, допоки не буде більше повітря для видиху. Якщо це сталося із дитиною, попросіть її потрястися, як собака, яка виходить із води. Робіть це після кожного вибуху.
  • Якщо у вас напад клаустрофобії (про це свідчать широко розплющені очі й зіниці), повільно, глибоко дихайте. Радимо не торкатися до людини в такому стані.
  • Якщо у вас панічна атака, покладіть руки на обличчя так, щоб подушечки долонь були на очах. Ніжно масажуйте очні яблука протягом 15 секунд. Якщо інша людина перебуває у цьому стані, візьміть її руки до своїх і починайте разом повільно дихати протягом п’яти хвилин.
  • Якщо сирена дуже лякає вас, співайте вголос будь-яку мелодію. Якщо страх у дитини, запропонуйте їй вити, як вовченя.
  • Якщо вам нестерпно від темряви й тиші в укритті, обійміться із людьми навколо й гойдайтеся разом вперед-назад. Також можна натискати один одному руки.
  • Якщо ви постійно відчуваєте стрес, дозволяйте собі відкрито гніватися. Проте зважайте на людей навколо й намагайтеся не образити їх.

Діліться порадами з близькими та друзями й залишайтеся у безпеці!

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.