Connect with us

MOBILZONE

Битва операторів: Київстар проти Vodafone і lifecell, визначений кращий тариф

Опубліковано

Битва операторів: Київстар проти Vodafone і lifecell, визначений кращий тариф

Вартість різних товарів і послуг продовжує збільшуватися. Мобільний зв’язок не є винятком. Трохи більше року тому у нас вийшов матеріал з порівнянням базових 4G тарифів найбільших операторів стільникового зв’язку країни. Але з того моменту ціни змінилися, як і «наповнення» тарифних планів. Що саме отримають абоненти і скільки їм за це потрібно буде платити, ми коротко розглянемо в цій статті.

Київстар

У тарифній сітці оператора першим користувача зустріне пакет з назвою «Спілкування без меж». Його вартість 125 гривень за 28 днів. За ці гроші користувачеві нададуть 6 ГБ мобільного інтернету, безлімітні дзвінки всередині мережі та 60 хвилин дзвінків на номери інших операторів і за кордон (Італія, Польща, Росія, Німеччина і Чехія).

За 25 гривень зверху можна отримати пакет Smart, що включає в себе вже 12 ГБ мобільного трафіку, безлімітні дзвінки всередині мережі та 120 хвилин поза нею (в тому числі і за кордон в вищевказані країни), а також 120 SMS усередині країни. А за акційною ціною вартість тарифу буде на третину дешевше початкової. Але це контрактний пакет. Схожий варіант серед передплачених називається «Розваги без меж» і коштує трохи дорожче.

При цьому деякі з тарифів додатково включають в себе доступ до сервісів компанії, таким як «Київстар ТБ Легкий», «Київстар Футбол Легкий», Star Guard Lite, Mobile ID, ще одну SIM-карту для гаджетів, оплату домашнього підключення до Мережі, а теж не тарифікують трафік до популярних соціальних мереж, музичним, ігровим та інших сервісів.

Найдешевші тарифи в «передоплаті» називаються «Дзвінкі для батьків» і «Інтернет для батьків». Їх вартість становить 60 і 100 гривень відповідно. Перший складається з безлімітних дзвінків всередині мережі та 100 МБ мобільного інтернету, а вартість дзвінків на інші операторські та стаціонарні номери становить 60 копійок за хвилину розмови. За додатковий трафік понад тариф грошей не візьмуть, але обмежать швидкість доступу до 32 Кбіт / с. Другий буде цікавіше, надаючи 6 ГБ трафіку, безлімітні дзвінки всередині мережі, 60 хвилин на інших операторів і 60 SMS по Україні.

Інші тарифи вже дорожче, але можуть захоплювати безлімітний трафік, значно більше хвилин на дзвінки (в тому числі і за кордон) і пропонувати додаткові послуги.

Vodafone

Початковий пакет у Vodafone називається Vodafone SuperNet Start. Тут абоненту нададуть безлімітні дзвінки всередині мережі, 110 хвилин на дзвінки по Україні, 50 хвилин на дзвінки в 30 інших країн (список і додаткові умови є на сторінці оператора), які можна «перетворити» в додаткові 150 хвилин «внутрішніх» дзвінків, і 5 Гб мобільного інтернету. Також з тарифом можна по акції отримати 4 місяці безкоштовного використання YouTube Premium і послуги Video PASS (безлімітний трафік на YouTube, Netflix і Megogo).

За 150 гривень на місяць можна отримати тариф Vodafone SuperNet Pro, де обсяг трафіку збільшиться до 12 ГБ, а дзвінки в межах України до 150 хвилин. Ліміт дзвінків в інші країни такий же, який теж можна перевести в додаткові 150 хвилин на дзвінки по Україні. І вже за 230 гривень в пакеті Vodafone SuperNet Unlim це буде безлімітне кількість інтернету і 200 хвилин на дзвінки. Тільки в цьому тарифі є 30 хвилин дзвінків за кордон, які також трансформуються в 100 хвилин всередині країни. Інші акції тут такі ж.

Окремо у оператора є тарифні плани для гаджетів – Device S, M і L. Тут пропонують 500 МБ і 50 хвилин на розмови, а далі 10 ГБ і 18 ГБ трафіку в місяць і дзвінки по 1 гривні за хвилину розмови. Вартість пакетів 50, 100 і 160 гривень відповідно.

Останній тариф у оператора позиціонується як «молодіжний» і називається joice. Його вартість становить 120 гривень на місяць і пропонує користувачеві 6 ГБ мобільного інтернету і 600 хвилин на дзвінки всередині країни. Додатково тут надається безлімітний трафік для сервісів відео YouTube, Netflix і Megogo, популярних музичних та ігрових сервісів, месенджерів та соціальних мереж (повний список можна знайти на сайті). Але також для недавніх і нових абонентів є безкоштовна акція joice MAXX, яка подвоює кількість пакетних даних і хвилин на дзвінки.

 

lifecell

У lifecell і тарифів багато, і різних акцій вистачає (наприклад, є суттєві знижки при перенесенні номера за допомогою MNP, реєстрації номера або для студентів). Але навіть без цих акцій послуги оператора не дуже дорогі. А починається все з тарифу «Просто Лайф», який за 70 гривень на місяць запропонує 1 ГБ інтернету і 250 хвилин дзвінків на всі мобільні номери в Україні. Тільки тут варто врахувати, що в ці 250 хвилин будуть входити і розмови всередині мережі. Після закінчення відведеного часу, дзвінки на інші номери будуть платними, але між абонентами lifecell залишається безліміт.

Пакет «Комфорт» за 100 гривень в місяць запропонує 4 ГБ трафіку, безлімітні дзвінки між абонентами lifecell, окремі 100 хвилин на розмови з абонентами інших операторів і 100 SMS по Україні.

Наступний стрибок ціни буде не дуже відчутним, але в тарифі значно більше «начинки». «Смарт Лайф» за 120 гривень в місяць надасть 20 ГБ трафіку і 750 хвилин дзвінків на всі мобільні мережі (з подальшим безлімітом для номерів lifecell). Більш того, за додаткові 30 гривень на місяць можна буде доповнити пакет ще 5 ГБ інтернету і збільшити кількість хвилин до 1250. А ще в пакеті не тарифікується трафік соціальних мереж Facebook, Instagram і Twitter і є 50 ГБ хмарного сховища lifebox.

«Вiльни Лайф» без акцій і спеціальних умов буде коштувати 200 гривень, але за цю суму «укомплектує» смартфон власника 1500 хвилин дзвінків вже на все українські номери і безлімітним доступом в інтернет (який, правда, після перших 50 ГБ обмежиться швидкість 1 Мбіт / с). Додаткові 50 гривень збільшать кількість доступних хвилин до 2000.

Також у оператора є більш дорогі тарифи і окремі пакети для різних гаджетів. Заодно варто врахувати, що вартість практично всіх тарифів можна так чи інакше трохи опустити, просто надавши документи (а заодно і зайвий раз убезпечити себе від «викрадення» номера зловмисниками). Заодно оператор надає можливість «зібрати» свій варіант пакету, де можна вибрати необхідну кількість мобільного трафіку, хвилин для дзвінків і підключити інші функції, а називається цей тариф «Хендмейд».

Підсумки
Порівняно з минулим роком, ціни на мобільний зв’язок злегка підросли у всіх операторів. Правда, у багатьох випадках і умови стали цікавіше, де абонент зможе дозволити собі більше дзвонити і користуватися мобільним інтернетом, а жителі регіонів у деяких операторів можуть отримати окремі, більш доступні умови. Заодно і послуга підключення eSIM почала набирати обертів. І, на жаль, в різних тарифах поняття «місяця» все ще варіюється від 4 тижнів до календарного місяця, що теж може вносити легку плутанину при виборі.

Але в цілому, за винятком зростання цін, зміни деяких назв тарифів і збільшення обсягу їх «наповнення», ситуація на ринку мобільних послуг практично не змінилася.

 

Оператор Київстар Київстар Київстар Київстар Vodafone Vodafone Vodafone Vodafone lifecell lifecell lifecell lifecell
Тариф Дзвінки для батьків Інтернет для батьків Спілкування без меж Smart Vodafone SuperNet Start Vodafone SuperNet Pro Vodafone SuperNet Unlim joice Просто Лайф Комфорт Смарт Лайф Вільний Лайф
Ціна 60 грн 100 грн 125 грн 150 грн 110 грн 150 грн 230 грн 120 грн 70 грн 100 грн 120 грн 200 грн
Період Місяць Місяць 4 неділі Місяць Місяць Місяць Місяць Місяць 4 неділі Місяць 4 неділі 4 неділі
Інтернет 100 МБ + безлім на соцмережі і мессенджери 6 ГБ + безлім на соцмережі і мессенджери 6 ГБ + безлім на соцмережі і мессенджери 12 ГБ + безлім на соцмережі і мессенджери 5 ГБ 12 ГБ безлім з обмеженням швидкості 0,8 Мбит/с після 40 ГБ 6 ГБ + безлім на соцмережі і мессенджери 1 ГБ 4 ГБ 20 ГБ + безлім на соцмережі і мессенджери безлім з обмеженням швидкості до 1 Мбит/с після 50 ГБ +безлім на соцмережі і мессенджери
Доповнення пакета Бесплатно, але з обмеженням швидкості до 32 Кбит/с Бесплатно, але з обмеженням швидкості до 32 Кбит/с 100 МБ/10 грн, до 10 пакетів в день 100 МБ/10 грн, до 10 пакетів в день 200 МБ/7 грн, до 20 пакетів в день 200 МБ/7 грн, до 20 пакетів в день 1 ГБ/10 грн на максимальної швидкості 200 МБ/7 грн, до 20 пакетів в день 500 МБ/10 грн, 250 МБ/5 грн 500 МБ/10 грн, 250 МБ/5 грн, в 500 МБ/10 грн, 250 МБ/5 грн
Звонки в середині сеті Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт
Другі звінки 60 хв на мобильні і заграницю 60 хв на мобильні і заграницю 120 хв на мобильні і заграницю 110 хв 150 хв 200 хв 600хв 250 минут на всі звінки, потім безліміт на lifecell 100 хв 750 хв на всі звінки, потім безліміт на lifecell 1500 хв на всі звінки, потім безліміт на lifecell
Доповненний пакет 0,60 грн/хв 0,60 грн/хв 3 мин/3 грн, до 3 пакетів в день, потім 1,50 грн/мин 1,50 грн/хв 0,60 грн/хв 0,60 грн/хв 0,60 грн/хв 0,50 грн/хв 1 грн/хв 1 грн/хв 1 грн/хв 1 грн/хв
SMS 10 SMS/3 грн,
до 100 пакетів/день
60 10 SMS/3 грн,
до 100 пакетів/день
120 50 SMS/1,50 грн в день 50 SMS 50 SMS 50 SMS/1,50 грн в день 100 SMS/3 грн в день 100 SMS 100 SMS/3 грн в день

Facebook Comments

MOBILZONE

Реєстр “Оберіг”: як ТЦК шукатимуть ухилянтів через сервіс

Опубліковано

Реєстр “Оберіг”: як ТЦК шукатимуть ухилянтів через сервіс
Україна впроваджує нові засоби для організації мобілізації в умовах воєнного стану. Один із таких інструментів – це єдиний електронний реєстр “Оберіг”, який створений для систематизації інформації про військовозобов’язаних громадян. Цей реєстр призначений для збору, зберігання та обробки даних для військового обліку в країні і допоможе органам мобілізації швидко виявляти осіб, які уникають своїх військових обов’язків. Щодо того, які саме дані містить система “Оберіг”, хто має доступ до цих даних та як перевірити інформацію про себе, можна дізнатися у додатковому матеріалі.

Що таке реєстр “Оберіг”

“Оберіг” – це єдиний електронний реєстр призовників, військовозобовʼязаних і резервістів віком від 18 до 60 років, який збирає, зберігає та обробляє дані для військового обліку. Раніше, більшість інформації зберігалась на паперових картках у військкоматах, що часто призводило до їхньої втрати або недоступності. Тепер введення реєстру “Оберіг” має на меті спростити процес мобілізації до ЗСУ, підвищити ефективність роботи військкоматів та запобігти випадкам корупції.
Хто має доступ до системи “Оберіг” Доступ до даних має Міністерство оборони України в якості власника реєстру та персональних даних, а Генеральний штаб ЗСУ є його розпорядником. Крім того, доступ до інформації у реєстрі мають Служба безпеки України (СБУ) і Служба зовнішньої розвідки (СЗРУ). Адміністраторами реєстру призначені обласні Територіальні центри комплектації (ТЦК). Наповнення даними у системі відбувається через районні та міські центри комплектування. Які дані є в системі “Оберіг” Інформацію для системи “Оберіг”, що веде реєстрацію військовозобов’язаних, отримують з існуючих реєстрів, таких як Міністерство фінансів, МВС, Міністерство освіти й науки, Державна судова адміністрація, Пенсійний фонд, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство соціальної політики, ЦВК та Державна прикордонна служба. В реєстрі “Оберіг” міститься така інформація:
  •  ПІБ, дата та місце народження, стать, громадянство;
  •  місце проживання і перебування;
  •  сімейний стан, наявність дітей;
  •  освіта, професія, місце роботи;
  •  відомості про знання іноземних мов, підвищення кваліфікації;
  •  стан здоров’я;
  •  військово-облікова спеціальність;
  •  відомості про участь у бойових діях, отримання бойових поранень;
  •  відомості про батьків;
  •  реквізити внутрішнього та закордонного паспорта;
  •  наявність підстав для виїзду за кордон під час воєнного стану;
  •  ІПН;
  •  оцифрований образ обличчя;
  •  дані про судимість і відкриті виконавчі провадження;
  • номер телефону;
  • адреса електронної пошти;
  • інформація про дозволи на володіння зброєю;
  •  дані про купівлю та перереєстрацію транспорту, отримання водійських прав;
  •  результати явки до ТЦК та проходження медкомісії. Крім того, до “Оберегу” вносять дані:
  •  про виїзд за кордон,
  •  про право на володіння зброєю та реквізити водійських посвідчень (серія та номер посвідчення, дата видавання, орган, який видав документ, термін дії, категорія ТЗ).
Як перевірити свої дані в “Оберегу”
В даний час військовозобов’язані мають можливість переглядати свої дані у реєстрі “Оберіг”, але це можливо лише через особисте звернення до ТЦК або Служби призову з поданням письмового запиту. Оновлення даних також можливе за умови особистого звернення до ТЦК. Крім того, військовозобов’язаний може ініціювати перевірку правдивості своїх даних у реєстрі. Проте у майбутньому військовозобов’язані зможуть переглядати свою інформацію в “Оберезі” в онлайн-режимі через електронний кабінет. Наразі ця можливість не активна, але коли систему запустять, особа зможе зареєструватися і дистанційно перевіряти свої дані, а також подавати інформацію про себе до ТЦК через цей кабінет.
Як розшукуватимуть ухилянтів через “Оберіг”
Завдяки централізованій базі даних “Оберіг” державні органи можуть швидко виявляти військовозобов’язаних, які не з’являються за повісткою до ТЦК або уникають мобілізації шляхом інших дій. Система дозволяє відслідковувати рухи потенційних ухилянтів, їхні контакти, майно та інші важливі дані. Якщо військовозобов’язаний не приходить за повісткою, ТЦК передає інформацію про нього правоохоронним органам.
Служба безпеки України (СБУ) та Національна поліція, маючи доступ до реєстру “Оберіг”, можуть оперативно отримувати актуальні дані про його місцезнаходження та контакти. Це дозволяє швидко провести пошукові дії та притягнути порушника до відповідальності. Крім того, завдяки інтеграції даних з різних державних реєстрів, “Оберіг” допомагає виявляти спроби ухилянтів приховати своє місцезнаходження або виїхати за кордон. Інформація про перетин кордону, зміну місця проживання та інші подібні дії швидко потрапляє до бази даних і стає доступною для відповідних органів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація посилюється: чоловіків закликали оформити до 18 травня два документи

Опубліковано

Мобілізація посилюється: чоловіків закликали оформити до 18 травня два документи

З 18 травня в Україні набуде чинності новий закон про мобілізацію, тому чоловікам потрібно оформити два важливі документи до цієї дати. Юристка Кристина Очкур звернулася до чоловіків віком від 18 до 60 років, закликаючи їх витягти з державної платформи “Дія” довідку про несудимість та витяг про реєстрацію місця проживання.

Очкур підкреслила важливість збереження цих документів на ПК чи смартфоні, щоб вони завжди були під рукою, оскільки вони можуть знадобитися в майбутньому. Зараз це можна зробити легко, але пізніше можуть виникнути труднощі. Також юристка заявила, що такі документи потрібно отримати і для чоловіків, які зараз перебувають за кордоном, включаючи українців, які виїхали як до, так і після початку повномасштабної війни.

Новий закон про мобілізацію передбачає ряд змін, в тому числі на військовий облік будуть поставлені пенсіонери з однієї категорії. У всіх військовозобов’язаних чоловіків мають бути оновлені документи в ТЦК, інакше їм загрожують великі штрафи та кримінальна відповідальність.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо всі пристрої, на які вже можна встановити Android 15

Опубліковано

Названо всі пристрої, на які вже можна встановити Android 15

Google оприлюднила список виробників смартфонів, які мають власну програму тестування Android 15 для деяких моделей. Усього бета-версії новітньої прошивки доступні для пристроїв 11 брендів – у мережі вже з’явився детальний список моделей, що підтримуються.

Крім Google, встановити “бету” Android 15 на фірмові смартфони пропонують iQOO, OnePlus, Honor, Lenovo, Nothing, OPPO, realme, TECNO, Sharp, vivo та Xiaomi. Є деякі обмеження: наприклад, для флагмана 12 серії iQOO прошивка доступна тільки в Таїланді, Малайзії, Індонезії та Індії. На vivo X100 випробувати Android 15 можна в Казахстані, Гонконгу, Індії, Малайзії, Тайвані та Таїланді. Повний список сумісних апаратів виглядає так:

  • OPPO: Find N3
  • OnePlus: Open, 12
  • Немає: Phone (2a)
  • TECNO: Camon 30 Pro 5G
  • Honor: Magic 6 Pro, Magic V2
  • realme: 12 Pro Plus 5G (Індія)
  • Lenovo: Tab Extreme (TB570FU)
  • Sharp: AQUOS sense8 (SH-M26)
  • Xiaomi: 14, 13T Pro, Pad 6S Pro 12.4

Відомо, що нова версія «бети» для смартфонів Honor вийде цього літа, а у OnePlus у нових прошивках є проблеми з Bluetooth, Wi-Fi та деякими іншими функціями. Реліз стабільної версії Android 15 очікується восени цього року. Список виробників смартфонів, що поповнюється, з доступною програмою тестування розміщений на сайті для розробників.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Що буде за ухилянтами від мобілізації після штрафу 25000 гривень
MOBILZONE6 днів тому

Що буде з ухилянтами, які будуть переховуватися від мобілізації після виходу нового закону

Співробітники ТЦК масово змінили локацію: де тепер найчастіше роздають повістки ухилянтам
MOBILZONE4 дні тому

Співробітники ТЦК масово змінили локацію: де тепер найчастіше роздають повістки ухилянтам

Закон про мобілізацію зробить рівними всіх: тепер не буде, що одні воюють, а інші переховуються
MOBILZONE5 днів тому

Закон про мобілізацію зробить рівними всіх: тепер не буде, що одні воюють, а інші переховуються

Тепер штрафи виписуватимуть 4 рази на рік всім ухилянтам: подробиці
MOBILZONE5 днів тому

Тепер штрафи виписуватимуть 4 рази на рік всім ухилянтам: подробиці

Уже скоро ухилянтів ловити на вулиці більше буде не потрібно: в ТЦК бачитимуть все
MOBILZONE6 днів тому

Уже скоро ухилянтів ловити на вулиці більше буде не потрібно: в ТЦК бачитимуть все

Каратимуть дуже суворо: в ТЦК розповіли, що буде з тими, хто порушує правила мобілізації
MOBILZONE3 дні тому

Каратимуть дуже суворо: в ТЦК розповіли, що буде з тими, хто порушує правила мобілізації

ПриватБанк попередив про важливе нововведення: що потрібно знати власникам карток
MOBILZONE5 днів тому

ПриватБанк попередив про важливе нововведення: що потрібно знати власникам карток

В Україні змінилися правила проходження ВЛК: що відомо
MOBILZONE2 дні тому

В Україні змінилися правила проходження ВЛК: що відомо

Монобанк перетворюється на Приват: в чому причина
MOBILZONE4 дні тому

Монобанк перетворюється на Приват: в чому причина

Xiaomi припинить випуск HyperOS
MOBILZONE7 днів тому

Xiaomi припинить випуск HyperOS

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.