Connect with us

MOBILZONE

Нова почта знову потрапила в скандал де втратила ще один iPhone

Опубліковано

Нова почта знову потрапила в скандал де втратила ще один iPhone

На тлі історії з колишнім співробітником Нової поштою, який підробляв накладні за допомогою вкраденого ноутбука і привласнював замовлення з інтернет-магазинів сплив ще один актуальний випадок. На цей раз справа пов’язана з послугами «Накладений платіж» і «Зворотній доставка», в результаті використання яких киянин Святослав Савченко позбувся власного смартфона iPhone 7, який хотів продати якомусь покупцеві.

Далі інформація зі сторінки автора поста:

«Хочу поділитися з вами одну кумедну історією, яка сталася зі мною 2 тижні тому. Вирішив я значить продати свій, змучений долею, Iphone 7 і скористатися послугою Нової Пошти «Накладений платіж». Відправив телефон покупцеві, той за класикою жанру, не з’явився, і я оформив послугу зворотна доставка EH 59000637625785.

На Новій Пошті я зустрічав всяке, пробиті коробки, битий товар всередині, але такий «бруду» ще не було. Приходжу на 179 відділення забрати телефон, а співробітник НП стверджує, що він вчора вже видав мою посилку комусь іншому. І мовляв він нічого не знає, все у нього добре, як би «сам дурень» пиши «претензію». Все ще не розуміючи, що відбувається, де мій телефон, і чому замість моєї посилки, мені тикають в обличчя листком «претензія», я взявся її заповнювати. У підсумку, провівши 2 робочих години на Новій Пошті, (природно працівник НП не мав навіть Мальше уявлення, яку саме претензію, і які поля я повинен заповнити), диво сталося! Претензія №20210127 / 04532 створена!

Але не все так просто. Це був тільки перший круг «Данте». Далі більше. Отримати інформацію від марного колл-центру немає можливості. 10 хвилин доводилося пояснювати, кожен раз новому співробітнику, чого я чекаю і що мені потрібно, а у відповідь я тільки чув: «Чекайте відповідь за рішенням протягом тридцяти днів», «Відео з моментом видачі вашої посилки ми не можемо надати без суду» , «Чекайте лист від наших юристів протягом 3-х місяців». Складалося враження, що НП намагається зробити все можливе, щоб я опустив руки і кинув затію з поверненням коштів.

Тільки через півтора тижні я отримав дзвінок, в якому представник НП повідомив: «Вам відмовлено. Співробітник Нова Пошта працює на 179 відділенні виконав свою роботу правильно ». Звідси випливає, що не маю рації я. Звичайно ж я накидав мільйон і два питання, у відповідь отримавши, «подавайте в суд», «Я не юрист», «не знаю чому так сталося» ітд. Загалом було зрозуміло, що я говорю з людиною, який може прийняти рішення (немає).
В голові не вкладається, як можна людині видати не ту посилку і чому клієнти повинні платити за помилки оператора ?! »

 

У підсумку автор поста задає ряд питань керівнику компанії Нова Пошта Володимиру Поперешнюку:

Послуга «Накладений платіж» є не ідеальною і в ній багато проломів. Чому я повинен за це платити з власного гаманця?
Як може бути відмова в поверненні коштів з боку НП, якщо клієнт приніс посилку на відділення, а назад її не повернули?
Як відділ HП проводить співбесіду, наймаючи людей на роботу, які не можуть ретельно перевірити документи у одержувача / відправника?
Незважаючи на те, що історія пройшла два тижні тому, тільки після публікації в facebook представники Нової поштою опублікували в коментарях відповідь на запит:

«Ми предметно розібраліся у ситуации за накладною 59000637625785 та повідомляємо Наступний: 25.01 клієнт звернув у відділення для Отримання цього вантажу. ВІН озвучивши оператору номер накладної та Надав паспорт (на имя отримувача Вказаним у накладній). Согласно з правилами компании, цього достаточно для Отримання посилки.

Через декілька днів, Ви звернули у відділення та повідомілі, что НЕ отримувалася цею Вантаж. Вам предложили Оформити офіційну претензію, щоб провести детальну перевірку, что й Було Зроблено. После перегляду відеозапісів з відділення, в момент Отримання товару, колеги з профільного відділу ВСТАНОВИВ, что видача здійснювалась без порушеннях, за попереднім пред’явленням Клієнтом документа, что підтверджує его особу.

Ми підготувалі для Вас офіційну письмовий відповідь относительно цієї ситуации, якові сегодня відправлять. Рекомендуємо звернути з заявили до представителей правоохороних ОРГАНІВ. После Надання копії заяви ми зможемо здійсніті компенсацію. »

Таким чином, в даному випадку Святослав Савченко все ж отримає компенсацію, не дивлячись на початкову відмову.

Нова почта знову потрапила в скандал де втратила ще один iPhone Нова почта знову потрапила в скандал де втратила ще один iPhone

 

Facebook Comments

MOBILZONE

Samsung представила розумне кільце Galaxy Ring, яке потрібно міряти перед покупкою

Опубліковано

Samsung представила розумне кільце Galaxy Ring, яке потрібно міряти перед покупкою

Одним з найочікуваніших і незвичайних гаджетів на презентації Samsung стало розумне кільце Galaxy Ring. Майже півроку після першого анонсу на MWC 2024 компанія нарешті розповіла всі подробиці про аксесуар, розкривши його можливості і час автономної роботи.

Samsung Galaxy Ring випускається у чорному, сріблястому та золотому кольорах, а також у кількох розмірах (від 5 до 13 за американською шкалою). Вага гаджета коливається від 2,3 до 3 грамів, корпус виконаний з титанового сплаву 5-го класу, а всі датчики та електроніка розташовані на внутрішній стороні та приховані під шаром епоксидної смоли. Також вся конструкція захищена за стандартом IP68 та витримує тиск до 10 атмосфер.

Для потенційних покупців Samsung надає безкоштовний набір для визначення розміру кільця – компанія рекомендує носити зразок хоча б протягом 24 годин, щоб переконатися, що він повністю підходить. Приміряти кільце також можна буде у фірмових магазинах компанії.

Samsung представила розумне кільце Galaxy Ring, яке потрібно міряти перед покупкою
Аксесуар підключається через Bluetooth LE 5.4 і може працювати тільки зі смартфонами Samsung під керуванням Android 11+. Також знадобиться обліковий запис Samsung та програма Samsung Health. За допомогою Galaxy Ring можна відстежувати всі основні показники фізичної активності, включаючи частоту серцевих скорочень, температуру шкіри та якість сну з аналізом хропіння. Додатково можна керувати смартфоном, натискаючи на кільце: Samsung пропонує це робити великим пальцем, що є сусідом з тим, на якому надіте кільце. Таким чином можна робити фото та вимикати будильник.

Автономність кільця залежить від розміру. Для варіантів 5-11 заявлено до 6 днів, а для 12-13 – до 7 днів. Заряджається гаджет у спеціальному кейсі, що також містить власний акумулятор на 361 мАг: цього вистачає на 20 повних зарядок кільця.

Старт продажів Samsung Galaxy Ring заплановано на 24 липня за ціною $399/€449/£399.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Ухилянтам заборонять перереєстровувати автомобілі

Опубліковано

Ухилянтам заборонять перереєстровувати автомобілі

Головний сервісний центр МВС повідомив, що чоловікам, на яких буде висіти штраф від ТЦК буде заборонено перереєстрація транспортних засобів.

Також зазначається, що команда “Дії” та сервісних центрів МВС вдосконалюють послуги для водіїв. Таки чином, відтепер у додатку “Дія” можна дізнатися причину відмови у перереєстрації авто. Відповідне оновлення в додатку уже доступне.

Тепер “Дія” буде повідомляти чоловікам про причини відмови у перереєстрації автомобіля через державний додаток. Якщо раніше для з’ясування причини потрібно було звертатися в Сервісний центр МВС, то тепер робити додаткові дії не потрібно. А щоб уникнути перекупів, продати через Дію можна тільки одне авто. Всі послуги роблять для кращого комфорту для українців, – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На сайті Головного сервісного центру МВС опублікували основні причини відмови в перереєстрації авто:

  • Транспортний засіб знаходиться в розшуку Інтерполу;
  • Транспортний засіб або номерний знак розшукує поліція;
  • Одна зі сторін перебуває в розшуку в поліції;
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або паспорт відображається у базі даних поліції як втрачене;
  • Існуючі обтяження в реєстрі Мін’юсту щодо заборони на відчуження;
  • Транспортний засіб є речовим доказом у кримінальному провадженні.
  • Наявність штрафу від ТЦК та СП.

Нагадуємо, якщо не сплатити штраф від ТЦК та СП протягом 15 днів, то його передають на примусове стягнення до виконавчої служби. Після чого сума штрафу подвоюється і уже становитиме не 17 000, а 34 000 гривень, також слід врахувати сплату виконавчого збору та судових витрат, а це ще приблизно 3 000 гривень.

Якщо у боржника немає відповідної суми на банківських рахунках, щоб погасити штраф, то арешт через суд іде спочатку на рухоме майно (автомобіль, мотоцикл, велосипед тощо). У разі накопичення штрафу більше 160 тисяч гривень, арешт уже накладається на квартиру/будинок боржника з подальшою його конфіскацією та реалізацією на державному аукціоні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чоловіка, який має бронь від мобілізації, суворо покарали: в чому причина

Опубліковано

Чоловіка, який має бронь від мобілізації, суворо покарали: в чому причина

У Донецькій області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. На суді чоловік визнав частково свою вину і не згідний з вироком.

Подробиці

За даними суду, 22 серпня 2023 року чоловік прийшов в ТЦК де відразу отримав направлення на ВЛК. Лікарська комісія визнала придатним чоловіка, після чого йому працівники ТЦК намагалися вручити бойову повістку, але чоловік категорично відмовився її отримувати, тому на нього склали протокол за ухилення від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав частково. Він пояснив, що сам прийшов до ТЦК, бо потрібно було заповнити обхідний лист під час працевлаштування на роботу. Йому відразу було вручено направлення на ВЛК. Комісія визнала його повністю придатним, хоча він з цим не згідний, оскільки хворіє на гепатит С. Чоловік зазначив, що він казав працівникам, що на роботі йому дадуть бронь від мобілізації, хоча не момент вручення бойової повістки у нього її не було.

Також чоловік додав, що зараз працює в підземній шахті і має бронь, копію цих документів надав суду. Обвинувачений попросив суд не карати його сувору, враховуючи, що в нього проблеми зі здоров’ям, що він працює в тяжких умовах, а також те, що в нього є бронь від мобілізації.

У суді лікар заявив, що підсудний був визнаний придатним до служби, адже гепатити С згідно із чинною інструкцією МОУ(ст.4-в) не є підставою для відстрочки від мобілізації.

Суд також встановив, що у чоловіка до серпня 2024 року дійсно є бронь від мобілізації, але на момент вручення повістки її не було.

Таким чином, чоловіка було визнано винним за статтею 336 ККУ (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період) і засудили до 3 років позбавлення волі.

Також читайте:

Колишній головнокомандувач Валерій Залужний заявив, що через небезпеку нових війн громадяни повинні “відмовитися від ряду свобод заради виживання”.

У “Резерв+“ з’явилася спеціальна позначка для чоловіків.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
У ТЦК починають примусово доставляти водіїв: їх мобілізація стоїть першочергово
MOBILZONE6 днів тому

У ТЦК починають примусово доставляти водіїв: їх мобілізація стоїть першочергово

Після оновлення даних у Резерв+ можуть бути неприємності: за що штрафуватимуть
MOBILZONE5 днів тому

Після оновлення даних у Резерв+ можуть бути неприємності: за що штрафуватимуть

Стало відомо, скільки чоловіків не оновило дані в ТЦК: що їм загрожує
MOBILZONE5 днів тому

Стало відомо, скільки чоловіків не оновило дані в ТЦК: що їм загрожує

В ТЦК будуть знати, якщо військовозобов'язаний не оновив свої дані вчасно
MOBILZONE2 дні тому

В ТЦК будуть знати, якщо військовозобов’язаний не оновив свої дані вчасно

Українців штрафуватимуть за помилки ТЦК: що відомо
MOBILZONE6 днів тому

Українців штрафуватимуть за помилки ТЦК: що відомо

При виїзді за кордон чоловіків їх будуть перевіряти СБУ: що відомо
MOBILZONE3 дні тому

При виїзді за кордон чоловіків буде перевіряти СБУ: що відомо

Автоматична відстрочка від мобілізації в Резерв+: хто зможе отримати
MOBILZONE3 дні тому

Автоматична відстрочка від мобілізації в Резерв+: хто зможе отримати

Працівники ТЦК примушують пройти до військкомату: що в таких випадках робити
MOBILZONE2 дні тому

Працівники ТЦК примушують пройти до військкомату: що в таких випадках робити

Названо 10 найпопулярніших смартфонів
MOBILZONE2 дні тому

Аналітики назвали 10 найпопулярніших смартфонів в Україні

Як стягуватимуть штрафи ТЦК із чоловіків, які не мають доходів і майна
MOBILZONE4 дні тому

Як стягуватимуть штрафи ТЦК із чоловіків, які не мають доходів і майна

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.