Connect with us

MOBILZONE

«Нова пошта» втратила посилку вартістю 80 тисяч гривнь

Опубліковано

«Нова пошта» втратила посилку вартістю 80 тисяч гривнь

Клієнт звинуватив компанію в крадіжці. Клієнт «Нової пошти» повідомив, що відправив через компанію комп’ютер вартістю 80 000 гривень та він пропав в невідомому напрямку. При цьому чоловік заявив, що це не пропажа, а крадіжка, швидше за все, за сприяння працівників Нової пошти.

«Одержувача посилки (родич мій), вилогініло з програми Нової Пошти. А після нового логіна, пропала вся попередня історія відправок. Тобто можуть не тільки посилку отримати, так ще й всю історію, що і кому і куди відправляв! Пишу, що б численні користувачі Нової Пошти, були в курсі, що вона не така надійна, як вона себе позиціонує », – зазначив він.

За словами клієнта, спочатку, йому зателефонував чоловік по оголошенню в ОЛХ і сказав, що хоче купити комп’ютер (який, висить на балансі компанії).

«Обгрунтувавши тим, що він хоче оплатити прямим перекладом (типу для документів), попросив, що б посилка була відправлена ​​на відділення НП в Рівному? причому відправлена ​​не йому, а довіреній мені особі, члену сім’ї. А в чому ризик, відправити посилку по суті собі ж? Причому посилка здоровенна, важить більше 10 кг, ну куди вона пропаде? Так. Чи не пропаде, вкрадуть. Але хто знав », – додав він.

Чоловік також розповів, що відправив посилку, вказавши вартість 4900 грн, щоб одержувач зміг її отримати за допомогою СМС верифікації. При цьому спочатку відправляв посилку з вартістю в 70000 грн, однак поміняв суму на прохання одержувача, адже він заявив, що з такою вартістю її отримати не зможе.

«Це до речі має бути видно і в програмі Нової Пошти. Де власне мені підтвердили, що посилка вартістю вище 5000, грн не може бути отримана за допомогою СМС верифікації. Загалом, СМС-ка так і не прийшла з кодом, зате прийшло повідомлення про те, що посилка отримана, точніше вже вкрадено. Ось хотів уточнити, чи в курсі Нова Пошта або можливо Володимир Поперешнюк, про те, що їх компанію, а можливо і співробітників, використовують для такого роду шахрайства та крадіжки? Адже виходить, що таким чином можна будь-яку чужу посилку просто взяти і привласнити? Припускаю, що Нова Пошта виплатить мені компенсацію в розмірі 5000грн (замість 80 000) і скаже «Упс, загубилася посилка, таке буває». Але ж не «таке буває», а вкрали », – обурився клієнт компанії.

«Нова пошта» втратила посилку вартістю 80 тисяч гривнь

У відповідь на це співробітники Нової пошти висловили в коментарях під постом свої співчуття, що клієнту довелося зіткнутися з такою ситуацією і пообіцяли в усьому розібратися.

«Нова пошта» втратила посилку вартістю 80 тисяч гривнь

«Уточніть, будь ласка, за якою саме накладної транспортувалося Ваше відправлення, щоб ми мали можливість перевірити інформацію і провести внутрішнє розслідування. Заздалегідь вдячні! », – додали в компанії.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.