Connect with us

MOBILZONE

Lifecell втер носа Київстар і Vodafone: почав працювати найдешевший безлімітний тариф

Опубліковано

Lifecell втер носа Київстар і Vodafone: почав працювати найдешевший безлімітний тариф

Мобільний оператор Lifecell запропонував абонентам унікальний пакет послуг. Мобільні оператори останнім часом намагаються максимально дивувати своїх абонентів вигідними пропозиціями. Компанія Lifecell в цей раз представила клієнтам пакет з безлімітом, який обійдеться в невелику ціну. Така інформація з’явилася на офіційному порталі мобільного оператора.

Цей тарифний план отримав назву «Інтернет без меж». Варто зазначити, що пакет зібрав в собі самі основні послуги, якими користуються всі абоненти – дзвінки і мобільний інтернет. Причому якщо говорити про мобільний інтернет, то тут для абонентів навіть не буде обмежень. Отже, в тарифний план «Інтернет без меж» від Lifecell входять такі послуги:

 • Мобільний інтернет – без ліміту;
 • Дзвінки абонентам мережі Lifecell – без ліміту;
 • Мобільна точка доступу (тобто, роздача інтернету іншим користувачам через свій гаджет) – безкоштовно;
 • Дзвінки абонентам інших мобільних операторів по Україні – 250 хвилин;
 • Хмарне сховище Lifebox – 50 гігабайт для зберігання ваших файлів;

Використання без зняття мегабайт такими додатками – «Мій Lifecell», «Хмарне сховище Lifebox», месенджер «Bip», «Журнали», «Телевізор у кишені».
Вартість тарифного плану гарантовано не буде змінена аж до 31.08.2021 року. Крім того, обійдеться такий пакет абонентам недорого – від 50 до 70 гривень на місяць. Ціна залежить від того, чи зареєстрований номер і чи був він перенесений. Так, якщо номер персоналізований (зареєстрований), то абоненти будуть платити 60 гривень на місяць; якщо номер був перенесений в Lifecell, то ціна буде 50 гривень в місяць. Решта абонентів будуть платити 70 гривень на місяць.

Варто підкреслити, що цей тарифний план регіональний. Тобто, він діє не по всій країні. Пакет послуг «Інтернет без меж» від Lifecell доступний абонентам Чернівецької та Закарпатської областей, а також окремим районам Дніпропетровської, Донецької та Волинської областей. Інформацію можна отримати у пункті мобільного оператора.

Facebook Comments

MOBILZONE

Нова грошова допомога для українців: як отримати 33000 гривень

Опубліковано

В Дії безробітним почнуть платити по 10000 гривень

Уряд ощасливив українців: тепер громадяни зможуть отримати новий вид допомоги. Сума виплат становить 33 000 гривень на сім’ю. Виплати надійдуть від міжнародної благодійної організації. Мова йде про Естонську Раду у справах біженців спільно із Запорізьким благодійним фондом “Єдність”. Допомогу зможуть отримати мешканці таких областей:

 • Донецької;
 • Дніпропетровської;
 • Запорізької;
 • Київської;
 • Кіровоградської;
 • Луганської;
 • Миколаївської;
 • Полтавської;
 • Сумської;
 • Харківської;
 • Черкаської;
 • Чернігівської.

Сума виплат становить 2,2 тис. грн на особу, а кошти будуть надходити протягом трьох місяців. Наприклад, сім’я максимум із п’яти осіб може отримати 33 000 грн. Кошти зможуть отримати такі сім’ї:

 • сім’ї, які втратили годувальника внаслідок бойових дій;
 • сім’ї, що повністю втратили житло або житло яких зазнало значних руйнувань;
 • люди з інвалідністю чи тяжким станом здоров’я;
 • самотні матері/батьки з неповнолітніми дітьми;
 • сім’ї з новонародженими дітьми;
 • вагітні жінки та матері, що годують;
 • малозабезпечені сім’ї із неповнолітніми дітьми;
 • люди похилого віку.

Подати заявку на допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-334-056. Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. Після цього зачекайте, поки ваша заявка буде схвалена.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” попередив мешканців сел і міст: потрібно поміняти сім-карти

Опубліковано

Київстар підготував абонентам сюрприз

Мобільний оператор «Київстар» зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Річ у тім, що оператор закликає абонентів з 3500 сіл та міст замінити свої SIM-карти. Це потрібно для того, аби покращити якість зв’язку та швидкість мобільнооо Інтернету.

Оператор продовжує працювати над покращенням зв’язку. З початку війни компанія збільшила покриття мережі 4G в 19 областях нашої країни. Тепер жителі 3500 населених пунктів зможуть користуватись покращеним зв’язком. «Київстар» має на меті надати абонентам стабільний та надійний зв’язок. Компанія модернізувала майже 3000 базових станцій, які тепер мають сучасну технологію LTE-900. В основному оператор надав покращений зв’язок маленьким селищам з населенням до 2 000 осіб.

Тому,  3500 населених пунктів з 19 областей України мають кращих зв’язок. Це стосується жителів Сумської, Вінницької, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Для того аби затестити швидкісний Інтернет потрібно замінити старі SIM-карти на нові. Це можна зробити у відділенні та магазині оператора безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Опубліковано

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

На покупку кожної з цих моделей вже оформлено по 250 тисяч заявок. Mi Band 7 Pro теж доступний для оформлення попередніх заявок. У Китаї це звичайна практика — збирати заявки на придбання товарів, що ще не представлені. Це відображає зацікавленість користувача в конкретній новинці: той факт, що він розраховує придбати пристрій, не знаючи ні точних характеристик, ні ціни, говорить багато про що. Ось і зараз на JD.com вже можна залишити заявку на придбання нових флагманів Xiaomi – моделей 12S, 12S Pro і 12S Ultra.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Можна сказати, що цим смартфонам гарантовано лаври місцевих хітів: вже зараз, за ​​чотири дні до анонсу, на кожний зібрано по 250 тисяч заявок. Не всі вони будуть конвертовані в реальні продажі, але очевидно, що попит високий.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Також доступний для замовлення і розсекречений сьогодні фітнес-браслет Mi Band 7 Pro, але оскільки його сторінка на JD.com з’явилася пізніше, то і заявок на покупку в даному випадку поки що подано небагато – трохи більше, ніж чотири тисячі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.