Connect with us

MOBILZONE

Нова тема Christmas для MIUI 12 приємно здивувала фанів Xiaomi

Опубліковано

Нова тема Christmas для MIUI 12 приємно здивувала фанів Xiaomi

Час наближається до Нового року, тому деякі дизайнери почали робити і новорічні і просто зимові теми. Сьогоднішня тема досить приємна і симпатична – * новорічна * від автора Costantino. Адаптована для двох режимів установки.

З екрану блокування доступні камера, ліхтарик і карусель шпалер. Віджет на робочому столі цікавий з пошуковим рядком – відкриває Годинники і браузер. Значки яскраві і барвисті. У центрі управління активований оператор мобільного зв’язку. Тоггли інтернету, wi-fi, блютуз кольорові. Повідомлення розділені. У згорнутої шторкою 5, в розгорнутій 4 тоггла в ряду. Сітка робочого столу і кількість стовпців в папках звичайне. У дзвонилка англійська номеронабиратель в обох режимах. Центр управління в обох режимах не змінюється. Фото вихідного дзвінка також звичайне.

Тест на Mi 9T і RN 9 Pro (MIUI 12; android 10) – встановилася добре і виглядає здорово. Для володарів дзвонилок від Гугла нагадаю, що темами вони не змінюються. Дивимося скріншоти версії для звичайної установки:

Час наближається до Нового року, тому деякі дизайнери почали робити і новорічні і просто зимові теми. Сьогоднішня тема досить приємна і симпатична - * новорічна * від автора Costantino. Адаптована для двох режимів установки.Час наближається до Нового року, тому деякі дизайнери почали робити і новорічні і просто зимові теми. Сьогоднішня тема досить приємна і симпатична - * новорічна * від автора Costantino. Адаптована для двох режимів установки.

Після перемикання на темний режим результат теж хороший:

Час наближається до Нового року, тому деякі дизайнери почали робити і новорічні і просто зимові теми. Сьогоднішня тема досить приємна і симпатична - * новорічна * від автора Costantino. Адаптована для двох режимів установки. Час наближається до Нового року, тому деякі дизайнери почали робити і новорічні і просто зимові теми. Сьогоднішня тема досить приємна і симпатична - * новорічна * від автора Costantino. Адаптована для двох режимів установки.

Тема доступна в регіоні Індія. Після застосування теми перезавантажте свій пристрій (!)

Завантажити

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати з Дії допомогу в 100000 гривень: хто отримає

Опубліковано

Дія розширили список громадян, які матимуть змогу отримати 3000 гривень

Уряд повідомив про ще одну допомогу, яку можуть отримати громадяни нашої держави. Сума одноразової виплати становит 100 тисяч гривень. Навіть якщо громадянин не має зможе отримати кошти, то їх зможуть отримати родичі.

Кошти розраховані на громадян, які були звільнені з полону, а також для тих, хто залишився ув’язненим на території, непідконтрольній Україні. Спеціальна комісія буде вирішувати хто отримає допомогу. Виплату зможуть отримати такі громадяни:

  • українці, які позбавлені волі внаслідок злочинних діянь агресора;
  • сім’ї українців, позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях або на території РФ з політичних мотивів, а також через громадську, політичну чи професійну діяльність таких громадян.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в “Дії”

Опубліковано

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Багатьом українцям внаслідок війни довелось шукати більш безпечних куточків країни. Та багато громадян при переїзді втратили важливі документи. Для того, аби отримувати допомогу переселенцям необхідно мати статус внутрішньо переміщеної особи. Кабмін змінив процедуру отримання такому ВПО. Тепер його можна отримати навіть без паспорту.

Представник Кабміну повідомив, що у Державній міграційній службі можна отримати довідку, яку можна подати в разі відсутності паспорту. Але є й інших простіший варіант: згенерувати документи та подати заявку у державному порталі «Дія». Статус переселенця зможуть отримати громадяни, які змінили місце проживання в межах країни через активні бойові дії в їхньому регіоні. Варто пам’ятати, що статус можна втратити, якщо вчасно не повідомити про зміну свого місця проживання. Переселенці протягом 10 днів повинні проінформувати про зміну свого місця проживання з дня прибуття.

Якщо внутрішньо переміщені особи повертаються додому, то вони зобов’язані повідомити про це уповноважений орган за місцем отримання довідки не пізніше як за три дні до дня від’їзду. Це можна також зробити за допомогою державного порталу «Дія». Статусу також можеа позбутись, якщо ВПО самостійно подала заяву про відмову від довідки переселенця.

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.