Connect with us

MOBILZONE

15 цікавих тем для Windows 10

Опубліковано

15 цікавих тем для Windows 10

Нещодавно у Windows 10 з’явилася рідна темна тема, а ще нова світла. Крім цього і стандартних тим в настройках, для цієї ОС існує безліч сторонніх дизайнів, що встановлюються за допомогою спеціальних утиліт. Ми зібрали п’ятнадцять популярних і, на наш погляд, цікавих тем оформлення, а також розповімо, як їх швидко встановити на свій ПК.

Як встановити сторонню тему на Windows 10
Для установки більшості сторонніх тим потрібна утиліта UltraUXThemePatcher. Її можна завантажити з офіційного сайту. Далі встановлюємо її на комп’ютер і перезавантажуємо систему.

Після цього завантажуємо будь-яку вподобану тему і поміщаємо її в папку з цього шляху «C: \ Windows \ Resources \ Themes». Далі заходимо в «Параметри» – «Персоналізація» – «Теми» або натискаємо правою кнопкою миші по робочому столу і у вікні вибираємо “Персоналізація, а потім« Теми ». Завантажена тема повинна з’явитися в списку стандартних тем.

Важливо! Установка і персоналізація Windows 10 можуть привести до проблем, поломок і краху системи, тому все це робиться на ваш страх і ризик.

Важливо! При установці іншої теми іконки не змінюються. Тільки стиль вікон і дизайн інтерфейсу. Щоб додати більше іконок потрібна спеціальна програма і сподобався пакет іконок. Якщо вам цікаво і це, то напишіть в коментарях, і ми зробимо окремий матеріал з підбіркою популярних значків.

Разом з цим можна змінити інтерфейс «Провідника» за допомогою утиліти OldNewExplorer. Його настройки є в більшості тим, де це використовується.

Penumbra 10Penumbra 10

 

Стилізована під macOS і мінімалістичний тема Penumbra 10 виглядає сучасно і не дуже чорна, як стандартна. Тому, якщо вам подобається Dark Mode, але хочеться щось світліше, то зверніть увагу на цю тему.

 

GreyEve

GreyEve

Є в нашому списку і тема, яка ставиться без утиліт. Завантажити чорну GreyEve можна тут, а після помістити в папку “C: \ Users \ Ім’я вашого користувача ПК \ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows \ Themes. Далі переходимо в «персоналізації» і бачимо, що GreyEve вже знаходиться в списку тем. Після натискаємо на неї і встановлюємо основною темою.

 

Ades Theme

Ades Theme

У Ades Theme є елементи темної теми, але розбавляє цю справу світлий фон основної частини вікна і яскраві зелені значки з такого ж кольору виділеннями курсором.

 

Hastpy

Hastpy

Мінімалістичний чорно-біла тема Hastpy отримала шість варіацій і власний набір іконок. Якщо ви вважаєте, що краса в простоті, то ця тема точно для вас.

 

Hover Dark Aero

Hover Dark Aero

Ще одна чорна тема з максимально простим дизайном і прозорими краями вікон. Виглядає сучасно і стильно, що не виїдає очей і підходить фанатам мінімалізму.

 

Gray Dark

Gray Dark

Чергова варіація Dark Mode з чорними і сірими кольорами. Все це справа поєднується зі стандартною темою і робить загальний вигляд одночасно схожим на класику Windows 10, але в той же час з приємними оку доробками.

 

Big Sur

Big Sur

Для любителів візуального стилю MacOS є свіжа тема Big Sur в честь однойменного недавнього оновлення Apple. Правда, щоб зробити все, як на картинці вище, доведеться доустановити пакет іконок і пару віджетів. Весь перелік є по посиланню.

 

Blossom

Blossom

Тема Blossom теж зроблена під MacOS, вони світлі і приємна оку. Для повноцінної реалізації рекомендується завантажити іконки і віджети.

 

Simplify 10 Yellow Green

Simplify 10 Yellow Green

На відміну від більшості тим вище, ця тема світла з яскравими вкрапленнями жовтого і зеленого кольорів. Сірий тут основа фону, але це його світлий відтінок.

 

Porcelain

Porcelain

Тема Porcelain теж світла і тут мінімальні зміни в дизайні, зроблені в стилі MacOS. Зате є різнокольорові папки і значки, на яких і зроблений акцент.

 

Janguru

Janguru

Тема Janguru темна і сувора. Задник чорний, але його розбавляють різнокольорові значки. Краї вікон стильні і прозорі, але при бажанні це можна прибрати. Спеціально під тему змінений значок курсора. Також можна завантажити пакет іконок.

 

Rose On The Moon

Rose On The Moon

Ця чорна тема з ефектними вкрапленнями криваво-червоного і бордового відмінно підійде не тільки для хлопців, але і для дівчат. При скачуванні можна додати фірмові шпалери та скіни на віджети.

 

Nuclear

Nuclear

Ця чорна тема отримала 25 варіантів кольорового оформлення, тому кожен тут може знайти собі щось до смаку. Більшість з них кислотні, але є і більш спокійні кольори.

 

Dragoon X

Dragoon X

Тема Dragoon X є в темному і світлому варіантах. В обох випадках у неї плоский стиль і яскраві різнокольорові значки. При бажанні можна скачати скіни для різних віджетів до теми.

 

Matte

Matte

Matte – темна тема з темно-сірим і м’ятним квітами, строгими значками і мінімалістичним стилем. При скачуванні можна додати спеціальний набір іконок і значки для панелі на робочому столі.

 

 

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Опубліковано

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Наприкінці минулого року, а якщо бути точним, 28 грудня, компанія Xiaomi провела великий захід із презентацією нових смартфонів та нової версії фірмової прошивки MIUI 13. Однак поки що йдеться лише про Китай, міжнародний реліз довгоочікуваного оновлення поки що не відбувся. Проте різні витоку індійського підрозділу Xiaomi та низки інсайдерів вказують, що чекати на міжнародний вихід MIUI 13 залишилося зовсім не довго. Все це дозволяє нам говорити про плани компанії щодо оновлення міжнародних версій смартфонів. Відверто кажучи, тут немає якихось несподіванок, і цей список практично повністю співпадає з переліком апаратів на оновлення у Китаї.

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Mi 11i
 • Xiaomi Mi 11X Pro
 • Xiaomi Mi 11X
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Xiaomi 11 Lite NE
 • Redmi 10
 • Redmi 10 Prime
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10 Pro Max
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Xiaomi Pad 5

 

Саме ці смартфони становитимуть першу хвилю, проте загалом оновити планується набагато більше смартфонів. Загальна кількість щасливчиків може сягнути сотні. Конкретних термінів не називається, оскільки етап тестування може затягнутися, якщо прошивка на тому чи іншому смартфоні міститиме велику кількість багів, фанатам залишається лише чекати.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Опубліковано

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Мінсоцполітики та Мінцифри розглядає таку можливість. Незабаром особи з інвалідністю, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витрачати тисячу гривень, яку виплачує держава щепленим громадянам, на ліки в аптеках незалежно від віку. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що роботу над реалізацією такого механізму вже розпочали Міністерство соціальної політики та Міністерство цифрової трансформації.

Зазначимо, що з 24 січня ковидну тисячу в аптеках дозволили витрачати лише літнім українцям – вікова категорія 60+.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Опубліковано

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Як відомо, компанія Xiaomi випускає кілька версій свого фірмового інтерфейсу MIUI: одну для китайських користувачів, іншу – для всіх інших, називаючи її глобальною. І, зазвичай, вони відрізняються друг від друга як підтримкою мов, а й функціями. Причому найчастіше саме в китайській версії ПЗ більше нових цікавих опцій, ніж у глобальній прошивці. Так сталося і з нещодавно випущеною MIUI 13.

Як виявилося, MIUI 13 для глобальних версій смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO буде позбавлена ​​частини нових опцій, про які компанія говорила на прес-конференції у грудні минулого року. Зокрема, у глобальній версії прошивки користувачі не побачать ні нового центру управління, ні нового магазину з віджетами, ні нового шрифту Mi Sans, ні деяких інших елементів графічного інтерфейсу, що стали частиною китайської версії MIUI 13.

Тим не менш, усі базові покращення з китайської версії MIUI 13 перекочують у глобальну версію. Насамперед, йдеться про загальне поліпшення роботи та оптимізації системи, та вдосконалену систему конфіденційності та захисту даних. Також з’являться нові динамічні фони та покращену функцію розпізнавання облич.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.