Connect with us

MOBILZONE

Українцям підказали, як визначити шахраїв на OLX і Новій почті

Опубліковано

Українцям підказали, як визначити шахраїв на OLX і Новій почті

Українцям підказали, як визначити шахраїв на OLX. Торгова інтернет-майданчик OLX роз’яснила своїм клієнтам про правила роботи функціоналу «OLX Доставка». Цю пам’ятку компанія опублікувала на своїй сторінці в Фейсбук.

Послуга «OLX Доставка” не додається через сторонні посилання, вона підключається автоматично при створенні оголошення. Для цього вам не потрібно залишати платформу і переходити в інший месенджер.

16-значний номер картки – єдине, що потрібно знати покупцеві, щоб заплатити вам за товар. Саме цю та тільки цю інформацію необхідно вказувати при оформленні «OLX Доставка».

Посилання, які вам надсилають покупці нібито на оформлення «OLX Доставка» – стовідсоткове шахрайство. Якщо ви отримали таке посилання в месенджері або SMS – ні в якому разі не переходьте по ним! Ретельно перевіряйте адресу сайту, де повинні отримати оплату.
Якщо при оформленні «OLX Доставка» на сайті необхідно вказати CVV код (3 цифри на зворотній стороні картки), баланс карти і термін дії – перед вами шахрайський сайт-копія.
Вам телефонує співробітник банку або представник OLX і просить назвати код з SMS від банку, логін і пароль, CVV код – покладіть трубку, це шахрай. Ми ніколи не дзвонимо продавцям, щоб оформити послугу «OLX Доставка» або підтвердити отримання грошей.
Не довіряйте надісланим скриншотам оплати. Їх легко можна підробити. Завжди перевіряйте статус угоди в своєму профілі OLX на вкладці «OLX Доставка – Мої продажу». Якщо там нічого немає – вас намагаються обдурити.

Українцям підказали, як визначити шахраїв на OLX і Новій почтіУкраїнцям підказали, як визначити шахраїв на OLX і Новій почті Українцям підказали, як визначити шахраїв на OLX і Новій почті Українцям підказали, як визначити шахраїв на OLX і Новій почті
«Пам’ятайте, що офіційні правила послуги« OLX Доставка »ви завжди можете знайти в нашому Центрі підтримки на help.olx.ua. Будь-яка інша інформація, яку вам надсилають у вигляді скріншотів або по стороннім посиланнях від користувача, – це обман », – пояснили в компанії.

Facebook Comments

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.