Connect with us

MOBILZONE

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Опубліковано

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Компанія Xiaomi займається випуском продукції не тільки для глобального ринку, а й для внутрішнього споживача в Китаї. Телевізори, які надходять у продаж у багатьох країнах, мають відмінності від тих, які надходять у продаж строго на китайський ринок. Давайте спробуємо розібратися чим відрізняється телевізор, випущений для українського споживача від китайського.

 

На Українському ринку телевізори фірми Xiaomi з’явилися відносно недавно, але за цей короткий час зайняли одну з лідируючих позиції і продовжують користуватися попитом. Таку затребуваність можна пояснити важливим поєднанням – високої якості і доступної вартості. Основною особливістю цих телевізорів є чітка і реалістична картинка, яка є в телевізорах, як преміального класу, так і бюджетного.

Зовнішній вигляд

У телевізорі у звичайній картонній коробці, усередині він захищений пінопластом. З одного боку коробки перераховані всі особливості даної моделі: 4K Ultra HD Android TV, HDR, вбудований Chromecast і інше. На глобальної версії на коробці немає написів на китайській мові. Модель телевізора написана з літерним закінченням RU.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Перевірка версії

Є можливість перевірити справжність телевізора «mi.com/global/verify/#/ua/tab/imei», де необхідно ввести серійний номер пристрою, якщо у вас глобальна версія то ви отримаєте відповідь

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Меню Українською мовою

У китайській версії при першому включенні, знадобиться витратити не мало часу для настройки системи, відключення китайських і підключення українских сервісів .Але такого не виникає якщо ваш телевізор випущений російського ринку, який, підтримує російську мову відразу. Швидка настройка від Google допоможе легко зробити голосову настройку через ваш смартфон.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Цифрове ТБ

У китайській версії телевізорів Xiaomi не працюють українські частоти, а тільки китайські частоти в системі DTMB-мовлення. Також не підтримуються українські частоти цифрового телебачення. Тому через цеї недоліку необхідно купувати додатково зовнішній Т2-тюнер.
У українськії версії є вбудований цифровий тюнер, який працює в популярних стандартах мовлення: DVB-T2 (ефірне) і DVB-C (кабельне). Вам всього лише необхідно вставити кабель в тюнер йде від вашої антени або від провайдера кабельного телебачення, заново відрегулювати і насолоджуватися переглядом.

Android TV

Наявність Android 9 дозволяє користувачам без будь-яких проблем використовуватися українською мовою при «спілкуванні» з телевізором. Крім Google Play Market в телевізорах встановлений фірмовий лаунчер (оболонка) Patch Wall. Особливість Patch Wall полягає в тому, що вона підлаштовується під кожного глядача, запам’ятовуючи і аналізуючи його інформаційні переваги. Це означає, що система постійно навчається і вдосконалюється, в результаті чого істотно підвищується пошук цікавого для користувача відеоконтенту.
Домашню сторінку від Google можна викликати кнопкою пульта із зображенням кружечка, а Patch Wall – кнопкою з написом MI.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Пульт ДУ з голосовим пошуком і командами

У телевізорів, як глобальної, так і китайської версії є голосові команди, які дуже допомагають і компенсують відсутність кнопки «Меню» на пульті. У китайському варіанті управління голосом здійснюється або на китайській мові, або на англійській, а для українського ринку, голосові команда віддаються на українській мові. Но при цьому пульти виглядають однаково.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Facebook Comments

MOBILZONE

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

Опубліковано

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

В асортименті realme з’явився новий адаптер живлення на основі нітриду галію (GaN) із високою потужністю. Він універсальний і підходить для зарядки будь-яких сучасних пристроїв, чи то смартфон, планшет, навушники або навіть ноутбук.

Максимальна вихідна потужність зарядного пристрою становить 240 Вт, що робить його універсальним. Адаптер виконаний у мінімалістичному дизайні із одним портом USB Type-C. Його розміри становлять 57,82 х 57,94 х 30,39 мм, а вага – 173 грами.

Заявлена щільність потужності – 2,34 Вт/см³. Адаптер підтримує протокол швидкої зарядки SuperVOOC, що робить його сумісним з усіма реальними пристроями. Крім того, він підтримує інші поширені стандарти, включаючи Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0, хоча в цьому випадку вихідна потужність обмежена на рівні 65 Вт.

Новинка вже доступна у Китаї за ціною 299 юанів, що еквівалентно приблизно $41.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Опубліковано

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Малозабезпечені українські сім’ї мають право на державні виплати. Розмір фінансової допомоги вираховується, як різниця між розміром прожиткового мінімуму та його середньомісячним сукупним доходом.

Фахівці з “Юридичного радника для ВПО” повідомляють, що всі працездатні члени сім’ї повинні навчатися, працювати або стати на облік у центрах зайнятості. Також можна взяти відпустку по догляду за дитиною до 3-ох років.

В умовах воєнного стану діє виняток: соціальна допомога може бути призначена на шість місяців, якщо в сім’ї є працездатна особа, яка відповідає таким вимогам:

  •  є ВПО і не працює або не сплатила ЄСВ у період, за який враховуються доходи;
  • і/або повернулася після тривалого перебування/міграції за кордоном, не працює або не сплатила/за неї не сплачено ЄСВ, не перебуває на обліку як ВПО та звертається за призначенням допомоги не раніше ніж через 15 робочих днів після повернення.

Розмір допомоги, що надається державою, не є фіксованим, а визначається індивідуально.

Для отримання матеріальної допомоги, представники сім’ї мають звернутися до:

  • виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної ОТГ за місцем реєстрації чи проживання;
  • органи населення та соціального захисту;
  • ЦНАП.

Подати документи на отримання матеріальної допомоги можна особисто – відвідавши відповідну установу або надіслати їх поштою.

Також читайте:

Обленерго видало нове роз’яснення, коли потрібно передати показники лічильника електроенергії

Київстар переходить на нові номери SIM-карток з кодом 077

Як українцям узаконити перебування у Польщі без паспорту

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Redmi офіційно представила дешевий 100-герцевий монітор A27Q (2025)

Опубліковано

Redmi офіційно представила дешевий 100-герцевий монітор A27Q (2025)

Бренд Redmi випустив оновлену версію бюджетного монітора A27Q. Модифікація з приставкою 2025 в назві отримали IPS-матрицю з підвищеною частотою оновлення та незвично високим для своєї цінової категорії показником достовірності передачі кольору.

Redmi A27Q 2025 оснащений 27-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів та частотою оновлення 100 Гц. Виробник заявляє про охоплення 95% колірного простору DCI-P3 та показник ΔE менше двох одиниць, що відповідає рівню недорогих професійних моніторів.

Набір інтерфейсів включає роз’єм DisplayPort 1.4 і HDMI 2.0, а також 3,5-мм гніздо для навушників. Доповнюють список особливостей моделі сертифікація TUV на відповідність вимогам до низького рівня синього світла та трирічну заводську гарантію в Китаї (в інших регіонах модель поки не представлена). Ціна новинки складає $138 без урахування знижки для перших покупців.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.