Connect with us

MOBILZONE

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Опубліковано

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Компанія Xiaomi займається випуском продукції не тільки для глобального ринку, а й для внутрішнього споживача в Китаї. Телевізори, які надходять у продаж у багатьох країнах, мають відмінності від тих, які надходять у продаж строго на китайський ринок. Давайте спробуємо розібратися чим відрізняється телевізор, випущений для українського споживача від китайського.

 

На Українському ринку телевізори фірми Xiaomi з’явилися відносно недавно, але за цей короткий час зайняли одну з лідируючих позиції і продовжують користуватися попитом. Таку затребуваність можна пояснити важливим поєднанням – високої якості і доступної вартості. Основною особливістю цих телевізорів є чітка і реалістична картинка, яка є в телевізорах, як преміального класу, так і бюджетного.

Зовнішній вигляд

У телевізорі у звичайній картонній коробці, усередині він захищений пінопластом. З одного боку коробки перераховані всі особливості даної моделі: 4K Ultra HD Android TV, HDR, вбудований Chromecast і інше. На глобальної версії на коробці немає написів на китайській мові. Модель телевізора написана з літерним закінченням RU.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Перевірка версії

Є можливість перевірити справжність телевізора «mi.com/global/verify/#/ua/tab/imei», де необхідно ввести серійний номер пристрою, якщо у вас глобальна версія то ви отримаєте відповідь

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Меню Українською мовою

У китайській версії при першому включенні, знадобиться витратити не мало часу для настройки системи, відключення китайських і підключення українских сервісів .Але такого не виникає якщо ваш телевізор випущений російського ринку, який, підтримує російську мову відразу. Швидка настройка від Google допоможе легко зробити голосову настройку через ваш смартфон.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Цифрове ТБ

У китайській версії телевізорів Xiaomi не працюють українські частоти, а тільки китайські частоти в системі DTMB-мовлення. Також не підтримуються українські частоти цифрового телебачення. Тому через цеї недоліку необхідно купувати додатково зовнішній Т2-тюнер.
У українськії версії є вбудований цифровий тюнер, який працює в популярних стандартах мовлення: DVB-T2 (ефірне) і DVB-C (кабельне). Вам всього лише необхідно вставити кабель в тюнер йде від вашої антени або від провайдера кабельного телебачення, заново відрегулювати і насолоджуватися переглядом.

Android TV

Наявність Android 9 дозволяє користувачам без будь-яких проблем використовуватися українською мовою при «спілкуванні» з телевізором. Крім Google Play Market в телевізорах встановлений фірмовий лаунчер (оболонка) Patch Wall. Особливість Patch Wall полягає в тому, що вона підлаштовується під кожного глядача, запам’ятовуючи і аналізуючи його інформаційні переваги. Це означає, що система постійно навчається і вдосконалюється, в результаті чого істотно підвищується пошук цікавого для користувача відеоконтенту.
Домашню сторінку від Google можна викликати кнопкою пульта із зображенням кружечка, а Patch Wall – кнопкою з написом MI.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Пульт ДУ з голосовим пошуком і командами

У телевізорів, як глобальної, так і китайської версії є голосові команди, які дуже допомагають і компенсують відсутність кнопки «Меню» на пульті. У китайському варіанті управління голосом здійснюється або на китайській мові, або на англійській, а для українського ринку, голосові команда віддаються на українській мові. Но при цьому пульти виглядають однаково.

Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк анонсував серйозні зміни з 1 червня: що потрібно знати

Опубліковано

ПриватБанк анонсував серйозні зміни з 1 червня: що потрібно знати

«ПриватБанк» звернувся з важливим повідомленням до своїх клієнтів. Вже за тиждень буде скасовано кредитні канікули, які банк започаткував на початку війни.

Під час кредитних канікул клієнти могли не вносити мінімальний обов’язковий щомісячний платіж. Багато хто втратит свої домівки, роботу, а канікули дозволяли не сплачувати кредит. Крім того, банк не нараховував штраф за прострочений платіж. Проте, всі ці послаблення перестануть діяти з 1 червня.

Кредитна ставка з початку літа зросте до 3,5%. Банк завчасно попереджає клієнтів, що вже незабаром доведеться сплачувати щомісячні платежі. Також, прес-служба фінансової установи заявила, що якщо громадяни з поважних причин не можуть сплатити кредити, то їм запропонують інший варіант вирішення проблеми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році для України

Опубліковано

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році для України

Щоб встановити будь-яке з цих або інших розширень для Chrome, необхідно натиснути на три крапки у верхньому лівому куті, потім вибрати рядок “Додаткові інструменти” > “Розширення”. Після цього натискаємо на три смужки у верхньому лівому кутку та вибираємо знизу “Відкрити інтернет-магазин Chrome”.

 

ZenMate — безкоштовний додаток, в якому можна підключитися до VPN-серверів у 4 країнах. Усі бажаючі можуть отримати розширений доступ, заплативши від $1.99 на місяць. Серед безкоштовних країн – Німеччина, Румунія, США та Сінгапур. Є пробний період, який дозволить оцінити якість сервісу та швидкість роботи.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Browsec VPN — один із найкращих сервісів. Тут також доступні 4 країни для безкоштовного підключення, платним передплатникам надається можливість підключення до VPN у 42 країнах. Ціна платної версії від $2.99. Досить простий і зрозумілий інтерфейс, який збігається з однойменною програмою для смартфонів.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Hotspot Shield Free VPN Proxy буде цікавим для мешканців України, оскільки розробник надає жителям цієї країни безкоштовний доступ до преміальної версії.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

SetupVPN – Lifetime Free VPN підійде тим користувачам, які хочуть придбати одразу річну передплату. Її вартість становитиме $24, за ці гроші користувач може підключатися до VPN у 42 країнах, однак вам знадобиться реєстрація.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

Windscribe надає користувачам 10 ГБ безкоштовного трафіку для ознайомлення з можливостями програми. А в день доступно 1 ГБ трафіку. Платна версія надає доступ до серверів у 69 країнах та 112 містах.

Найкращі VPN-розширення для Chrome з безкоштовних у 2022 році

TunnelBear VPN – один з найпростіших і зрозуміліших VPN сервісів, користувачеві доступно 10 ГБ трафіку в місяці. Збільшити кількість трафіку можна запрошуючи друзів та розміщуючи посилання на додаток до різних соціальних мереж. Існує також необмежена платна версія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар надав своїм користувачам корисні поради

Опубліковано

Київстар надав своїм користувачам корисні поради

Мобільний оператор «Київстар» звернувся до абонентів з важливим повідомленням. Мова йде не про тарифи, пакети послуг, чи інші операторські штучки. Мова йде про більш важливу складову людського життя — психологічне здоров’я. Оператор підготував рятівні поради, що можуть врятувати життя:

  • Якщо у вас обмаль продуктів, пийте склянку води за 15 хв до їжі. Пережовуйте кожен шматочок 36 разів.
  • Якщо ви не можете рухатися, міцно притискайте до підлоги ступні лівої, а потім правої ніг протягом кількох хвилин. Водночас почергово стискайте та розтискайте кулаки. Дихайте повільно та глибоко.
  • Якщо у вас обмаль води, полощіть нею рот протягом кількох секунд перш, ніж проковтнути.
  • Якщо поруч вибухнула бомба та контузила вас, негайно видихайте одним довгим звуком, допоки не буде більше повітря для видиху. Якщо це сталося із дитиною, попросіть її потрястися, як собака, яка виходить із води. Робіть це після кожного вибуху.
  • Якщо у вас напад клаустрофобії (про це свідчать широко розплющені очі й зіниці), повільно, глибоко дихайте. Радимо не торкатися до людини в такому стані.
  • Якщо у вас панічна атака, покладіть руки на обличчя так, щоб подушечки долонь були на очах. Ніжно масажуйте очні яблука протягом 15 секунд. Якщо інша людина перебуває у цьому стані, візьміть її руки до своїх і починайте разом повільно дихати протягом п’яти хвилин.
  • Якщо сирена дуже лякає вас, співайте вголос будь-яку мелодію. Якщо страх у дитини, запропонуйте їй вити, як вовченя.
  • Якщо вам нестерпно від темряви й тиші в укритті, обійміться із людьми навколо й гойдайтеся разом вперед-назад. Також можна натискати один одному руки.
  • Якщо ви постійно відчуваєте стрес, дозволяйте собі відкрито гніватися. Проте зважайте на людей навколо й намагайтеся не образити їх.

Діліться порадами з близькими та друзями й залишайтеся у безпеці!

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.