Connect with us

MOBILZONE

Стала відома головна особливість Sony PlayStation 5

Опубліковано

Стала відома головна особливість Sony PlayStation 5

Той, хто захоче купити собі цю приставку, так чи інакше залишиться їй більш ніж задоволений, і якщо навіть не прямо зараз, то в найближчі кілька років точно. Пов’язано це з тим, що зараз для Sony PlayStation 5 доступно не надто багато різних відеоігор, тому купивши цю консоль грати на ній виявиться практично ні в що. Втім, ситуація зміниться з початком 2021 року, коли вийдуть багато великих проектів, в тому числі такі відомі, як Far Cry 6 і Battlefield VI. Ці ігри дозволять в повній мірі розкрити потенціал цієї консолі, і це безперечно позитивно позначиться на чисельності людей, які будуть отримувати виключно позитивні емоції від новинки. Втім, у PS5 є й інші дуже важливі і вкрай значущі переваги, що робить її дуже і дуже вигідною для придбання вже зараз.

 

У цій ігрової консолі нового покоління є одна головна особливість, заради якого все просто зобов’язані її купити, зробивши це якомога швидше. Вся справа в тому, що новинка має підтримку зворотної сумісності, що дозволяє запускати на Sony PlayStation 5 відеоігри від PlayStation 4, причому працюють більш ніж 98% від загального числа існуючих. Грати можна як в однопользувательську компанію, так і по мультиплєрі, отримуючи задоволення від змагання з іншими людьми. Само собою, що нічого дивного в цьому немає, адже подібним чином компанія Sony зробила свою фірмову консоль максимально привабливою настільки, наскільки це тільки взагалі може бути, тому що тепер всі її власники можуть грати в більш ніж дві тисячі ігор від PS4.

Більш того, якщо у кого-то вже є ліцензійні копії тих чи інших відеоігор, отримати до таких доступ можна безкоштовно. Простіше кажучи, за можливість грати на Sony PlayStation 5 в відеоігри від PlayStation 4 зовсім нічого не потрібно платити, і це безперечно є величезним перевагою новинки. По суті, завдяки появі на ринку PS5, ніякої необхідності в доступній зараз у продажу PS4 вже просто немає, так як нова модель її замінює цілком і повністю, забезпечуючи ще й більш високу якість графіки і підвищену частоту кадрів. За наявними в даний час даними, офіційна рекомендована ціна цієї консолі на українській території знаходиться на рівні 16000 гривень.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Нова схема шахрайства з отриманням 12700 гривень для біженців

Опубліковано

"Дія" стала на захист українців від шахраїв і показала чудові показники

На жаль, навіть у такі непрості часи знаходяться шахраї, які хочуть нажитись на чужому горі. Ми розповімо вам про одну шахрайську схему, яка збереже ваші гаманці.

У соціальних сторінках користувачі спостерігають сторінку, що імітує інформаційний ресурс ТСН. В дописах шахраї пропонують пройти опитування та отримати допомогу від ООН у розмірі 12 700 грн.

У опитуванні для отримання допомоги користувач має надати дані картки та здійснити додатковий платіж. В результаті чого дані платіжної картки буде скомпрометовано.

Пам’ятайте, в жодному разі та за жодних умовах не надавайте реквізити та паролі іншу інформацію про вашу банківську картку на будь-яких веб-сайтах. Якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті – слід негайно заблокувати її. Це можливо за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку або через інтернет-банкінг.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повернув клієнтам популярну послугу: як безкоштовно користуватися інтернетом та дзвінками

Опубліковано

"Київстар" раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов'язково для виконання

Мобільний оператор «Київстар» повернув своїм абонентам корисну довоєнну послугу. За допомогою неї клієнти зможуть безкоштовно користуватись Інтернетом та хвилинами.

Мова йде про пропозицію «Щасливий день», за якою абонентам раз на сім днів надавався безлімітний Інтернет та дзвінки. Акція триває з 13 травня по 31 серпня включно. Пропозиція діє для всіх абонентів передплати, за винятком деяких службових тарифів, які розраховані для IoT-пристроїв.

Погодьтесь, це чудова пропозиція, яка точно стане в нагоді всім громадянам. Один раз на тиждень абоненти отримують безкоштовні пропозиції, навіть коли на рахунку немає коштів. Підключити «Щасливий день» можна у мобільному додатку «Мій Київстар» або зателефонувавши за номером 222.

Після цього вам надійде SMS-повідомлення та протягом доби ви зможете користуватись послугами. Пакет підключати можна раз на 7 днів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» з’явилася дуже корисна функція

Опубліковано

В «Дії» з'явилася дуже корисна функція

Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, на своїй сторінці в телеграм-каналі розповів про одну з важливих новинок. Ще до війни «Дія» анонсувала послугу, за допомогою якої можна залагоджувати суперечки через електронний суд в «Дії».

Важливою умовою для захистів своїх інтересів стає наявність «Дія.Підпису». Судовий розгляд відбуватиметься в режимі реального часу. Завірювати документи ви зможете за допомогою електронного підпису. Його створити можна таким чином:

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE5 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE4 дні тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE2 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE4 дні тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE6 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE2 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE6 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»
MOBILZONE4 дні тому

Роз’яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE3 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.