Connect with us

MOBILZONE

10 найбільш продажних телефонів в світі випущені під троьома брендами

Опубліковано

3 з 10 найбільш продаваних телефонів в світі випущені під брендом Xiaomi

Ще один квартал підійшов до кінця, і наближається кінець цього жахливого 2020 року, а значить, пора підвести підсумки і скласти рейтинг. На щастя, спеціалізовані компанії, такі як Canalys, продовжують складати звіти, що дозволяє нам отримувати чітке уявлення про ринкові тенденції в високотехнологічному секторі, особливо в сегменті смартфонів. На цей раз нашу увагу привернуло останнє дослідження аналітиків ринку, яке виділило 10 найбільш продаваних смартфонів в світі. В даному рейтингу за кількістю пристроїв домінує південнокорейський технологічний гігант Samsung, але китайська компанія Xiaomi не так вже сильно відстає від нього завдяки суббренд Redmi.

А перше місце в турнірній таблиці знову займає компанія Apple зі своїм iPhone 11, і вона по праву позиціонує себе як лідер в цьому третьому кварталі 2020 року. Адже друга позиція теж належить команді з Купертіно, а точніше, її компактнії моделі iPhone SE. І це та сама «компактність», яку на початку недооцінили навіть самі захоплені фанати яблучних пристроїв.

На третьому, четвертому і п’ятому місці ми бачимо смартфони Samsung, і це не кращі моделі, а, скоріше, апарати середнього рівня. Фігурують в рейтингу Samsung Galaxy A21S, Galaxy A11 і Galaxy A51 по суті є прямими конкурентами пристроїв, які випускає на ринок компанія Xiaomi, яка насправді не бачить в звіті жодного зі своїх смартфонів. Але завдяки суббренд Redmi її ім’я все-таки згадується в контексті з Олімпом великих.

Фактично, ми знаходимо Redmi Note 9 на шостій, Redmi 9 на сьомій і Redmi 9A на дев’ятій позиції, які, таким чином, завершують рейтинг разом з Samsung Galaxy A31 і Galaxy A01 Core на восьмому і десятому рядках таблиці, відповідно. Це апарати середнього і навіть початкового рівня, але з хорошою продуктивністю. Хоча слід підкреслити, що перший з Redmi в звіті, а саме, Note 9, останнім часом піддавався жорсткій критиці користувачів через різні помилок, які істотно зіпсували враження користувачів про модель і навіть частково підірвали довіру до виробника.

У будь-якому випадку Redmi показав не тільки те, що він може конкурувати за обсягами продажів з гіпер-відомими брендами, а й те, що азіатський бренд має намір продовжувати йти цим шляхом. Фактично ми побачили, що стратегія, зроблена з Xiaomi Mi 10 і Mi 10T, можливо, виявилася не тією, яку всі чекали, виходячи з філософії цінової доступності, якій компанія дотримувалася довгі роки. І тепер через занадто високі ціни ці моделі втрачають привабливість для клієнтів, лояльних до бренду.

Ось як виглядає рейтинг 10 найбільш продаваних смартфонів в світі в третьому кварталі 2020 року:
• Apple iPhone 11;
• Apple iPhone SE;
• Samsung Galaxy A21s;
• Samsung Galaxy A11;
• Samsung Galaxy A51;
• Redmi Note 9 / 10X 4G;
• Redmi 9;
• Samsung Galaxy A31;
• Redmi 9A;
• Samsung Galaxy A01 Core.

Facebook Comments

MOBILZONE

Київстар вже від завтра змінить тарифи на мобільний зв’язок

Опубліковано

Київстар вже від завтра змінить тарифи на мобільний зв'язок

Тарифи зміняться вже цього тижня. Мобільний оператор Київстар з 2 грудня збільшить обсяг послуг за деякими тарифами. Зокрема, вже за два дні збільшиться обсяг послуг у тарифах “Спілкування без кордонів 2019”, “Спілкування без кордонів 2019” з опцією “Без Мегабайт”, “Розваги без кордонів 2019”, “Відео без кордонів 2019”, “Безлім Відео” , “Максимальний безлім 2019”, “Онлайн без кордонів”, “Київстар Комфорт” та “Дайте ще!”.

У середньому абоненти Київстар отримають удвічі більше хвилин для дзвінків на інші мережі та мегабайти інтернету. Наприклад, у абонентів з тарифом “Спілкування без кордонів 2019” кількість хвилин для дзвінків на інші мережі збільшиться з 60 хв до 100 хв, кількість мегабайт збільшиться з 6000 МБ до 15 000 МБ. Також ці абоненти отримають додатково дві “Суперсили”, які діятимуть у тарифі постійно: 100 хв для дзвінків на інші мережі та/або 5 000 МБ інтернету. Як зміниться вартість тарифів, в Мережі поки що не повідомляється.

Якщо нові умови в тарифах абонентам не підійдуть, вони зможуть самостійно перейти на будь-який інший актуальний тариф за вигідною ціною. Наприклад, для пенсіонерів та людей з інвалідністю Київстар пропонує тариф без інтернету “Дзвінки для батьків” лише за 75 грн на місяць та “Інтернет для батьків” вартістю 100 грн на місяць.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Від сьогодні українці зможуть міняти місце проживання онлайн через “Дію”

Опубліковано

Від сьогодні українці зможуть міняти місце проживання онлайн через "Дію"

Послуга зміни місця проживання онлайн запрацює в “Діє” з 1 грудня 2021 року, проте поки що функціонал працюватиме в тестовому режимі. Доступна нова послуга по всій території України, за винятком Дніпра, Одеси, Чернівців, Миколаєва та Херсона. У цих містах запуск буде проведено трохи згодом.

“Команда Мінцифри повністю змінює формат послуги. Тепер потрібно лише заповнити заяву онлайн у зручний для вас час замість черг та відвідувань держустанов. Послугу можна отримати за 1 робочий день”, – зазначив Федоров.

Для зміни місця прописки через “Дію” потрібен ІПН, кваліфікований електронний підпис заявника. При цьому право власності на житло має бути внесене до реєстру нерухомості, а сам заявник має бути старше 14 років.

Як зазначив Федоров, ця послуга є найпопулярнішою серед українців, водночас отримати держпослугу найскладніше. При цьому третина громадян країни живе не за місцем реєстрації, а взагалі без реєстрації – понад 1 млн осіб.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi Mi Band 7 отримав особливість, на яку фанати давно очікували

Опубліковано

Xiaomi Mi Band 7 отримав особливість, про яку всі давно мріяли

Ще далекого 2014 року на ринок вийшов перший спортивний браслет Mi Band від компанії Xiaomi, і йому вдалося здобути неймовірно високу популярність і популярність по всій земній кулі. У результаті, як наслідок, потім щорічно виробник випускав все більш наворочені і привабливі у всіх відношеннях моделі спортивного браслета, пропонуючи всім кожному стати їх власниками. І ось, на радість дуже багатьох людей, трапилося справжнісіньке диво, яким кожен так чи інакше залишиться задоволений. Справа в тому, що вже наступного 2022 року на полиці магазинів по всій земній кулі надійде такий наручний гаджет, як Xiaomi Mi Band 7. Майбутній новинці приписують низку особливостей, якими вона всіх приємно порадує.

Нехай поки що новинку ще й не представили, але від різних джерел вже є дані про те, чим саме цей гаджет приємно порадує кожного, хто зважиться віддати за нього свої чесно зароблені кошти. Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 7 запропонує всім і кожному по-справжньому приголомшливий досвід використання, тому що він отримає не тільки більший екран, що займає весь простір на лицьовій частині, але і барометричний альтиметр. Багато людей мріють про подібну особливість з самого моменту виходу першого Mi Band, тобто ось уже як сім років, і ось тепер їх мрії здійсняться.

 

За допомогою цього елемента новинка виявиться здатною з високим ступенем точності визначати, на яку висоту піднявся користувач за якийсь період часу. Крім того, Xiaomi Mi Band 7 за рахунок даного модуля зможе визначати, чи піднімається людина, чи навпаки спускається. Такі відомості будуть враховуватися при розрахунку не тільки пройденої відстані, але ще й рівня фізичної активності. Таким чином, новинка стане набагато краще стежити за показниками активності, надаючи точніші та достовірніші відомості. Для тих, хто стежить за своїм здоров’ям, і особливо за фігурою, подібна особливість виявиться вагомою причиною для того, щоб змінити старіше покоління браслета на нове.

Новий електронний браслет пропонує всім користувачам просто приголомшливий за сукупністю якостей користувальницький досвід, і таким будь-яка людина гарантовано точно залишиться задоволеною. Безумовно, новий наручний гаджет отримає й інші особливості, у тому числі модуль GPS у просунутий модифікації. Офіційна презентація Xiaomi Mi Band 7 відбудеться навесні-літом 2022 року, а купити його виявиться можливо лише через кілька тижнів після виходу на ринок. Як і завжди, спочатку через дуже високий попит вартість новинки виявиться завищеною, але через якийсь час, буквально пару місяців, ситуація повинна буде нормалізуватися.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.