Connect with us

MOBILZONE

В Телеграм і Вайбер появилися корисні сожливості

Опубліковано

В Телеграм і Вайбер появилися корисні сожливості

Навіщо знадобився бот-юрист. На початку прес-конференції, присвяченій новому продукту, Снавер Сейтхалілев, заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, озвучив таку статистику:

«На даний момент 6 000 000 українців проживають на тимчасово окупованих територіях, 1 500 000 чоловік переселилися в інші регіони. Всі вони в тій чи іншій мірі мають потребу в послугах юристів ».

На заході прозвучали і такі дані: кожен четвертий, який звернувся за допомогою в БФ «Право на захист», проживає на лінії розмежування; кожен дев’ятий – на непідконтрольною території. Тому створений юридичний помічник розрахований не тільки на переселенців, а й на всіх, хто так чи інакше постраждав від війни на сході України.


Чат-бот покликаний скорегувати дії звернувся і допомогти вирішити юридичне питання. У ньому зібрані найбільш часті проблеми і задані алгоритми їх вирішення.

Робота-юриста презентувала Дарина Лисенко – проектний менеджер БФ «Право на захист».

«Після п’яти років роботи ми з колегами зрозуміли, що наших зусиль недостатньо, щоб кожен раз особисто приділяти належну увагу тим людям, які потребують юридичної допомоги. Вирішенням цієї проблеми і став чат-бот », – сказала Дарина Лисенко.

Переваги робота-юриста:

Доступність – він «працює» в режимі 24/7
Безкоштовність – за послуги не треба платити
Крім того, творці пишаються, що в їх дітище повністю виключена дискримінаційна складова: за допомогою може звернутися хто завгодно, незалежно від статі, віку та соціального становища.

Основні категорій питань, які вирішує чат-бот:

Пенсії (як оформити, оновити, отримати заборгованості і т.д.).
Особисті документи (як оформити паспорт, що робити при його втраті і т.д.).
Соціальні виплати (призначення, адресна допомога, виплати при народженні дитини, виплати багатодітним і т.д.).
Житлова (програми, кредити, тимчасове, соціальне, субсидії)
КПВВ (не тільки інформація про працюючих пунктах, а й корисні поради, як уникнути неприємностей при перетині лінії розмежування).
Зайнятість / ФОП (гарантії для ВПО, трудова книжка, допомога безробітним).
Сімейні питання (статус дітей АТО, шлюб / розлучення, аліменти тощо.).
Карантин (здоров’я, заборони, перетин кордонів та ін.).
Смерть / поранення (як оформити свідоцтво про смерть, виплати, спадок).
Виборчі права (загальна інформація, зміна адреси голосування, перевірка в списках).
Тестуємо чат-бот
Щоб скористатися послугами робота-юриста, потрібно бути клієнтами месенджерів Viber і / або Telegram. У запиті пошуку слід ввести: «Юридичний порадник для ВПО».

Своі.City поспілкувалися з чат-ботом. Всі заявлені кнопки працюють. Правда, трапляється, що з одного розділу він відправляє в інший, не надаючи при цьому однозначного питання. Наприклад, Свої захотіли дізнатися про субсидії, доступних під час карантину. Чат-бот відповів: «Інформація про субсидії в умовах карантину доступна в розділі« Житло »-« Субсидія », перейдіть до Головного меню, щоб відкрити цей розділ».

До речі, якщо виникають додаткові питання, а компетенції робота недостатньо, він надає можливість зв’язатися з реальними юристами з «Права на захист».

Facebook Comments

MOBILZONE

Ще одна категорія українців можуть отримати грошову допомогу в 2500 гривень

Опубліковано

У "Дії" тепер нові можливості: як користуватися

Навіть у період війни держава не забуває про виплати та допомогу найвразливішим категоріям населення. Вже незабаром щомісячну допомогу зможе отримати ще одна категорія громадян. Окрім всіх існуючих допоміг, урядом було схвалено ще декілька програм, що передбачають щомісячні виплати.

Допомогу отримають громадяни, що постраждали внаслідок війни. Наприклад, жителі території, в яких тривають бокові дії, жителі деокупованих та окупованих територій. Інформація опублікована на урядовому порталі. Денис Шмигаль, глава Кабміну, повідомив, що уряд започаткував програму допомоги, учасники якої зможуть щомісячно отримувати 2200-2500 гривень.

“Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни”, – повідомив Денис Шмигаль.

Для отримання допомоги потрібно подати заявку на інформаційному порталі «єДопомога (edopomoga.gov.ua). Незабаром така можливість з’явиться у державному порталі «Дія».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чому переселенцям не приходять гроші з «Дії» на картку

Опубліковано

Українцям почали видавати 4500 гривень на продукти: як і хто може отримати

Як ви вже знаєте, внутрішньо переміщені особи зможуть отримати достатню допомогу від держави. Проте, деякі переселенці переймаються тим, що кошти так і не надійшли на картку. Тепер стало відомо з чим зв’язані затримки. Однією з причин є помилки при оформленні виплат.

Наприклад, в мережі неодноразово були описані випадки, де переселенці, які подали заявки на допомогу у березні досі не отримали виплат. Ймовірно, що при поданні заявки на отримання статус внутрішньо переміщеної особи були допущені серйозні помилки.

Мінінтеграція відповіла на запитання та назвала основні проблеми, які були допущені при поданні заявки. Аби отримувати допомогу потрібно отримати статус ВПО. Якщо статус не отримано, або при подання заявки були допущені серйозні помилки — кошти ви не отримаєте. Кабмін ввів можливість вносити виправлення у заявах на облік ВПО та не позбавляти українців коштів. Уряд рекомендує декілька разів перевіряти достовірність поданих заяв.

Крім того, переселенці, що подали заявки на отримання коштів через «Дію», зможуть отримати паперовий варіант довідки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дію» повернулася функція для отримання грошової допомоги

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

До державного порталу «Дія» повернули послугу для внутрішньо переміщених осіб. Раніше вона була недоступною у зв’язку з апдейтом системи, де працівники вносили зміни відповідно до приписів.

Громадяни, яким довелось змінити своє місце проживання та виїхали до більш безпечних куточків країни, знову зможуть подавати заявку на отримання статус внутрішньо переміщеної особи. Саме цей статус допоможе переселенцям отримувати щомісячну допомогу.

Допомога надається у розмірі 2000 гривень для дорослих, та 3000 гривень для дітей та собі з інвалідністю. Кошти надходять на картку «єПідтримки» або на картку соціальних виплат від «Ощадбанку».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.