Connect with us

MOBILZONE

Київстар, Lifecell і Vodafone змусили перейти на європейські норми: що зміниться

Опубліковано

Київстар, Lifecell і Vodafone змусили перейти на європейські норми: що зміниться

Кабінет міністрів України нещодавно прийняв новий закон. Українцям пояснили, що зміниться після переходу мобільних операторів на європейські норми. Як передає сайт itpedia. Відзначається, що Кабінет міністрів України нещодавно прийняв новий закон, виходячи з якого, мобільні оператори нашої країни зобов’язані перейти на нові, європейські норми. Таким чином, відповідно до закону, користувачі будуть захищені від спаму, а доступ в інтернет держава визнає універсальної послугою, гарантованої законодавством. Додатково до цього держава також підвищує штрафи за порушення прав споживачів і забороняє «пакети». Користувачі тепер мають право платити лише за потрібні їм послуги.

«Наприклад, якщо ви не пишете СМС, то можете не оплачувати пакет СМС, включений до вашого тарифного плану. За аналогією з дзвінками за кордон, мобільним інтернетом і іншими послугами, які можуть бути абсолютно не потрібні », – йдеться в повідомленні. Також повідомляється, що багато що зміниться і для мобільних операторів – вони нарешті отримають можливість ділитися між собою радіочастотним спектром. Тобто, радіочастотний спектр стає технічно нейтральним, так, оператори отримують можливість користуватися смугами радіочастот без обмеження будь-яких технологій. Крім того, всю звітність можна подавати в електронному вигляді.

При цьому підкреслюється, що деякі нові норми, як і раніше, викликають настороженість. Наприклад, антимонопольна міра, яка дає право провайдерам примусово використовувати мережу провайдера-монополіста для розгортання своїх послуг. Відзначається, що це повинно усунути проблеми, коли в різних новобудовах або бізнес-центрах є тільки один провайдер інтернету, який при відсутності конкурентів починає нахабніти, підвищуючи розцінки без поліпшення якості обслуговування. Додатково до цього багато провайдерів побоюються, що це створить умови для нечесної конкуренції, витіснення з ринку місцевих провайдерів з метою заміни їх великими, такими, як ті ж «Київстар» або Vodafone.

«З іншого боку, для користувачів це може бути навіть зручніше, ніж нинішня ситуація, коли Україна знаходиться на одному з перших місць в Європі за кількістю провайдерів», – пише видання.

Facebook Comments

MOBILZONE

Ще одна категорія українців можуть отримати грошову допомогу в 2500 гривень

Опубліковано

У "Дії" тепер нові можливості: як користуватися

Навіть у період війни держава не забуває про виплати та допомогу найвразливішим категоріям населення. Вже незабаром щомісячну допомогу зможе отримати ще одна категорія громадян. Окрім всіх існуючих допоміг, урядом було схвалено ще декілька програм, що передбачають щомісячні виплати.

Допомогу отримають громадяни, що постраждали внаслідок війни. Наприклад, жителі території, в яких тривають бокові дії, жителі деокупованих та окупованих територій. Інформація опублікована на урядовому порталі. Денис Шмигаль, глава Кабміну, повідомив, що уряд започаткував програму допомоги, учасники якої зможуть щомісячно отримувати 2200-2500 гривень.

“Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни”, – повідомив Денис Шмигаль.

Для отримання допомоги потрібно подати заявку на інформаційному порталі «єДопомога (edopomoga.gov.ua). Незабаром така можливість з’явиться у державному порталі «Дія».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чому переселенцям не приходять гроші з «Дії» на картку

Опубліковано

Українцям почали видавати 4500 гривень на продукти: як і хто може отримати

Як ви вже знаєте, внутрішньо переміщені особи зможуть отримати достатню допомогу від держави. Проте, деякі переселенці переймаються тим, що кошти так і не надійшли на картку. Тепер стало відомо з чим зв’язані затримки. Однією з причин є помилки при оформленні виплат.

Наприклад, в мережі неодноразово були описані випадки, де переселенці, які подали заявки на допомогу у березні досі не отримали виплат. Ймовірно, що при поданні заявки на отримання статус внутрішньо переміщеної особи були допущені серйозні помилки.

Мінінтеграція відповіла на запитання та назвала основні проблеми, які були допущені при поданні заявки. Аби отримувати допомогу потрібно отримати статус ВПО. Якщо статус не отримано, або при подання заявки були допущені серйозні помилки — кошти ви не отримаєте. Кабмін ввів можливість вносити виправлення у заявах на облік ВПО та не позбавляти українців коштів. Уряд рекомендує декілька разів перевіряти достовірність поданих заяв.

Крім того, переселенці, що подали заявки на отримання коштів через «Дію», зможуть отримати паперовий варіант довідки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дію» повернулася функція для отримання грошової допомоги

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

До державного порталу «Дія» повернули послугу для внутрішньо переміщених осіб. Раніше вона була недоступною у зв’язку з апдейтом системи, де працівники вносили зміни відповідно до приписів.

Громадяни, яким довелось змінити своє місце проживання та виїхали до більш безпечних куточків країни, знову зможуть подавати заявку на отримання статус внутрішньо переміщеної особи. Саме цей статус допоможе переселенцям отримувати щомісячну допомогу.

Допомога надається у розмірі 2000 гривень для дорослих, та 3000 гривень для дітей та собі з інвалідністю. Кошти надходять на картку «єПідтримки» або на картку соціальних виплат від «Ощадбанку».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.