Connect with us

MOBILZONE

 Vodafone запустив «розумну» послугу, абоненти задоволені

Опубліковано

 Vodafone запустив «розумну» послугу, абоненти задоволені

Провідні оператори мобільного зв’язку в Україні продовжують розширювати спектр своїх послуг, створюючи для своїх клієнтів не тільки комфортне обслуговування, а й багато зручних сервісів. Так, компанія “Vodafone Україна” створила для українців послугу “Розумний облік водопостачання”, яка була запущена в комерційну експлуатацію в четвер, 25 вересня.

У прес-службі компанії “Vodafone Україна” розповіли про нову послугу, яка створена на базі власної мережі NB-IoT і дозволить клієнтам вести автоматичний збір і облік даних про використання водних ресурсів. У комерцію послуга була запущена 24 вересня і покликана полегшити збір і облік інформації про споживання води комунальникам, а також ОСББ та ЖЕКам. З послугою “Розумний облік водопостачання” аналіз споживання водних ресурсів в багатоквартирних будинках стане набагато простіше і швидше.

До створення даної послуги українці були змушені вести всі підрахунки вручну на папері: спочатку заповнюється журнал, потім всі дані вносять в системи нарахування платежів, що ставить під загрозу точність переданих даних. Крім того, у багатоквартирних будинках є всього пару днів, щоб одночасно зняти і зафіксувати показники споживання води. Також проблемою ставати і доступ комунальників в підвальні приміщення, де розташовані лічильники.

“Щоб охопити всі вузли обліку, комунальники змушені збільшувати кількість персоналу, який не використовується ефективно в решту часу”, – коментують проблему в “Vodafone Україна”.

З новою послугою “Розумний облік водопостачання” ці проблеми зникнуть, оскільки тепер всі дані будуть збиратися і враховуватися автоматично, також можна буде через web-інтерфейс налаштовувати періодичність збору даних і систему оповіщення під необхідні потреби. Крім того, з послугою від Vodafone можна буде отримувати дані про навантаження на насосну станцію; отримувати тривожні сповіщення, а також вивантажувати дані в доступних форматах і через АРІ.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.