Connect with us

MOBILZONE

Нова послуга від Vodafone, комунальні послуги будуть під контролем

Опубліковано

Нова послуга від Vodafone, комунальні послуги будуть під контролем

Один з великих мобільних операторів успішно провів IoT-пілоти з водоканалами нашої країни. Такою інформацією ділиться Vodafone. З кожним новим днем ​​мобільні оператори розробляють безліч послуг, тарифів і акцій. Цього разу Vodafone планує впровадити нові послуги для «розумного розрахунку ресурсів». Один з великих мобільних операторів Vodafone проводив спільну роботу з водоканалами в двох містах України. Він провів пілотний проект «Розумний облік» на базі мережі NB-IoT.

Для впровадження нової послуги на вузли обліку води у інфраструктурі водоканалів було встановлено спеціальне обладнання. Воно знімало дані щодо кількості подачі води в онлайн-режимі. Через мережу NB-IoT зібрана інформація подавалася на веб-інтерфейс одного працівника водоканалу, який був відповідальним за це. Всі дані були використані для аналітики, планування навантажень на станції і інтеграції їх в білінг каналу.

Всі зібрані дані продемонстрували готовність мережі до комерційного запуску даної послуги від операторів ринку ресурсів ЖКГ. Всі пристрої, які підключені до мережі NB-IoT можуть спілкуватися між собою на встановленій частоті 1800 МГц. Устаткування має можливість отримувати стабільний доступ в мережі в місцях, де мережа дуже слабка, наприклад в підвалах або шахтах ліфта.

Варто відзначити, що IoT стало одним з найпопулярніших напрямків для однієї з великих мобільних компаній. Здійснити і запустити дану послугу вдалося лише завдяки запущеній в 2018 році 4G мережі. Нововведення вже дано користується успіхів в декількох країнах світу.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.