Connect with us

MOBILZONE

Vodafone порадував новим тарифом, доступний по всій країні

Опубліковано

Vodafone порадував новим тарифом, доступний по всій країні

Українські мобільні оператори продовжують запеклу боротьбу за кожного клієнта, пропонуючи все більш вигідні тарифи або набори послуг своїм абонентам. Так, незважаючи на пандемію коронавируса і криза, мобільні оператори продовжують пропонувати своїм абонентам нові недорогі тарифи. Портал itpedia.com.ua повідомляє про новий тариф від Vodafone.

Українці не могли не помітити, що останнім часом, у зв’язку з втратами операторів через кризу, спровокованого пандемією коронавируса, і необхідністю покривати територію країни 4G, послуги мобільного зв’язку лише дорожчають. Проте, Vodafone продовжує пропонувати абонентам альтернативу у вигляді недорогих тарифів.

Новий тарифний план від компанії Vodafone не можна віднести до «соціальним» тарифами, абонентська плата в яких, найчастіше, не перевищує 100 гривень. У той же час, користувачам тарифу Vodafone SuperNet Start доведеться платити в місяць трохи більше – всього 110 гривень. Однак тариф пропонує і куди більшу кількість послуг.

Так, в рамках Vodafone SuperNet Start абоненти отримають безліміт на дзвінки всередині мережі Vodafone, 110 хвилин на дзвінки по Україні на номери інших операторів, а також на номери польського оператора T-Mobile.

Крім того, абоненти отримають 50 хвилин дзвінків за кордон, які можна обміняти на 150 хвилин на дзвінки іншим українським операторам. У пакет входять також 5 ГБ мобільного інтернету, можливість отримати безлімітний доступ до YouTube і YouTube Premium.

Вартість пакета на місяць – 110 гривень. При цьому, варто зазначити, що Vodafone вважає «місяцем» 30 днів, в той час як більшість операторів – 4 тижні, або 28 днів.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.