Connect with us

MOBILZONE

У смартфонах Google Pixel 3 і Pixel 4 масово здуваються акумулятори

Опубліковано

У смартфонах Google Pixel 3 і Pixel 4 масово здуваються акумулятори

Схоже, що все більше користувачів Pixel 3 і Pixel 3 XL скаржаться на батареї всередині цих телефонів. Ні, проблема не пов’язана з часом автономної роботи, яке користувачі отримують від цих акумуляторів на 2915 мАг і 3430 мАг відповідно. Вона полягає в розбуханні елементів живлення. З травня на форумі підтримки Google і на Reddit з’явилося безліч повідомлень про роздуті батареях і фотографій з ними. На фотографіях видно, що в деяких випадках роздутість буває настільки сильною, що відриває задню панель телефону.

 

Деякі користувачі навіть не помітили, що їхні батареї виглядають роздутими, тому що пошкодження було приховано чохлом. Інші дізналися, що проблема існує, тільки тому, що вони не могли заряджати свої пристрої бездротовим способом. Один користувач Pixel 4 XL зауважив, що у нього виникли проблеми з бездротовою зарядкою, і прийшов до висновку, що його Pixel Stand несправний. Google замінив підставку, але безуспішно. Тільки коли користувач зрозумів, що Galaxy S10 його дружини заряджається на Pixel Stand без проблем, він прийшов до висновку, що проблема пов’язана саме з його телефоном.

У смартфонах Google Pixel 3 і Pixel 4 масово здуваються акумулятори

Автор одного повідомлення на Reddit, Dgecko2000, домовився про отримання від Verizon заміни свого Pixel 4 XL. Але менш ніж через рік після запуску телефону закінчився на складі і замість Пікселя Verizon відправив йому Samsung Galaxy S10 +. Це змусило Dgecko2000 задуматися, чи не є проблема з роздутою батареєю причиною передчасного припинення виробництва серії Pixel 4. Він пише: «Я починаю підозрювати, що ця проблема з здуттям батареї може бути серйознішою і глобальніше, ніж в даний час визнає Google, і тому вони різко припинили випуск серії … Мені цікаво, чи може проблема з бездротовою зарядкою мого телефону бути симптомом? При найближчому розгляді, здаються “потертими” верхні задні кути на чорному ободі – там, де він зустрічається з заднім склом … Ці два кути також здаються злегка піднятими, але я не можу це точно стверджувати “.

В твіті Артема Русаківського з команди AndroidPolice показана модель серії Pixel 3 з роздутим акумулятором – користувачі Google Pixel 3 і Pixel 4 недарма скаржаться на роздуті батареї.

Якщо ви звернетеся для заміни пристрою в Google замість вашого оператора, ви можете добитися більшого успіху. Схоже, що навіть якщо на ваш пошкоджений блок Pixel не поширюється гарантія, Google готовий відправити вам відремонтовану модель. Однак компанія повідомляє клієнтам, що заміна проводиться тільки один раз. Іншими словами, якщо у смартфона, отриманого вами від Google на заміну, з’явиться та сама проблема через рік або два, не розраховуйте на отримання ще одного телефону від компанії.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.