Connect with us

MOBILZONE

Huawei представляє оновлений інтерфейс користувача EMUI 11

Опубліковано

У межах щорічної конференції для розробників Huawei Developers Conference (HDC) Huawei офіційно представила нову версію фірмового інтерфейсу EMUI 11. Ван Ченглу (Wang Chenglu), президент департаменту програмного забезпечення Huawei Consumer Business Group (BG), окреслив ключові особливості нової операційної системи — новий дизайн EMUI, розроблений на основі вивчення поведінки користувачів, нові функції конфіденційності й безпеки та поліпшений інтерфейс для використання за будь-якого сценарію.

 

Дизайн

У продуктовому дизайні досконалість досягається там, де мистецтво зустрічається з наукою, і Huawei EMUI 11 забезпечує ідеальний баланс між ними. Переходи та взаємодії з інтерфейсом були оптимізовані з урахуванням людського фактора.

 

Оптимізована функція Always-On Display дозволяє користувачам персоналізувати екран пристрою з використанням творів сучасного мистецтва. Розробники надихалися творами одного з найвидатніших художників минулого століття Піта Мондріана, тому основна колірна палітра — це червоний, жовтий і синій. Звичайно, користувачі можуть вийти за межі колірної схеми Мондріана і підлаштувати палітру AOD під свої фотографії. Наприклад, вони можуть легко зіставити кольори AOD зі своїм повсякденним одягом, зробивши його знімок. Алгоритми штучного інтелекту визначать основні кольори на зображенні та згенерують відповідну колірну палітру для AOD.

 

Нові анімовані заставки переходів, зроблені за технологією довгого дубля й натхненні однойменною технікою зі сфери кінематографії, допомагають користувачам краще зосередитися на виконуваному завданні. Результати дослідження поведінки людини показують, що, порівняно зі звичайними, тривалі переходи ефективно скорочують рух очей користувача і зменшують стомлюваність, одночасно підвищуючи ефективність розпізнавання.

 

Поліпшена розподілена технологія

Ця інноваційна технологія дозволяє пристроям створювати віртуальне середовище та ділитися своїми програмними можливостями один з одним. Користувачі більше не обмежені апаратними особливостями і можуть легко адаптувати роботу гаджетів відповідно до індивідуальних потреб й уподобань.

 

Завдяки удосконаленню розподіленої технології функція багатоекранної взаємодії Multi-Screen Collaboration тепер підтримує до трьох активних вікон. Ця функція буде особливо корисною студентам під час онлайн-навчання. Наприклад, вони можуть використовувати перше вікно для перегляду трансляції, друге вікно — для записування нотаток, а третє — для обговорення матеріалів лекції з одногрупниками.

Huawei представляє оновлений інтерфейс користувача EMUI 11

Функція багатоекранної взаємодії також забезпечує якіснішу синергію між ноутбуком та планшетом. Після підключення останній може використовуватися як зовнішня вебкамера чи другий екран ноутбука, а ноутбук «поділиться» периферійними пристроями введення з планшетом. Документи, збережені на ноутбуці, можна редагувати з планшета за допомогою віртуальної клавіатури чи стилуса, що зручно для редагування ілюстрацій. Наприклад, на діловій зустрічі користувачі можуть легко відмічати слайди презентації, щоб ліпше пояснити свої ідеї, і використовувати другий екран для пошуку додаткової інформації.

Huawei представляє оновлений інтерфейс користувача EMUI 11

Безпека та захист приватності

Робочий інтерфейс EMUI пропонує комплексні рішення з безпеки для захисту користувачів Huawei. На системному рівні мікроядро захищеного середовища TEE отримало міжнародний сертифікат безпеки найвищого рівня CC EAL5+, що є найвищим рівнем безпеки мікроядра комерційної операційної системи в світі. Huawei суворо дотримується локальних і міжнародних правил щодо конфіденційності користувачів, включно з Генеральним регламентом ЄС про захист персональних даних (GDPR) і Загальноприйнятими принципами конфіденційності (GAPP). Компанія отримала серед інших сертифікати ISO27701 та ePrivacyseal — одні з найбільш впливових сертифікатів захисту конфіденційності в Європі. Все це є свідченням прихильності Huawei світовим стандартам протягом усього життєвого циклу продукту: від проєктування, науково-дослідних розробок і технічного обслуговування до захисту конфіденційності користувачів.

 

EMUI 11 має і нові функції конфіденційності. Під час передачі зображень користувачі можуть легко очистити файл від всіх персональних даних — локацій, часу зйомки чи відомостей про пристрій — до того, як його надіслати. Зашифровані нотатки також дозволяють зберегти особисті записи приватними, захищаючи вміст PIN-кодом або біометричним блокуванням.

Huawei представляє оновлений інтерфейс користувача EMUI 11

EMUI 11: бета-версія

Під час презентації Huawei оголосила про доступність бета-версії EMUI 11. Сумісні моделі включають: Huawei P40, Huawei P40 Pro, Huawei P40 Pro+, Huawei Mate 30, Huawei Mate 30 5G, Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate 30 Pro 5G, Porsche Design Huawei Mate 30 RS, Huawei MatePad Pro та Huawei MatePad Pro 5G. Доступність бета-версії буде розширена для моделей Honor 30, Honor V30, Huawei nova 7 та згодом для інших

Facebook Comments

MOBILZONE

Стало відомо про три варіанта відкуплення від армії: ціни

Опубліковано

Стало відомо про три варіанта відкуплення від армії: ціни

Верховна Рада України збирається розглянути  три законопроєкти  економічне бронювання.

Чим вони будуть відрізнятися та яких працівників стосуватимуться.

На сьогодні у Верховній Раді знаходяться три законопроекти економічного бронювання. Про це повідомив голова економічного комітету Дмитро Наталуха.

За словами Наталухи, зараз нардепи розглядають законопроект, який дає змогу бронювати робітників за умови сплати роботодавцем підвищеного збору у розмірі 20 400 гривень на місяць. Такий вид бронювання забезпечить бронювання критично важливих працівників на підприємствах незалежно від їх зарплати.

Також є ще два законопроекти, які передбачають інші варіанти бронювання. В одному із варіантів броні є розмір зарплати не менш як 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня календарного року. Зараз він 3 028 грн, тобто мінімальний зарплатний поріг для броні становитиме 36 336 грн на місяць.

Інший законопроєкт поєднує в собі можливості бронювання як за критерієм зарплати у понад 36 тисяч гривень, так і підвищеного військового збору у понад 20 тисяч, які можуть сплачувати ФОПи.

Слід зазначити, що ФОП, який захоче отримати бронювання у разі прийняття законопроєкту, повинен бути зареєстрованим в системі не менше ніж 6 місяців. Тобто, не вийде створити ФОПа і на наступний день скористатися нагодою “економічного бронювання”.

Наразі ніякий законопроект не прийнятий по “економічному бронюванню”, але влада активно шукає способи наповнення бюджету України. За підрахунками Наталухи, у разі прийняття одного із законопроектів, це може принести в бюджет від 200 до 320 млрд грн. Дані кошти можна спрямувати на фінансування оборони, зокрема для забезпечення додаткових мобілізаційних ресурсів у разі потреби.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Хто з українців має обовʼязково мати штрих-код у військовому квитку

Опубліковано

Хто з українців має обовʼязково мати штрих-код у військовому квитку

Деяким військовозобов’язаним, які оновлять свої дані для ТЦК та СП, вклеюватимуть штрих-код у військовий квиток. Проте такі нововведення не будуть обов’язковими для всіх призовників.

У соцмережі, на сторінці Міністерства оборони України пояснили, хто повинен мати штрих-код у військовому квитку.

Штрих-код отримають ті чоловіки, які оновлять дані та отримають нові військово-облікові документи.

Отже, громадяни, які отримують нові військово-облікові документи, повинні мати окремий номер запису в реєстрі «Оберіг», а штрих-код стає обов’язковим лише при оформленні нових документів через територіальні центри комплектування.

Зверніть увагу, що новий зразок документа буде створено в електронному вигляді та буде таким же дійсним, як і паперова форма.

Крім того, вважатимуться дійсними військово-облікові документи ті, які були видані до 18 травня 2024 року.

Однак, недійсними будуть вважатися:

  • довідки, які видавалися замість військових квитків;
  • послужні картки від ТЦК та СП;
  • документи, дані яких не збігаються з інформацією у реєстрі “Оберіг”.

Оновити військово облікові дані в ТЦК можна наступними  трьома способами:

  • в ТЦК та СП;
  • в центрі надання адміністративних послуг;
  • в електронному кабінеті “Резерв+”.

Звертаємо увагу, що відповідно до чинного законодавства України військовозобов’язані, які не оновлять свої облікові дані до 17 липня 2024 року, будуть визнані ухилянтами, а також притягнуті до адміністративної відповідальності і подані в розшук.

Також читайте:

Скільки повісток військовозобов’язані чоловіки можуть отримати поштою в рік.

Документи у “Резерв+” матимуть обмежений строк дії.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Резерв+ зʼявляться нові дані про українців

Опубліковано

В Резерв+ зʼявляться нові дані про українців

18 червня у застосунку “Резерв+” зʼявився електронний військово-обліковий документ з QR-кодом та можливістю дистанційного виправлення помилок.

Крім того, заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко повідомила, що до кінця цього тижня в додатку «Резерв+» з’явиться інформація про бронювання військовозобов’язаних.

За її словами, оператори ТЦК зараз працюють над обробленням інформації. Проте до кінця цього тижня, тобто до 22 червня, всі дані будуть внесені.

«Після завантаження цих даних це зробить можливим коректне відображення в Резерв+» — зазначила Черногоренко.

Також нардеп розповіла, що розробка застосунку “Резерв+” коштувала 3,4 млн грн ($86 000).

Нагадуємо, що вже понад 1,5 млн українців оновили свої облікові дані через мобільний додаток Резерв+. Наступним кроком буде запрошення військовозобов’язаних на “ВЛК” та отримання статус придатний або непридатний до військової служби.

Також читайте:

Чи будуть електронні повістки в Резерв+.

В Україні найближчим часом планують запустити “економічне бронювання”. 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Стало відомо про три варіанта відкуплення від армії: ціни
MOBILZONE1 годину тому

Стало відомо про три варіанта відкуплення від армії: ціни

Хто з українців має обовʼязково мати штрих-код у військовому квитку
MOBILZONE3 години тому

Хто з українців має обовʼязково мати штрих-код у військовому квитку

В Резерв+ зʼявляться нові дані про українців
MOBILZONE4 години тому

В Резерв+ зʼявляться нові дані про українців

В Україні хочуть змінити закон про мобілізацію
MOBILZONE7 години тому

В Україні хочуть змінити закон про мобілізацію

Чи будуть електронні повістки в Резерв+
MOBILZONE8 години тому

Чи будуть електронні повістки в Резерв+

Xiaomi та Zdeer випустили слуховий апарат у вигляді Bluetooth-навушників
MOBILZONE20 години тому

Xiaomi та Zdeer випустили слуховий апарат у вигляді Bluetooth-навушників

Мобілізація посилюється: скільки повісток військовозобов'язані чоловіки можуть отримати поштою в рік
MOBILZONE22 години тому

Мобілізація посилюється: скільки повісток військовозобов’язані чоловіки можуть отримати поштою в рік

Motorola S50 Neo отримає рекордний термін заводської гарантії
MOBILZONE23 години тому

Смартфон Motorola S50 Neo отримає рекордний термін заводської гарантії

Офіційно представлений Starlink Mini, який може працювати від пауербанку: ціна та характеристики
MOBILZONE23 години тому

Офіційно представлений Starlink Mini, який може працювати від пауербанку: ціна та характеристики

Економічне бронювання: скільки треба заробляти і скільки платити
MOBILZONE1 день тому

Економічне бронювання: скільки треба заробляти і скільки платити

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.