Connect with us

MOBILZONE

Оператор мобільного зв’язку Vodafone вирішив похваститися резельтатами

Опубліковано

Оператор мобільного зв'язку Vodafone вирішив похваститися резельтатами

Оператор мобільного зв’язку Vodafone Україна оголосив про поліпшення основних фінансових показників за результатами 2 кварталу 2020 року. Зокрема, дохід компанії в квітні-червні 2020 року склав 4,1 млрд грн, що на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року. За даними прес-служби, Vodafone демонструє найвищу на ринку динаміку збільшення доходу, пов’язану з ростом споживання дата-послуг і збільшенням покриття швидкісного мобільного інтернету.

Обсяг інтернет-трафіку в мережі Vodafone в першому півріччі 2020 року збільшився на 42%. До основних причин зростання швидкості і трафіку в компанії відносять збільшення покриття 4G, ємності мережі та кількості дата-користувачів.

Під час карантину Vodafone не припинив будувати нове покриття і розширювати ємність із застосуванням нового обладнання та технологій, таких як AirScale, CloudAIR, LTE1800 4 × 4 MIMO + LTE2600 4 × 4 MIMO Carrier Aggregation. За цей період Vodafone розширив ємність мережі в Закарпатській області, Одесі та Одеській області, в Дніпрі і Дніпропетровській області, Житомирської області, Херсонській, Харківській, Чернівецькій областях, Полтавській, Волинській областях, в місті Умань Черкаської області, в Києві, Сумах, Чернігові, Івано-Франківську, Запоріжжі та Кропивницького. В цілому, модернізація охопила понад 10 тисяч секторів базових станцій на 4 тисячах майданчиків. У підсумку за результатами 2 кварталу 4G-мережу Vodafone доступна 74% українців, 86% населення може користуватися 3G-покриттям.

Vodafone інвестував в розвиток мережі в 1 півріччі 2020 року близько 1,9 млрд грн, включаючи вартість ліцензії в діапазоні 900 МГц – 265 млн грн. Загальні інвестиції компанії в будівництво мереж швидкісного мобільного інтернету склали 27,3 млрд грн.

Зростання дата-доходів збалансував негативні чинники, що вплинули на роботу компанії в 2 кварталі: істотне зниження доходів від роумінгу і скорочення доходів від власної роздрібної мережі, викликане частковим закриттям магазинів на карантині. Показник ARPU у 2 кварталі склав 68,4 грн і залишається найнижчим на ринку, що свідчить про доступність тарифних лінійок Vodafone.

Показники операційної ефективності демонструють зростання: показник OIBDA збільшився на 11% в порівнянні з 2 кварталом 2019 року і перевищив 2,1 млрд грн. Маржа OIBDA збільшилася до 52,6%. Показники операційної ефективності вдалося поліпшити завдяки оптимізації витрат і збільшення доходів від дата-послуг.

У першому кварталі чистий прибуток Vodafone Україна виросла на 97% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і перевищила 1 млрд грн. За результатами другого кварталу 2020 року абонентська база компанії склала 19 млн, річні коливання склали -3,2%, що пов’язано зі зменшенням динаміки нових підключень в результаті часткового закриття роздрібних точок на карантині. При цьому спостерігається зростання в сегменті контрактних і корпоративних підключень, а також збільшення підключених IoT-карт.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Два смартфони Xiaomi отримали глобальну версію MIUI 13 на базі Android 13

Опубліковано

Два смартфони Xiaomi отримали глобальний MIUI 13 на базі Android 13

Компанія Xiaomi оголосила про доступність прошивки MIUI 13 на базі Android 13 для міжнародних версій своїх нових флагманів. Щоправда, отримати апдейт поки що можуть не всі охочі — кількість учасників програми бета-тесту обмежена.

Два смартфони Xiaomi отримали глобальний MIUI 13 на базі Android 13

Можливість завантаження свіжої прошивки отримають лише перші 200 користувачів кожної моделі. Для реєстрації їм знадобиться обліковий запис у спільноті Mi Community та підписка на Telegram-канал бренду. Доступ до тестового образу MIUI видаватиметься в порядку живої черги. Для його встановлення смартфон має працювати під керуванням актуальної стабільної версії ОС.

OTA-апдейт для Xiaomi 12 (13.0.4.0 TLCMIXM) та Xiaomi 12 Pro (MIUI 13.0.4.0 TLBMIXM) важить 4,23 ГБ, і включає останні патчі безпеки. Вендор також рекомендує учасникам програми бета-тестування не забувати про необхідність створення резервних копій у разі можливих проблем при встановленні нових версій системного ПЗ.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi представила нову дуже дешеву мишку для бідних

Опубліковано

Xiaomi сьогодні представила нову бездротову мишу на своєму домашньому ринку, яка пропонується у Китаї за ціною лише 6 доларів. Як випливає з назви, пристрій є наступником Xiaomi Wireless Mouse Lite.

Xiaomi сьогодні представила нову бездротову мишу на своєму домашньому ринку, яка пропонується у Китаї за ціною лише 6 доларів. Як випливає з назви, пристрій є наступником Xiaomi Wireless Mouse Lite.

Бездротова миша Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 має простий дизайн і важить лише 45 грамів без батареї. Габарити 108,5 x 57,5 ​​x 35,6 мм. Завдяки симетричній формі миша підходить і правшам і лівшам.

Обмін інформацією з ПК здійснюється через невеликий передавач з USB-інтерфейсом, який працює на частоті 2,4 ГГц. Місце зберігання знаходиться на нижній частині миші.

У пристрої використовується оптичний сенсор з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм, миша працює від однієї батареї стандарту АА і має дві кнопки та колесо прокручування.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати грошову допомогу в 20000 гривень: як це зробити

Опубліковано

Українці можуть отримати грошову допомогу в 20000 гривень: як це зробити

Уряд повідомив про новий тип допомоги українським переселенцям, розмір якої становить 20 тисяч гривень. Отримати допомогу зможуть члени родини захисників, які:

  • зареєстровані як самозайнята особа чи ФОП;
  • мають власний бізнес;
  • після 24 лютого 2022 року отримали статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи).

Отже, мова йде про ветеранів, їх дружин/чоловіків, батьків і дітей та рідні загиблих героїв Небесної сотні. Виплата надійде від Українського ветеранського фонду, щоб відшкодувати витрати, пов’язані з веденням ветеранського бізнесу.

Перш за все потірбно подати заяву на офіційному сайті Українського ветеранського фонду. Для цього вам знадобляться такі документи:

  • довідка ВПО;
  • паспорт з пропискою;
  • виписка чи витяг з ЄДР про ФОП або самозайняту особу;
  • документ, що підтверджує статус ветерана;
  • документ, що підтверджує факт проживання з ветераном до початку повномасштабної війни;
  • документи, що підтверджують, що після 24 лютого 2022 року людина придбала товари для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів.

Подану заявку будуть розглядати 10 днів, протягом яких будуть приймати рішення щодо надання коштів. Якщо заяву буде ухвалено, то кошти надійдуть впродовж 10 наступних днів. Фінансування буде тривати до закінчення воєнного стану в Україні.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.