Connect with us

MOBILZONE

Vodafone завдан ніщівного удару по “Київстар”

Опубліковано

Vodafone завдан ніщівного удару по "Київстар"

Один з провідних українських операторів мобільного зв’язку компанія Vodafone впевнено завойовує прихильність своїх клієнтів завдяки дуже комфортних умов різних тарифів, за які потрібно скромна місячна абонентська плата. І в цей раз компанія здивувала абонентів новою послугою, яка допоможе не тільки заощадити багато грошей, але і отримати доступ до необмеженого перегляду відео в мережі інтернет. Про це пише портал itpedia.com.ua.

Часто трапляється так, що українці змушені витрачати нараховані в рамках тарифів мегабайти на перегляд різних відео в інтернеті. Тепер же нова послуга від Vodafone дозволить зберегти величезну кількість трафіку за незначну плату. Йдеться про послугу Vodafone Video Pass, в яку входить безлімітний доступ до перегляду відео всього за 50 гривень абонентської плати. Тому клієнти мобільного оператора точно залишаться задоволеними, адже їм відкриється доступ до необмеженої кількості відео.

Примітно, що послуга Vodafone Video Pass зможе працювати тільки тоді, коли трафік буде йти безпосередньо через відеосервіси, в зв’язку з чим клієнти будуть змушені переглядати відео виключно через офіційні додатки або ж за прямим посиланням. Також мобільний оператор радить відключати VPN і інші методи шифрування трафіку під час користування послугою, щоб система ідентифікувала трафік вірно і не почала вважати його за стандартним тарифом.

Варто також відзначити, що використання Vodafone Video Pass не передбачає доступ до RSS-розсилку, подкастів, стрім і рекламі, тому найкращим варіантом стане включення блокувальника.

Щоб підключити Vodafone Video Pass, клієнту необхідно всього лише мати на рахунку 50 гривень і ввести комбінацію * 313 * 1 #, після чого на телефон прийде підтвердження підключення. Але в деяких тарифних планах, наприклад Joice, послуга вже підключена спочатку, тому додаткових дій не потрібно. Крім того, якщо абоненти і так користуються безлімітним інтернетом, то підключати дану послугу не варто.

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.