Connect with us

MOBILZONE

Vodafone серйозно може “знищити” Київстар

Опубліковано

Провідні оператори мобільного зв’язку в Україні продовжують змагатися в найвигідніші пропозиції для своїх клієнтів і в цей раз на арену вийшла компанія Vodafone, від нового тарифу якої важко буде втриматися. Зокрема клієнтам пропонується перейти на новий тарифний план, який відрізняється не тільки високою якістю і вигідним спектром послуг, але і своєю привабливою вартістю.

Vodafone вже прославився тим, що пропонує послуги високої якості за “смачними” цінами, але новий тариф під назвою “Vodafone SuperNet Turbo” може залучити своєю універсальністю: оператор мобільного зв’язку пропонує значний пакет швидкісного інтернету і голосових дзвінків, який обійдеться всього за сто гривень абонентської плати на місяць.

У тарифному плані “Vodafone SuperNet Turbo” клієнти зможуть користуватися 20 Гб високошвидкісного інтернету стандарту 4G або 3G, а також дзвонити на будь-які номери по всій країні, використовуючи нараховуються в рамках пакету послуг 700 хвилин для голосових дзвінків. Для цього потрібно буде здійснювати лише незначний для такого приємного набору послуг щомісячний платіж в 100 гривень. Клієнтам, які мають велике коло знайомих і близьких, що вважають за краще послуги інших мобільних операторів, а також родичів, які використовують виключно стаціонарні телефони для голосових дзвінків, буде дуже вигідно перейти на даний тарифний план, який передбачає вигідні дзвінки по всій Україні.

Також клієнти матимуть можливість внести зміни в пакет послуг тарифного плану “Vodafone SuperNet Turbo”, обмінявши нараховуються 700 хвилин на безліміт в мережі Vodafone і 300 хвилин додатково для розмов по країні, включаючи стаціонарні номери. Дія даного тарифного плану поширюється по території всієї України, а перейти на нього можна в будь-якій точці країни.

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.