Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi додала в MIUI 12 довгоочікувану функцію

Опубліковано

Xiaomi додала в MIUI 12 довгоочікувану функцію

Ще в травні 2020 року компанія Xiaomi офіційно представила громадськості нову прошивку для мобільних пристроїв, а називається вона MIUI 12. Дана платформа містить у собі цілу масу різних самих різних переваг, які роблять її неймовірно привабливою в повній мірі, тобто кожна людина, що використовує більш ранню версію ОС, гарантовано захоче встановити нову, так як вона містить цілу масу різних переваг. Сьогодні, 1 серпня 2020 року, китайська корпорація зробила того, про що вона давно обіцяла, але що зробила лише зараз, в даний час. Справа в тому, що даний виробник електроніки, будучи неймовірно великим і відомим, вважав за необхідне додати в своє ПЗ нову можливість.

Це вкрай важлива і потрібна можливість, якої всі користувачі абсолютно точно гарантовано залишаться в повній мірі задоволеною, адже ніяк інакше бути просто не може. Нова прошивка в особі MIUI 12 містить в собі перероблений інтерфейс, поліпшену систему захисту, новий додаток «Камера» для запису відеороликів і створення фотографій, а також, крім того, цілу масу інших важливих переваг, які роблять це програмне забезпечення неймовірно привабливим в повній мірі. Лічені години назад користувачам стала доступна нова версія цієї операційної системи, а отримала вона таку важливу і корисну функцію, як широкі можливості для кастомізації всього інтерфейсу, персоналізувати який стало набагато простіше і зручніше.

Xiaomi додала в MIUI 12 довгоочікувану функцію

В додаток «Тема», яке і використовується для додання індивідуального зовнішнього вигляду мобільного пристрою, з’явився розділ під назвою «Секція іконок», а призначений він для того, щоб можна було вручну змінити параметри іконок, зробивши їх такими, якими їх хоче бачити користувач конкретного мобільного пристрою. Ні в чому такому, звичайно, навіть і близько немає нічого дивного, адже можливості кастомізації інтерфейсу – це саме ті можливості і функції, про які вже досить давно мріють всі користувачі. Компанія Xiaomi поступово працює в даному напрямку, дозволяючи власникам своїх телефонів робити настроювання зовнішнього вигляду саме таким чином, при якому всі залишаться їм в повній мірі задоволені.

На радість безлічі людей, які проживають де-небудь, нова прошивка з новими можливостями вже стала доступна для завантаження на різних моделях телефонів. Апдейт «прилітає» прямо «по повітрю», тобто, іншими словами, отримати до нього доступ легко і просто, що звичайно ж дуже і дуже важливо. Новітнє програмне забезпечення в особі прошивки MIUI 12 виявиться випущено сумарно для більш ніж п’яти десятків моделей смартфонів компанії Xiaomi, починаючи з вкрай дешевих бюджетних моделей і закінчуючи такими, про покупку яких через їх високу вартість все можуть тільки мріяти. Поза будь-яких сумнівів, вже буквально через півроку компанія Xiaomi гарантовано анонсує нову прошивку для своїх телефонів, а виявитися такою повинна MIUI 13. Її презентація може пройти вже в першій половині 2021 року.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Опубліковано

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фіш

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фішки здаються зайвими і марними. В одній з останніх версій Android компанією Google була додана система бульбашок. Звучить досить безглуздо, а виглядає це ще дивніше. Зроблено вони для швидкого спілкування з кількома людьми через різні програми. Тут може бути і Telegram та SMS-повідомлення та інші соціальні мережі та месенджери. Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в налаштування смартфона, відкрити розділ «Програми та сповіщення».

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах
Включаємо відображенням всіх програм, потім знаходимо програму “бульбашки” якої ви хочете відключити, наприклад Telegram. Тепер заходимо в налаштування даної програми та у розділі “Сповіщення” відключаємо всі бульбашки.

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Також користувач може відключити “бабли” для конкретного діалогу, достатньо зайти в його налаштування. Також, якщо ви не фанат чогось нового і ніякі “бульбашки” вам не потрібні, то їх можна повністю вимкнути для всіх програм разом. Це робиться в тому ж розділі настройок із повідомленнями.
Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Опубліковано

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Група дослідників з Дармштадтського технічного університету в Німеччині виявила небезпечну вразливість, яка може використовуватися для стеження за користувачами iPhone та завантаження шкідливого програмного забезпечення навіть після відключення смартфона. Проблема пов’язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки.

Справа в тому, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв’язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

“В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента”, – йдеться в повідомленні дослідників.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” продовжить нараховувати 2000 гривень: кому затримують виплати

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

Внутрішньо переміщені особи продовжуватимуть отримувати кошти  у «Дії». Проте, багато громадян переймаються тому, що ще не отримали кошти за березень. Міністерство соціальної політики пообіцяло, що всі кошти переселенці отримають у травні.

На це є декілька причин. По-перше, реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж передбачалось. Виплати як і раніше становлять 2 тисячі гривень доя дорослих, та 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

По друга, виплати були затримано у зв’язку з затримкою реєстрації внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Уряд зазначає, що зараз залишилось обробити близько 500 тисяч заявок, а виплати у травні нарахують одразу за два місяці

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE5 днів тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE3 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE7 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE5 днів тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE3 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE7 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE7 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає
MOBILZONE2 дні тому

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE4 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.