Connect with us

MOBILZONE

Київстар запустив нову послугу, яка допоможе заощадити на зв’язку

Опубліковано

Київстар запустив нову послугу, яка допоможе заощадити на зв’язку

У оператора «Київстар» продовжують вводити цікаві послуги, які допоможуть заощадити на мобільному зв’язку всім бажаючим. Про деякі з них ми вже писали, зараз прийшов час розповісти ще про одну, запущену зовсім недавно – з 23 липня поточного року.

У чому полягає нова послуга економії?

Суть нової послуги полягає в тому, що вже тиждень – а саме, з двадцять третього числа – абоненти «Київстар», які обслуговуються в рамках тарифних планів передоплати, можуть замовити собі нові пакети хвилин, в тому випадку, якщо старий пакет, отриманий в рамках місячного пакета послуг, був вичерпаний. Це будуть пакети для будь-яких дзвінків за межі мережі, в тому числі на інших мобільних операторів України, домашні номери, а також на CDMA-операторів. Пакет в тридцять хвилин можна замовити за двадцять гривень, він буде діяти чотири тижні. За сорок гривень можна замовити значно більший пакет – сто хвилин, і він також буде діяти протягом чотирьох тижнів.

Як же підключити дану вигідну послугу? Це можна зробити декількома способами. Наприклад, можна скористатися запитом * 234 * 30 #, щоб отримати тридцять хвилин дзвінків, або ж, якщо вам потрібен пакет розмова в сто хвилин, ввести комбінацію * 234 * 100 #. для 100 хвилин. Ви також можете скористатися додатком «Мій Київстар» або подзвонити по одному з безкоштовних номерів: 477, 466 або ж 477 * 65.

 

Також «Київстар» переглянув умови надання деяких інших пакетів послуг, в тому числі «30 і 100 хвилин на інші мобільні і за кордон (Підписка)», «30 хвилин на міські номери і CDMA (Підписка)», «30 і 100 хвилин на інші мобільні (Підписка) »,« 30, 10 і 5 хвилин на міські номери (Підписка) ». Нові умови почнуть діяти вже з 3 серпня. Повідомлення з даними умовами абоненти отримають протягом тижня до цього терміну.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк розігрує нові Iphone 15 : умови акції

Опубліковано

ПриватБанк розігрує нові Iphone 15 : умови акції

ПриватБанк завжди проводить цікаві розіграші для своїх клієнтів. Так, з 3 травня по 2 серпня 2024 ПриватБанк буде розігрувати кожен місяць по три нових Iphone 15.

Хто може взяти участь в акції

Повнолітні клієнти ПриватБанку, які мають ІПН та активну картку Visa.

Для участі в акції потрібно :

  • Зареєструйтеся за допомогою свого мобільного телефону.
  • Протягом певного періоду акції здійснити 3 поповнення мобільного на загальну суму від 400 грн через Приват24 з картки Visa (враховуються також автоплатежі). Кожні 3 поповнення мобільного – ще один шанс на виграш.
  • 3. Чекайте на розіграш призів щомісяця.

Яка винагорода чекає на переможців

  • Перший етап акції – розіграш трьох iPhone 15 Pro Max 256GB.
  • Другий етап акції – розіграш трьох iPhone 15 Pro Max 256GB.
  • Третій етап акції – розіграш чотирьох iPhone 15 Pro Max 256GB.

Щоб взяти участь в акції перейдіть за посиланням.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Відсьогодні остаточно скасовано статус обмежено придатних: що це значить

Опубліковано

Відсьогодні остаточно скасовано статус обмежено придатних: що це значить

Відсьогодні остаточно скасовано статус обмежено придатних до служби. Як йдеться у перехідних положеннях, громадяни України, визнані обмежено придатними до військової служби до 4 травня, протягом 9 місяців підлягають повторному медичному огляду.

Що тепер потрібно зробити:

▪️Пройти ВЛК колишні обмежено придатні мають до 4 лютого 2025;
▪️Вони отримають новий висновок про придатність. І можуть бути розділені на різні категорії «залежно від ступеня функціональності»;
▪️Придатність та непридатність визначатиметься не стільки від хвороби чи фізичної вади, скільки від стану конкретної людини.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Міністерство оборони України внесе зміни до положення про ВЛК: що відомо

Опубліковано

Міністерство оборони України внесе зміни до положення про ВЛК: що відомо

В Міністерстві оборони України з 4 травня внесли зміни щодо положення військово лікарської – комісії (ВЛК). А саме, було визначено список діагнозів, які будуть визнаватися непридатними до військової служби.

Отже, з 4 травня непридатними до військової служби будуть визнавати чоловіків, які хворі на інфекційні та вірусні захворювання, які не піддаються лікуванню. Також призивати не будуть осіб з захворюваннями центральної нервової системи, інфекційними ураженнями шкіри, гельмінтозами, протозойними захворюваннями.

Повний список хвороб, з якими не будуть призивати до військової служби:

  • хронічний вірусний гепатит;
  • туберкульоз;
  • чоловіки, які хворі на рак;
  • швидко прогресуючі захворювання крові та кровотворних органів;
  • захворювання щитовидної залози;
  • всі види цукрового діабету зі значними функціональними порушеннями;
  • захворювання центральної нервової системи, особливо дитячий церебральний параліч і паралітичні синдроми;
  • хворобою Паркінсона;
  • розсіяним склерозом;
  • захворюваннями серцево-судинної системи,
  • захворювання дихальної системи;
  • судинними захворюваннями.
  • тяжкі розлади психіки;

Також за цим наказом тепер зняття з військового обліку і визнання непридатності чоловіка буде двома комісіями ВЛК.  Штатна військово-лікарська комісія перевірятиме рішення ухвалені позаштатними ВЛК. При цьому в процесі встановлення діагнозу військові медики спиратимуться на результати обстежень та аналізів та у разі невідповідності скликатимуть консиліум.

Дані рішення було внесено, тому що багато з діагнозів відносилися до “Обмежено придатних”, а так як даний статусу був скасований, то в Міністерстві оборони вирішили більш детально пройтися по хворобам, з якими не будуть призивати до військової служби.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.