Connect with us

MOBILZONE

Huawei розпочинає продажі роутера Huawei Wi-Fi AX3 з підтримкою Wi-Fi 6 Plus в Україні

Опубліковано

Huawei розпочинає продажі роутера Huawei Wi-Fi AX3 з підтримкою Wi-Fi 6 Plus в Україні

Київ, 30 липня 2020 р. — Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні анонсує старт продажів роутера Huawei Wi-Fi AX3, що підтримує стандарт Wi-Fi 6. Новинка доступна на українському ринку з 30 липня. Роутер представлений у двох версіях — двоядерній та чотириядерній.

 

Підтримка стандартів Wi-Fi 6

Huawei є лідером у галузі технології Wi-Fi 6 та впроваджує інтелектуальні рішення у свої Wi-Fi-роутери. Окрім того, Huawei інтегрує інноваційні технології сумісної роботи із чипом.

Huawei розпочинає продажі роутера Huawei Wi-Fi AX3 з підтримкою Wi-Fi 6 Plus в Україні

Порівняно з пристроями Wi-Fi 5, роутер Huawei Wi-Fi AX3 з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 забезпечує вдвічі більшу швидкість (до 300 Мбіт/с), паралельне підключення 128 пристроїв, меншу затримку та кращу енергоефективність.

 

Оптимальна швидкість і продуктивність

Huawei Wi-Fi AX3 оснащено фірмовим процесором Huawei Gigahome та чипом Gigahome Wi-Fi 6. Роутер підтримує багаточипову технологію для спільної роботи, забезпечуючи кращу швидкість мережі та поліпшені можливості проникнення крізь стіни.

 

Чип Gigahome Wi-Fi 6 допоміг збільшити смугу пропускання до 160 МГц, що дозволило стабілізувати робочу смугу пропускання на 2 МГц для забезпечення сигналу без затримок.

Huawei розпочинає продажі роутера Huawei Wi-Fi AX3 з підтримкою Wi-Fi 6 Plus в Україні

Окрім того, чотириядерна версія Huawei Wi-Fi AX3 підтримує функцію Huawei Share. Завдяки їй користувачі можуть підключатися до мережі Wi-Fi без потреби введення пароля, просто за допомогою NFC.

 

До чотириядерної версії входять чотири незалежні підсилювачі сигналу, а до двоядерної — два. Роутери можуть створювати mesh-мережу з декількома роутерами Huawei та підтримувати бездротовий, дротовий та гібридний (дротовий + бездротовий) режими, розширюючи таким чином покриття в будинку чи на підприємстві. 

 

Чотириядерна версія роутера також підтримує технологію захисту HomeSecTM, яка допоможе убезпечити користувачів від зламування та неавторизованого доступу.

 

З 30 липня роутер Huawei Wi-Fi AX3 доступний в Україні в усіх роздрібних мережах. Рекомендована ціна Huawei Wi-Fi AX3 у двоядерній конфігурації — 1 999 грн, у чотириядерній — 2 999 грн.

Facebook Comments

MOBILZONE

Нова грошова допомога для українців: як отримати 33000 гривень

Опубліковано

В Дії безробітним почнуть платити по 10000 гривень

Уряд ощасливив українців: тепер громадяни зможуть отримати новий вид допомоги. Сума виплат становить 33 000 гривень на сім’ю. Виплати надійдуть від міжнародної благодійної організації. Мова йде про Естонську Раду у справах біженців спільно із Запорізьким благодійним фондом “Єдність”. Допомогу зможуть отримати мешканці таких областей:

 • Донецької;
 • Дніпропетровської;
 • Запорізької;
 • Київської;
 • Кіровоградської;
 • Луганської;
 • Миколаївської;
 • Полтавської;
 • Сумської;
 • Харківської;
 • Черкаської;
 • Чернігівської.

Сума виплат становить 2,2 тис. грн на особу, а кошти будуть надходити протягом трьох місяців. Наприклад, сім’я максимум із п’яти осіб може отримати 33 000 грн. Кошти зможуть отримати такі сім’ї:

 • сім’ї, які втратили годувальника внаслідок бойових дій;
 • сім’ї, що повністю втратили житло або житло яких зазнало значних руйнувань;
 • люди з інвалідністю чи тяжким станом здоров’я;
 • самотні матері/батьки з неповнолітніми дітьми;
 • сім’ї з новонародженими дітьми;
 • вагітні жінки та матері, що годують;
 • малозабезпечені сім’ї із неповнолітніми дітьми;
 • люди похилого віку.

Подати заявку на допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-334-056. Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. Після цього зачекайте, поки ваша заявка буде схвалена.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” попередив мешканців сел і міст: потрібно поміняти сім-карти

Опубліковано

Київстар підготував абонентам сюрприз

Мобільний оператор «Київстар» зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Річ у тім, що оператор закликає абонентів з 3500 сіл та міст замінити свої SIM-карти. Це потрібно для того, аби покращити якість зв’язку та швидкість мобільнооо Інтернету.

Оператор продовжує працювати над покращенням зв’язку. З початку війни компанія збільшила покриття мережі 4G в 19 областях нашої країни. Тепер жителі 3500 населених пунктів зможуть користуватись покращеним зв’язком. «Київстар» має на меті надати абонентам стабільний та надійний зв’язок. Компанія модернізувала майже 3000 базових станцій, які тепер мають сучасну технологію LTE-900. В основному оператор надав покращений зв’язок маленьким селищам з населенням до 2 000 осіб.

Тому,  3500 населених пунктів з 19 областей України мають кращих зв’язок. Це стосується жителів Сумської, Вінницької, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Для того аби затестити швидкісний Інтернет потрібно замінити старі SIM-карти на нові. Це можна зробити у відділенні та магазині оператора безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Опубліковано

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

На покупку кожної з цих моделей вже оформлено по 250 тисяч заявок. Mi Band 7 Pro теж доступний для оформлення попередніх заявок. У Китаї це звичайна практика — збирати заявки на придбання товарів, що ще не представлені. Це відображає зацікавленість користувача в конкретній новинці: той факт, що він розраховує придбати пристрій, не знаючи ні точних характеристик, ні ціни, говорить багато про що. Ось і зараз на JD.com вже можна залишити заявку на придбання нових флагманів Xiaomi – моделей 12S, 12S Pro і 12S Ultra.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Можна сказати, що цим смартфонам гарантовано лаври місцевих хітів: вже зараз, за ​​чотири дні до анонсу, на кожний зібрано по 250 тисяч заявок. Не всі вони будуть конвертовані в реальні продажі, але очевидно, що попит високий.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Також доступний для замовлення і розсекречений сьогодні фітнес-браслет Mi Band 7 Pro, але оскільки його сторінка на JD.com з’явилася пізніше, то і заявок на покупку в даному випадку поки що подано небагато – трохи більше, ніж чотири тисячі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.