Connect with us

Гаджети

Sony обрушить в два рази ціну PlayStation 4 в усьому світі

Опубліковано

Sony обрушила в два рази ціну PlayStation 4 в усьому світі

Чим більш вигідні умови покупки будь-яких товарів покупцям може запропонувати будь-яка компанія, тим більше у неї шансів домогтися того, що максимально широке коло людей захоче здійснювати покупку тих найменувань, реалізацією яких вона займається. З моменту появи в продажу такої ігрової приставки, як Sony PlayStation 4, пройшло вже практично сім років. За такий термін вона, звичайно, вкрай сильно застаріла по частині технічного оснащення і можливостей, але при цьому, навіть не дивлячись на все це, компанія-виробник продовжує продавати її по вкрай високою ціною. Обходиться дане електронний пристрій в приблизно таку ж суму грошей, як і на старті продажів ще в кінці 2013 року.

За дану консоль в середньому по всьому світу просять $ 400, тому бажаючим стати її власниками доводиться розлучатися з великою грошовою сумою, щоб роздобути доступ до цього електронного пристрою. Ні в чому такому, звичайно, і близько немає нічого хорошого. Проте, оскільки все більш широке коло людей розуміє, що дана консоль навіть і близько не коштує тих грошей, які за неї просять, її продажі скорочуються з кожним днем. Оскільки Sony повинна підтримувати цю ігрову приставку в актуальному стані щонайменше до середини 2021 року, вже незабаром компанії-виробнику PS4 не залишиться нічого іншого, крім як обрушити вартість цього електронного пристрою в два рази, запропонувавши всім охочим здійснити його покупку всього-на-всього за $ 200, тобто за вдвічі нижчою ціною.

Sony обрушила в два рази ціну PlayStation 4 в усьому світі

Про те, що це вже зовсім скоро ось-ось станеться, повідомив відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер, який раніше вже неодноразово повідомляв достовірні відомості про те, на які кроки піде японська корпорація. Він стверджує, що навіть не дивлячись на двократне зниження вартості, Sony як і раніше буде заробляти великі гроші на кожному примірнику своєї консолі, адже за багато років перебування в продажу її собівартість дуже сильно скоротилася, ставши набагато менше. Чи варто говорити, що при ціннику на рівні $ 200, в світі знайдеться безліч людей, які зважаться на те, щоб стати власниками даної ігрової консолі, зробивши її покупку на таких вигідних і привабливих умовах.

Якщо консоль впаде в ціні, дешевше для PlayStation 4 також повинні будуть стати відеоігри, а разом з тим, крім того, різного роду аксесуари, всі з яких за рахунок цього стане можливим придбати на набагато більш вигідних і привабливих умовах. Сама компанія Sony поки що не робила ніяких заяв про плани зробити свою фірмову консоль дешевше, тим більше в два рази. Втім, з огляду на прийдешній запуск в продаж ігрової приставки нового покоління, доступна в даний час у продажу модель гарантовано так чи інакше повинна буде стати дешевше, але наскільки сильно вона впаде в ціні поки що невідомо, так як абсолютно ніяких відомостей на цей самий рахунок зараз немає , по крайней мере від офіційного повністю надійного джерела.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Опубліковано

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.

Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.

Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.

Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.

Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.

Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.

Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.

Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.