Connect with us

MOBILZONE

Став відомий найпопулярніший месенджер в Україні

Опубліковано

Друге і третє місце в опитуванні InMind зайняли Facebook Messenger і Telegram, а ось WhatsApp і Skype знаходяться в рейтингу нижче - ними користуються менше 50% українців

У середини 2020 року українське дослідницьке агентство InMind провело маркетингове дослідження сегмента месенджерів, в якому виявило найпопулярніше додаток для обміну повідомленнями в Україні. Згідно з результатами опитування серед жителів міст, 97% респондентів користуються Viber, що робить додаток найпопулярнішим на ринку. У віковому сегменті від 25 до 34 років (одному з найбільших сегментів) 99% опитаних користуються додатком. Більшість респондентів стверджує, що користується Viber для спілкування з родиною, сусідами, іншими батьками і для навчання.

Згідно з отриманими результатами дослідження, Viber популярний як у великих містах з населенням понад 500 тис. Чоловік, в тому числі і в Києві, так і в містах з населенням менше, ніж 500 тис. – 98% і 95% відповідно. Японська комунікаційна платформа стверджує і про збільшення кількості випадків використання версії додатка для комп’ютера на 28% в травні в порівнянні з січнем 2020 року. Функціями для групового спілкування в Viber також почали користуватися частіше: середня кількість повідомлень на користувача в групових чатах зросла на 18%, а кількість групових дзвінків на користувача – на 50% за той же період. Якщо говорити глобально, то у всьому світі за 60 секунд в Viber відправляють 3 мільйони повідомлень, 300 000 стікерів і понад 1,5 мільйона зображень.

Друге і третє місце в опитуванні InMind зайняли Facebook Messenger і Telegram, а ось WhatsApp і Skype знаходяться в рейтингу нижче – ними користуються менше 50% українців (у віці від 25 до 34 років).

«Нам дуже важливо бути ближче до мільйонів наших користувачів в Україні, а також до українців в різних куточках світу, надаючи їм можливості, які будуть корисними представникам кожного покоління. У 2020 році ми успішно запустили багато оновлень. Деякі з них пов’язані з ситуацією з COVID-19, але також є функції, які зробили спілкування між людьми в усьому світі краще – групові аудіо- і відеодзвінки, можливість створення GIF і стікерів, мої поради, зникаючі сполучення тощо.

Ми з нетерпінням очікуємо появи локальних і міжнародних сервісів, які будуть доступні за допомогою чат-ботів, грошових переказів, функцій програми і державних послуг. Ми активно працюємо над розробкою нових стратегічних партнерств в Україні, які будуть корисними в сучасних умовах життя – починаючи з дистанційної освіти та охорони здоров’я і закінчуючи партнерствами з волонтерськими і неурядовими організаціями », – зазначив Атанас Райков, старший директор Rakuten Viber в регіоні EEMENA.

Раніше в цьому році Viber був визнаний одним з основних інструментів для онлайн-навчання згідно з результатами опитування, проведеного Службою освітнього омбудсмена – додатком користуються в 94% випадків дистанційного навчання в школі.

Відзначимо, що опитування InMind проводився серед населення України, що проживає в містах з населенням понад 50 тис. Осіб, які є користувачами інтернету у віці від 13 до 55 років за статтю, віком, регіоном, типом поселення. Розмір вибірки – 525 респондентів. Дати проведення опитування: 26-28 червня 2020 року. Використання месенджерів визначається на основі частоти користування і включає в себе частоту використання раз на місяць, частіше і рідше, ніж один раз на місяць.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Два смартфони Xiaomi отримали глобальну версію MIUI 13 на базі Android 13

Опубліковано

Два смартфони Xiaomi отримали глобальний MIUI 13 на базі Android 13

Компанія Xiaomi оголосила про доступність прошивки MIUI 13 на базі Android 13 для міжнародних версій своїх нових флагманів. Щоправда, отримати апдейт поки що можуть не всі охочі — кількість учасників програми бета-тесту обмежена.

Два смартфони Xiaomi отримали глобальний MIUI 13 на базі Android 13

Можливість завантаження свіжої прошивки отримають лише перші 200 користувачів кожної моделі. Для реєстрації їм знадобиться обліковий запис у спільноті Mi Community та підписка на Telegram-канал бренду. Доступ до тестового образу MIUI видаватиметься в порядку живої черги. Для його встановлення смартфон має працювати під керуванням актуальної стабільної версії ОС.

OTA-апдейт для Xiaomi 12 (13.0.4.0 TLCMIXM) та Xiaomi 12 Pro (MIUI 13.0.4.0 TLBMIXM) важить 4,23 ГБ, і включає останні патчі безпеки. Вендор також рекомендує учасникам програми бета-тестування не забувати про необхідність створення резервних копій у разі можливих проблем при встановленні нових версій системного ПЗ.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi представила нову дуже дешеву мишку для бідних

Опубліковано

Xiaomi сьогодні представила нову бездротову мишу на своєму домашньому ринку, яка пропонується у Китаї за ціною лише 6 доларів. Як випливає з назви, пристрій є наступником Xiaomi Wireless Mouse Lite.

Xiaomi сьогодні представила нову бездротову мишу на своєму домашньому ринку, яка пропонується у Китаї за ціною лише 6 доларів. Як випливає з назви, пристрій є наступником Xiaomi Wireless Mouse Lite.

Бездротова миша Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 має простий дизайн і важить лише 45 грамів без батареї. Габарити 108,5 x 57,5 ​​x 35,6 мм. Завдяки симетричній формі миша підходить і правшам і лівшам.

Обмін інформацією з ПК здійснюється через невеликий передавач з USB-інтерфейсом, який працює на частоті 2,4 ГГц. Місце зберігання знаходиться на нижній частині миші.

У пристрої використовується оптичний сенсор з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм, миша працює від однієї батареї стандарту АА і має дві кнопки та колесо прокручування.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати грошову допомогу в 20000 гривень: як це зробити

Опубліковано

Українці можуть отримати грошову допомогу в 20000 гривень: як це зробити

Уряд повідомив про новий тип допомоги українським переселенцям, розмір якої становить 20 тисяч гривень. Отримати допомогу зможуть члени родини захисників, які:

  • зареєстровані як самозайнята особа чи ФОП;
  • мають власний бізнес;
  • після 24 лютого 2022 року отримали статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи).

Отже, мова йде про ветеранів, їх дружин/чоловіків, батьків і дітей та рідні загиблих героїв Небесної сотні. Виплата надійде від Українського ветеранського фонду, щоб відшкодувати витрати, пов’язані з веденням ветеранського бізнесу.

Перш за все потірбно подати заяву на офіційному сайті Українського ветеранського фонду. Для цього вам знадобляться такі документи:

  • довідка ВПО;
  • паспорт з пропискою;
  • виписка чи витяг з ЄДР про ФОП або самозайняту особу;
  • документ, що підтверджує статус ветерана;
  • документ, що підтверджує факт проживання з ветераном до початку повномасштабної війни;
  • документи, що підтверджують, що після 24 лютого 2022 року людина придбала товари для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів.

Подану заявку будуть розглядати 10 днів, протягом яких будуть приймати рішення щодо надання коштів. Якщо заяву буде ухвалено, то кошти надійдуть впродовж 10 наступних днів. Фінансування буде тривати до закінчення воєнного стану в Україні.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.