Connect with us

MOBILZONE

Краще WhatsApp: Google запустила месенджер, який працює без інтернету

Опубліковано

Краще WhatsApp: Google запустила месенджер, який працює без інтернету

Так склалися обставини, що найбільшим і найвідомішим на ринку сервісом для спілкування є WhatsApp, а користується він колосальною популярністю по всій земній кулі, так як його на постійній щоденній основі використовують більш ніж 2 млрд людей, що проживають в різних самих різних частинах світу. Всі вони з його допомогою можуть обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, дзвонити по відеозв’язку, ділитися місцем розташування, спілкуватися в групових чатах, а також, крім того, здійснювати цілу масу будь-яких інших дій, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів. Проте, у даного сервісу є величезний недолік, хоча такий є і у всіх його конкурентів.

Справа в тому, що жоден сучасний месенджер не в змозі якимось чином працювати без інтернету, тому якщо доступу до глобальної мережі немає, використовувати його будь-яким чином абсолютно ніяк виявиться неможливо, і це, звичайно, створює певні незручності, особливо у час поїздок по світу, адже роумінг варто вкрай дорого. Якщо ще недавно з усім цим доводилося так чи інакше миритися, то тепер, зараз, ні в чому такому вже немає абсолютно ніякої потреби. Вся справа в тому, що Google вирішила запустити свій новий месенджер, а головна його перевага полягає в тому, що він працює без доступу до глобальної мережі, тобто, простіше кажучи, можна здійснювати неймовірно багато різних самих різних дій без грошових витрат.

Краще WhatsApp: Google запустила месенджер, який працює без інтернету

Все це стало можливим завдяки протоколу передачі даних під назвою RCS, який вже є в мережі більш ніж 50 операторів зв’язку в різних країнах світу, але переважно звичайно ж в США і в Європі. Даний протокол був створений компанією Google в якості сучасної заміни SMS, а пропонує він користувачам відразу декілька важливих переваг. Так, більше немає ніякого обмеження на число пересилаються символів, а всі повідомлення доставляються миттєво. Більш того, підтримується як звіт про прочитання, так і про доставку, тому можна буде легко і просто дізнатися, прочитав співрозмовник повідомлення, або ж ні. Найважливіше те, що за такого роду повідомлення нового формату зовсім нічого не потрібно платити, що, в свою чергу, робить їх вкрай привабливими.

Щоб відправляти повідомлення RCS їх підтримка повинна бути як в мережі свого оператора зв’язку, так і такого, послугами якого користується співрозмовник. Втім, якщо такий ній, це не страшно, тому що доставка повідомлень такого формату можлива також і через інтернет. Все працює вкрай просто, так як досить з магазину Google Play встановити на смартфон додаток під назвою Android Messages, після чого, слідом за цим, все відразу ж автоматично запрацює без будь-яких складнощів, хоча, можливо, буде потрібно вручну активувати відправку повідомлень за стандартом RCS. Очікується, що вже в найближчі 3 – 5 років підтримка нового протоколу передачі даних, заміни SMS, з’явиться в мережах всіх стільникових операторів в світі.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Абонентам “Київстар” у 19 областях потрібно міняти sim-карти

Опубліковано

«Київстар» може чекати участь Приватбанка

Мобільний оператор Київстар повідомив своїм абонентам важливу новину: майже в 19 областях країни клієнтам доведеться змінити SIM-карти. Це потрібно для того, громадянин нашої країни завжди залишались на зв’язку зі своїми рідними. Київстар витрачає багато ресурсів та коштів на відновлення пошкодженого обладнання. Оператору також важливо, аби абоненти мали гарний зв’язок. Тому, було прийнято рішення продовжити будувати та збільшувати покриття мереж 4G-інтернету.

З лютого оператор почав модернізувати станції. На сьогодні їх число складає 3000 базових станцій. Оператор важливо мати гарний зв’язок навіть в найменших селищах. Тому, частіше ці станції знаходяться у населених пунктах, населення яких складає до 2000 громадян. Загалом зв’язок було покращена в таких областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській та в інших областях України.

Для того, щоб зв’язок покращився y абонентів потрібно замінити стару SIM-карту на нову, яка підтримує 4G. Зробити це можна у будь-якому відділенні мобільного оператора Київстар. Не переймайтесь, ваш номер та всі контактні дані буде збережено.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra обвалився в ціні в двічі

Опубліковано

Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra обвалився в ціні в двічі

Кращий камерофон від Xiaomi можна купити зараз із величезною знижкою. Йдеться про випущений навесні 2021 року Xiaomi Mi 11 Ultra, який зараз пропонується на AliExpress майже вдвічі дешевше, ніж на старті продажів рік тому. Зараз Xiaomi Mi 11 Ultra c попередньо встановленою глобальною прошивкою можна замовити за ціною від 21800 7ривень. За цю суму у вашому розпорядженні виявиться смартфон з 8 Гбайт оперативної та 256 Гбайт вбудованої пам’яті.

Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra впав в ціні до рекодно низького рівня

Нагадаємо, Xiaomi Mi 11 Ultra – це один із найтоповіших флагманів китайського бренду. Його головна особливість – це потрійна камера з головним 50-мегапіксельним датчиком ISOCELL GN2 від Samsung. В основі смартфона лежить потужний чіпсет Snapdragon 888 від Qualcomm, а живиться від батареї на 5000 мАч з 67-ватною швидкою зарядкою. Ще одна фішка смартфона – два дисплеї. На передній панелі встановлений 6,81-дюймовий вигнутий по краях дисплей з роздільною здатністю 2K, а на тильній стороні поруч із камерами знаходиться невеликий додатковий екран для відображення різної інформації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Виплати через “Дія” в липні: хто і скільки грошей отримає

Опубліковано

“Дія” надасть допомогу ФОПам і українцям

Багато переселенців цікавляться, на які допомоги від державних та міжнародних організацій вони можуть отримати наступного місяця. Внутрішні переміщені особи продовжуватимуть отримати виплати у 2000 гривень доя дорослих та 3000 гривень для дітей та осіб з інвалідністю. Кошти отримають ті переселенці, які переїхали із зон, де ведуться активні бойові дії, або тим, чиє житло зруйноване чи непридатне для проживання через війну. Оформити допомогу можуть жителі: Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

Також громадяни зможуть отримати одноразову допомогу від міжнародних організацій. Наприклад, малозабезпечені сім’ї зможуть отримати матеріальну допомогу від Червоного Хреста у розмірі 2500 грн. Кошти нараховуються автоматично на зареєстровані у Мінсоцполітики сім’ї, які до 24 лютого проживали в громадах, які постраждали під час війни.

Крім того, переселенці зможуть отримати виплати від ООН, навіть без офіційного статусу ВПО. Для цього потрібно звернутися до органів соціального захисту населення у своїй територіальній громаді. Розмір виплат становитиме 2500 грн. Допомогу громадяни отримають протягом трьох місяців.

Багатодітні сім’ї, а також сім’ї з двома та більше дітьми, де хоч одна дитина з інвалідністю, можуть розраховувати на фінансову підтримку від ЮНІСЕФ. Такі сім’ї зможуть отримати по 2200 грн щомісяця на кожного члена сім’ї, але не більше ніж на п’ять осіб. Для участі у програмі необхідно заповнити заявку на сайті організації. Таку ж суму украінці зможуть отримати від Норвезької ради у справах біженців. Для отримання грошей потрібно зареєструватися на участь у програмі у месенджері WhatsApp та почекати 10 днів на розгляд заявки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.