Компанія Samsung представила в Україні The Sero – інтер’єрний 43-дюймовий 4K-телевізор, екран якого можна повернути на 90 ° в вертикальну орієнтацію, щоб зручно дивитися мобільний контент. Презентація Samsung The Sero на домашньому ринку в Південній Кореї відбулася ще в квітні минулого року, на початку року новинка дебютувала в США і Європі. Тепер же цей незвичайний телевізор, орієнтований на нинішнє покоління мілленіалов (воно ж «покоління Y», народжені в 1980-і – 2000-і роки), дістався і до України.
Телевізор Samsung The Sero вже доступний для покупки в інтернет-магазинах і роздрібних мережах офіційних партнерів компанії по всій території України. Рекомендована роздрібна ціна – 39 999 грн.
Головна особливість телевізора Samsung The Sero (в перекладі з корейської назву телевізора означає «вертикальний»), як уже було відзначено вище, – екран, який можна повертати на 90 градусів. Він обладнаний спеціальним приводом, який все зробить сам.
The Sero можна пов’язати з NFC зі смартфоном і переглядати різноманітний контент, в тому числі з соціальних мереж, YouTube і Instagram, в будь-якої орієнтації екрану незалежно від формату контенту. Більш того, телевізор сам визначає формат відео, яке на ньому відтворюють, і автоматично підлаштовується.
Яскравість зображення на екрані автоматично регулюється в залежності від рівня зовнішньої освітленості. Функція Tap View дозволяє дублювати на телевізор зображення зі смартфона (досить просто доторкнутися телефоном до рамці телевізора), а режим Ambient Mode + допоможе «розчинитися» в інтер’єрі (на екран в горизонтальному положенні виводяться відповідні зображення). Для вертикального режиму є спеціальні інтер’єрні режими – «Годинник», «Плакат», «Фото», «Звукова стіна» і «Кінематограф».
The Sero оснащується екраном QLED дозволом 4K (3840х2160 пікселів), і пропонується в одному розмірі діагоналлю 43 дюйма. Ще ця модель виділяється якісної аудіосистемою формату 4.1 потужністю 60 Вт, підтримує роботу з голосовим помічником Bixby і технологію Apple AirPlay 2. Також можна відзначити підставку з коліщатами The Sero Wheel для легкого переміщення телевізора по квартирі, але вона не входить до комплекту.
В іншому характеристики і можливості інтер’єрного The Sero ідентичні флагманським телевізорів QLED 4К модельного ряду 2020 року.
У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.
Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.
Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.
Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.
Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.
Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.
Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.
Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.
Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.
Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.
Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.