Connect with us

MOBILZONE

Microsoft випустила «вбивцю» Windows 10, вона повністю безкоштовна

Опубліковано

Microsoft випустила «вбивцю» Windows 10, вона повністю безкоштовна

Як відомо, операційна система Windows 10 вийшла ще влітку 2015 року. З тих самих пір пройшло цілих п’ять років, і за такий термін вона неймовірно сильно застаріла, в повній мірі втративши свою колишню привабливість. Втім, назвати цю платформу хорошою коли-небудь було неможливо, так само як неможливо зробити це і зараз, в даний час. Справа в тому, що власники самих різних електронних пристроїв при її використанні регулярно постійно стикаються з різними труднощами, які не дозволяють просто використовувати електронний пристрій для всіх тих завдань і потреб, для яких воно так і зовсім взагалі призначене. Замість цього доводиться виправляти різні неполадки і здійснювати багато іншого, що, в свою чергу, вкрай негативно позначається на досвіді використання всієї платформи в цілому, особливо з урахуванням того, що вона є безкоштовною.

Так-так, можливо для когось це стане одкровенням, але операційна система Windows 10 ніколи не була безкоштовною, а обходиться базова найдешевша версія даної платформи в цілих $ 200. Це величезна грошова сума, і за таку будь-яке програмне забезпечення, тим більше операційна система, має бути просто ідеальним. Тим не Проте, навіть через п’ять років випуску різних оновлень для десятої «вінди», краще від цього вона не стала, тому що при її використанні власники електронних пристроїв і раніше регулярно стикаються з різними труднощами і неполадками. На щастя, вже незабаром з цієї ситуації буде вихід, тому що Microsoft, за даними інсайдерів, нарешті випустила «вбивцю» десятої «вінди», надавши до неї доступ своїм співробітникам.

Microsoft випустила «вбивцю» Windows 10, вона повністю безкоштовна

Тепер вони, протягом найближчих місяців, будуть всіляко тестувати нову операційну систему для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших гаджетів, щоб переконатися в тому, що вона працює коректно. Звичайно, в процесі її тестування виявлені неполадки будуть виправляти. Повідомляється, що новітня ОС носить назву Lite OS, а є вона набагато більш сучасною і просунутої, ніж Windows 10. Крім того, що вона буде поширюватися повністю безкоштовно, щоб краще конкурувати з macOS і Linux, так ще вона виявиться здатна запропонувати в рази посилену систему захисту, функцію миттєвого створення резервних копій і швидкого відновлення з таких, підтримку безшовних оновлень, а також, крім того, ряд інших приємних особливостей.

Уже відомо, що нова ОС підтримує всі існуючі зараз для десятої «вінди» додатка, будучи здатною без зайвих складнощів і труднощів їх запускати. Йдеться про такі, які побудовані на базі бібліотек PWA, UWP і Win32. Таким чином, у користувачів Lite OS гарантовано не виникне ніяких проблем в цьому плані, і це гарантовано позитивно позначиться на початковій популярності нової платформи. Вона, крім іншого, принесе з собою абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, розширені функціональні можливості, посилену систему захисту, повністю нові стандартні програми, нові алгоритми збереження енергії для пристроїв з акумулятором, а разом з тим, крім того, цілу масу інших приємних особливостей.

Facebook Comments

MOBILZONE

Xiaomi Amazfit Band 6 – новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями

Опубліковано

Xiaomi Amazfit Band 6 - новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями

Нехай в продаж по всьому поки що і не встиг ще надійти фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5, оснащений за останнім словом техніки і технологій, проте вже зараз компанія-виробник даного браслета вирішила випустити ще один наручний гаджет, а називається він Xiaomi Amazfit Band 6 . Це інноваційний фітнес-трекер, за допомогою якого можна вирішувати цілу масу різних завдань, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів і труднощів. Він може стати не просто персональним трекером за рахунок підтримки більш ніж десяти різних видів спорту, але ще і кращим другом. Стало це можливим завдяки тому, що в цей фітнес-браслет вбудували таку важливу і корисну можливість, як голосовий помічника Alexa, взаємодіяти з яким можна на англійській мові, а також на деяких інших.

Нічим таким спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, ось уже як понад місяць доступний в Китаї, похвалитися просто не в змозі, і це реальний факт. Новинка має спеціальний датчик, відповідає який за вимірювання рівня кисню в крові, тобто, простіше кажучи, спортивний браслет може похвалитися вкрай просунутим «залізом», краще якого в даний час абсолютно нічого. Корпус Xiaomi Amazfit Band 6 виконаний з надзвичайно міцної і неймовірно зносостійкого полікарбонату, що володіє неймовірно високим запасом міцності. Даний фітнес-трекер, будучи неймовірно просунутим в повній мірі, може похвалитися цілою масою різних самих різних особливостей, які роблять його неймовірно привабливим в повній мірі, і це, звичайно, неймовірно важливо для простих користувачів.

Xiaomi Amazfit Band 6 - новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями

Кожна людина, яка купить собі такий спортивний браслет, зможе змінити своє життя на краще, і це абсолютно точно гарантовано варто зробити, тому що абсолютно ніяких конкурентів у нього за сукупністю якостей просто абсолютно немає. Даний трекер може похвалитися 1,1-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 294 на 126 пікселів, потужним 2-ядерним процесором з великою продуктивністю, датчиком для визначення рівня стресу, акумуляторною батареєю ємністю 125 мАг з можливістю автономної роботи протягом двох тижнів, а також , крім цього, безліч інших особливостей, які роблять цей фітнес-трекер неймовірно привабливим і просунутим настільки, наскільки це тільки так і зовсім взагалі тільки можливо.

Xiaomi Amazfit Band 6 - новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями
За підключення до смартфонів на базі операційних систем Android і iOS в спортивному браслеті Xiaomi Amazfit Band 6 відповідає модуль Bluetooth 5.0 LE, що володіє вкрай високим рівнем продуктивності і дальнобійності, будучи здатним забезпечити покриття до 50 метрів (при ідеальних умовах). Важить цей фітнес-трекер разом з ремінцем всього-на-всього 24 грами, тому вже через кілька годин після початку його використання він абсолютно не стане відчуватися на руці. Новинка надійде в продаж вже в серпні нинішнього року, але коли саме точно конкретно це станеться поки що точно невідомо, тому що ніяких подробиць з цього приводу не розкривається. Також невідомою залишається і вартість нового трекера, але він гарантовано буде офіційно продавати на міжнародному ринку.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям готуються роздати гроші: компенсація за відсутність інтернету, як отримати

Опубліковано

Українцям готуються роздати гроші: компенсація за відсутність інтернету, як отримати

В Україні розширюють покриття мережі 4G, і навіть ходять розмови про швидкість 5G, проте деякі українці досі не мають можливості, технічної або фінансової, щоб підключитися навіть до звичайного оптичного інтернету. Таких громадян в Україні близько 5,75 млн. Про це розповів заступник міністра Мінціфри Олександр Шелест. За даними чиновника 4,2 млн українців проживають в місцевості, де не працює жоден провайдер пропонує оптичну зв’язок. За словами Шелеста 5,75 млн осіб скаржаться на брак фінансів, їм дуже дорого проводити інтернет. Мінціфри провело дослідження, в результаті якого визначили, що 1,55 млн сільських жителів не мають можливості підключитися до оптичного інтернету через його з високої ціни.

Середньозважена ціна підключення до оптичного інтернету для міста – 1,2 тис. Гривень, а в сільській місцевості – 1,3 тис. Гривень. Однак в деякі населені пункти провайдери не заходять. Вартість там зростає майже в два рази. Таких нп в Україні 18%. Ціна підключення проводового інтернету становить 2,5 тис. Гривень.

У Мінціфре вирішили допомогти громадянам, запровадивши компенсацію споживачам інтернет-послуг, які не можуть собі дозволити базовий тариф в 30 Мбіт на секунду.

Заступник міністра також повідомив, що такі методи покриття країни інтернетом, були обговорені на засіданнях і прописані в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС. Однак про терміни і механізми таких компенсація Шелест не уточнив. Шелест заявив, що базовий інтернет необхідно надати кожному жителю країни. Тому введення компенсації допоможе тим людям, які не можуть собі дозволити підключити інтернет.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Слідом за Vodafone: Київстар анонсував появу нової послуги – подробиці

Опубліковано

Слідом за Vodafone: Київстар анонсував появу нової послуги - подробиці

Одна з великих мобільних компаній «Київстар» впроваджує нову можливість для своїх абонентів яка полегшить життя клієнтам і оператору. Мобільні компанії пропонують своїм клієнтам різноманітні послуги та вигідні пропозиції. Таким чином вони намагаються привернути якомога більше абонентів. Великий мобільний оператор «Київстар» планує оголосити про запуск нової технології eSIM найближчим часом. У компанії розуміють, що дана технологія є еволюцією і підніме їх на новий рівень.

Нова послуга може замінити звичайну SIM-карту, що зможе полегшити життя виробникам смартфонів, абонентам і самим мобільним операторам. Такі відомості повідомляють в прес-службі компанії. Також в компанії стверджують, що нова технологія знаходиться на завершальній стадії і проходять фінальні тестування.

Варто зазначити, що ще 27 липня про даної технології віртуальних карт заявив один з великих мобільних операторів нашої країни Vodafone. Вони надають дані, що в першому півріччі поточного року впровадження смартфонів з підтримкою віртуальної карти зросла більш ніж на половину – 60%.

Завдяки новим можливостям процес дистрибуції можна повністю Ціфровізіровать і активувати SIM-карти. Придбати нову послугу можна дистанційно. Щоб її активувати знадобитися активаційний код, завдяки якому можна успішно стати абонентом.

Раніше про впровадження технології віртуальної карти оголосили і інші мобільні компанії – «ТриМоб» і lifecell. Варто зазначити, що не всі сучасні мобільні телефони підтримують віртуальні сімки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.