Connect with us

Гаджети

Sony в два рази обрушила ціну PlayStation 4 через PS5

Опубліковано

Sony в два рази обрушила ціну PlayStation 4 через PS5

Компанія Sony є одним з найбільших і найвідоміших на ринку виробників ігрових консолей, а робити вона намагається все заради того, щоб якомога більше людей на постійній щоденній основі використовували її продукцію, тобто фірмові приставки. Ще в кінці 2013 року вона представила і випустила на ринок таку модель, як PlayStation 4, а є вона вкрай привабливою за сукупністю якостей, будучи здатною запропонувати масу можливостей. Проте, з тих самих пір, тобто з моменту початку її продажів, пройшло вже цілих сім років, і за такий значний термін вона звичайно ж вкрай сильно застаріла. За такий період собівартість цього електронного пристрою і всіх комплектуючих для нього зазвичай скорочується в рази, але в даному випадку нічого такого досі так і не сталося.

Ігрова приставка Sony PlayStation 4 до сих пір так і не впала в ціні, як і раніше продаючись по приблизно такої ж вартості, за якою її продавали на старті продажів, тобто приблизно за $ 400. На таких умовах ця консоль продається в середньому по всьому світу, і такий цінник все більше людей знаходять завищеними. Крім того, що ця приставка вже дуже сильно застаріла по частині технічного оснащення, будучи нездатною задовольняти запити і потреби геймерів по всьому світу, вже в кінці цього року так і зовсім в продаж надійде нова модель, яка виявиться краще в усіх відношеннях. Саме тому, щоб PS4 могла залишатися актуальною до кінця 2021 року, компанія-виробник просто зобов’язана сильно обрушити її ціну, що і трапиться.

Про те, що вже незабаром Sony в два рази обрушить ціну PlayStation 4, оголосив відомий інсайдер Майкл Пактер, За його словами, дане електронний пристрій впаде в ціні зовсім не просто так, а в першу чергу заради підвищення попиту, який зараз, під кінець життєвого циклу консолі, стрімко скорочується, стаючи все менше і менше. Ціна даної консолі є вкрай високою за сучасними мірками, а зробити її менше, як запевняє джерело, планується виключно заради того, щоб ця вже застаріла приставка могла продовжувати продавати і користувалася попитом з боку покупців після виходу такої нової моделі, як PS5, старт продажів якої намічений на кінець 2020 року, коли всі бажаючі зможуть її собі придбати.

Швидше за все, разом з PS4 дешевше також стануть різні аксесуари для даної приставки, всі з яких за рахунок цього також вдасться купити на набагато більш вигідних і привабливих умовах, ніж раніше, тобто за зниженою ціною. Головне розуміти і враховувати, що сама компанія Sony поки що ще не робила зовсім ніяких заяв на цей самий рахунок, тобто, простіше кажучи, далеко не факт, що PlayStation 4 насправді впаде в ціні. Якщо це трапиться і придбати її стане можливим за $ 200 або схожу грошову суму, значить всі бажаючі зможуть купити її на вкрай вигідних умовах, і багато це точно зроблять, адже для неї є понад півтори тисячі з різних категорій.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Опубліковано

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.

Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.

Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.

Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.

Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.

Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.

Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.

Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.