Connect with us

MOBILZONE

Sony PlayStation 5 і Xbox One X порівняли наживо, і ось що з цього вийшло

Опубліковано

Sony PlayStation 5 і Xbox One X порівняли наживо, і ось що з цього вийшло

Як відомо, вже в листопаді-грудні 2020 року стартує офіційний продаж ігрової приставки нового покоління під назвою Sony PlayStation 5, а запропонувати вона зможе топове технічне оснащення, проте заради такого корпус консолі зробили просто величезним. Ця консоль займає настільки багато місця, що навіть Xbox One X виявиться зовсім маленьким, хоча ще недавно багато людей вважали його дуже великогабаритним. Від офіційного джерела вже відомо про те, чому дана консоль виявилася такою великою. Справа в тому, що вона отримала флагманської передове технічне оснащення, для охолодження якого необхідна потужна система відводу тепла. Крім того, цю систему зробили з запасом для того, щоб приставка точно не перегрівалася навіть через багато годин безперервної гри, а разом з тим ще й видавала якомога менше шуму.

Встановити потужну систему охолодження в PS5 компанія-виробник вирішила після фатальної помилки з PS4 Pro, через якого багато людей до сих пір «ображаються» на бренд. Справа в тому, що через прагнення зробити новинку як можна більш компактною, японська корпорація Sony пожертвувала охолодженням, в зв’язку з чим консоль при тривалому навантаженні перегрівається і перестає працювати до тих самих пір, поки вона не охолоне. Крім того, в процесі роботи вентилятори через особливості конструкції видають неймовірно багато шуму, тому знаходитися поряд з приставкою некомфортно. У своїй новій консолі наступного покоління інженери бренду, що очевидно, вирішили в першу чергу задуматися про відвід тепла, а тільки потім про розміри.

 Як відомо, вже в листопаді-грудні 2020 року стартує офіційний продаж ігрової приставки нового покоління під назвою Sony PlayStation 5, а запропонувати вона зможе топове технічне оснащення, проте заради такого корпус консолі зробили просто величезним. Ця консоль займає настільки багато місця, що навіть Xbox One X виявиться зовсім маленьким, хоча ще недавно багато людей вважали його дуже великогабаритним. Від офіційного джерела вже відомо про те, чому дана консоль виявилася такою великою. Справа в тому, що вона отримала флагманської передове технічне оснащення, для охолодження якого необхідна потужна система відводу тепла. Крім того, цю систему зробили з запасом для того, щоб приставка точно не перегрівалася навіть через багато годин безперервної гри, а разом з тим ще й видавала якомога менше шуму.     Встановити потужну систему охолодження в PS5 компанія-виробник вирішила після фатальної помилки з PS4 Pro, через якого багато людей до сих пір «ображаються» на бренд. Справа в тому, що через прагнення зробити новинку як можна більш компактною, японська корпорація Sony пожертвувала охолодженням, в зв'язку з чим консоль при тривалому навантаженні перегрівається і перестає працювати до тих самих пір, поки вона не охолоне. Крім того, в процесі роботи вентилятори через особливості конструкції видають неймовірно багато шуму, тому знаходитися поряд з приставкою некомфортно. У своїй новій консолі наступного покоління інженери бренду, що очевидно, вирішили в першу чергу задуматися про відвід тепла, а тільки потім про розміри.    Сьогодні, 17 червня 2020 року, на просторах інтернету з'явилася справжня фотографія, на якій можна побачити ігрові приставку Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox One X. Чітко видно, що дітище японської корпорації приблизно в три рази більше, тобто воно має гігантськими за сучасними мірками розмірами. Навіть PS4 Pro, яка за габаритами приблизно ідентична своєму конкуренту, має набагато більш скромні розміри, ніж нова консолі в особі PS5. У зв'язку з цим, що очевидно, всім бажаючим стати її власниками варто готуватися до того, що під неї доведеться виділити значну кількість вільного простору де-небудь, так як вона займає по-справжньому дуже багато місця.       За надійним підтвердженими даними, консоль Sony PlayStation 5 має розміри на рівні 40 х 22 х 10 см, тоді як у Xbox Series X, тобто у приставки наступного покоління від Microsoft, ці самі розміри знаходяться на рівні 30 x 15 x 15 см. Залишається вірити і сподіватися на те, що величезні габарити нової ігрової приставки себе виправдають, а дізнатися це можна буде лише після початку продажів. Такі, як вже відомо, стартують в кінці року, а продаватися нова консоль буде за приблизно 500 євро в Європі, тобто її покупка обійдеться десь в 40 000 рублів. За таку суму грошей покупці отримають електронний пристрій, оснащений за останнім словом техніки і володіє масою різних особливостей, в тому числі підтримкою старих ігор від PS4.

Сьогодні, 18 червня 2020 року, на просторах інтернету з’явилася справжня фотографія, на якій можна побачити ігрові приставку Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox One X. Чітко видно, що дітище японської корпорації приблизно в три рази більше, тобто воно має гігантськими за сучасними мірками розмірами. Навіть PS4 Pro, яка за габаритами приблизно ідентична своєму конкуренту, має набагато більш скромні розміри, ніж нова консолі в особі PS5. У зв’язку з цим, що очевидно, всім бажаючим стати її власниками варто готуватися до того, що під неї доведеться виділити значну кількість вільного простору де-небудь, так як вона займає по-справжньому дуже багато місця.

За надійним підтвердженими даними, консоль Sony PlayStation 5 має розміри на рівні 40 х 22 х 10 см, тоді як у Xbox Series X, тобто у приставки наступного покоління від Microsoft, ці самі розміри знаходяться на рівні 30 x 15 x 15 см. Залишається вірити і сподіватися на те, що величезні габарити нової ігрової приставки себе виправдають, а дізнатися це можна буде лише після початку продажів. Такі, як вже відомо, стартують в кінці року, а продаватися нова консоль буде за приблизно 500 євро в Європі. За таку суму грошей покупці отримають електронний пристрій, оснащений за останнім словом техніки і володіє масою різних особливостей, в тому числі підтримкою старих ігор від PS4.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi Amazfit Band 6 – новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями

Опубліковано

Xiaomi Amazfit Band 6 - новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями

Нехай в продаж по всьому поки що і не встиг ще надійти фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5, оснащений за останнім словом техніки і технологій, проте вже зараз компанія-виробник даного браслета вирішила випустити ще один наручний гаджет, а називається він Xiaomi Amazfit Band 6 . Це інноваційний фітнес-трекер, за допомогою якого можна вирішувати цілу масу різних завдань, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів і труднощів. Він може стати не просто персональним трекером за рахунок підтримки більш ніж десяти різних видів спорту, але ще і кращим другом. Стало це можливим завдяки тому, що в цей фітнес-браслет вбудували таку важливу і корисну можливість, як голосовий помічника Alexa, взаємодіяти з яким можна на англійській мові, а також на деяких інших.

Нічим таким спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, ось уже як понад місяць доступний в Китаї, похвалитися просто не в змозі, і це реальний факт. Новинка має спеціальний датчик, відповідає який за вимірювання рівня кисню в крові, тобто, простіше кажучи, спортивний браслет може похвалитися вкрай просунутим «залізом», краще якого в даний час абсолютно нічого. Корпус Xiaomi Amazfit Band 6 виконаний з надзвичайно міцної і неймовірно зносостійкого полікарбонату, що володіє неймовірно високим запасом міцності. Даний фітнес-трекер, будучи неймовірно просунутим в повній мірі, може похвалитися цілою масою різних самих різних особливостей, які роблять його неймовірно привабливим в повній мірі, і це, звичайно, неймовірно важливо для простих користувачів.

Xiaomi Amazfit Band 6 - новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями

Кожна людина, яка купить собі такий спортивний браслет, зможе змінити своє життя на краще, і це абсолютно точно гарантовано варто зробити, тому що абсолютно ніяких конкурентів у нього за сукупністю якостей просто абсолютно немає. Даний трекер може похвалитися 1,1-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 294 на 126 пікселів, потужним 2-ядерним процесором з великою продуктивністю, датчиком для визначення рівня стресу, акумуляторною батареєю ємністю 125 мАг з можливістю автономної роботи протягом двох тижнів, а також , крім цього, безліч інших особливостей, які роблять цей фітнес-трекер неймовірно привабливим і просунутим настільки, наскільки це тільки так і зовсім взагалі тільки можливо.

Xiaomi Amazfit Band 6 - новий спортивний браслет з голосовим помічником Alexa і іншими можливостями
За підключення до смартфонів на базі операційних систем Android і iOS в спортивному браслеті Xiaomi Amazfit Band 6 відповідає модуль Bluetooth 5.0 LE, що володіє вкрай високим рівнем продуктивності і дальнобійності, будучи здатним забезпечити покриття до 50 метрів (при ідеальних умовах). Важить цей фітнес-трекер разом з ремінцем всього-на-всього 24 грами, тому вже через кілька годин після початку його використання він абсолютно не стане відчуватися на руці. Новинка надійде в продаж вже в серпні нинішнього року, але коли саме точно конкретно це станеться поки що точно невідомо, тому що ніяких подробиць з цього приводу не розкривається. Також невідомою залишається і вартість нового трекера, але він гарантовано буде офіційно продавати на міжнародному ринку.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям готуються роздати гроші: компенсація за відсутність інтернету, як отримати

Опубліковано

Українцям готуються роздати гроші: компенсація за відсутність інтернету, як отримати

В Україні розширюють покриття мережі 4G, і навіть ходять розмови про швидкість 5G, проте деякі українці досі не мають можливості, технічної або фінансової, щоб підключитися навіть до звичайного оптичного інтернету. Таких громадян в Україні близько 5,75 млн. Про це розповів заступник міністра Мінціфри Олександр Шелест. За даними чиновника 4,2 млн українців проживають в місцевості, де не працює жоден провайдер пропонує оптичну зв’язок. За словами Шелеста 5,75 млн осіб скаржаться на брак фінансів, їм дуже дорого проводити інтернет. Мінціфри провело дослідження, в результаті якого визначили, що 1,55 млн сільських жителів не мають можливості підключитися до оптичного інтернету через його з високої ціни.

Середньозважена ціна підключення до оптичного інтернету для міста – 1,2 тис. Гривень, а в сільській місцевості – 1,3 тис. Гривень. Однак в деякі населені пункти провайдери не заходять. Вартість там зростає майже в два рази. Таких нп в Україні 18%. Ціна підключення проводового інтернету становить 2,5 тис. Гривень.

У Мінціфре вирішили допомогти громадянам, запровадивши компенсацію споживачам інтернет-послуг, які не можуть собі дозволити базовий тариф в 30 Мбіт на секунду.

Заступник міністра також повідомив, що такі методи покриття країни інтернетом, були обговорені на засіданнях і прописані в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС. Однак про терміни і механізми таких компенсація Шелест не уточнив. Шелест заявив, що базовий інтернет необхідно надати кожному жителю країни. Тому введення компенсації допоможе тим людям, які не можуть собі дозволити підключити інтернет.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Слідом за Vodafone: Київстар анонсував появу нової послуги – подробиці

Опубліковано

Слідом за Vodafone: Київстар анонсував появу нової послуги - подробиці

Одна з великих мобільних компаній «Київстар» впроваджує нову можливість для своїх абонентів яка полегшить життя клієнтам і оператору. Мобільні компанії пропонують своїм клієнтам різноманітні послуги та вигідні пропозиції. Таким чином вони намагаються привернути якомога більше абонентів. Великий мобільний оператор «Київстар» планує оголосити про запуск нової технології eSIM найближчим часом. У компанії розуміють, що дана технологія є еволюцією і підніме їх на новий рівень.

Нова послуга може замінити звичайну SIM-карту, що зможе полегшити життя виробникам смартфонів, абонентам і самим мобільним операторам. Такі відомості повідомляють в прес-службі компанії. Також в компанії стверджують, що нова технологія знаходиться на завершальній стадії і проходять фінальні тестування.

Варто зазначити, що ще 27 липня про даної технології віртуальних карт заявив один з великих мобільних операторів нашої країни Vodafone. Вони надають дані, що в першому півріччі поточного року впровадження смартфонів з підтримкою віртуальної карти зросла більш ніж на половину – 60%.

Завдяки новим можливостям процес дистрибуції можна повністю Ціфровізіровать і активувати SIM-карти. Придбати нову послугу можна дистанційно. Щоб її активувати знадобитися активаційний код, завдяки якому можна успішно стати абонентом.

Раніше про впровадження технології віртуальної карти оголосили і інші мобільні компанії – «ТриМоб» і lifecell. Варто зазначити, що не всі сучасні мобільні телефони підтримують віртуальні сімки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.