Connect with us

MOBILZONE

Sony PlayStation 5 і Xbox One X порівняли наживо, і ось що з цього вийшло

Опубліковано

Sony PlayStation 5 і Xbox One X порівняли наживо, і ось що з цього вийшло

Як відомо, вже в листопаді-грудні 2020 року стартує офіційний продаж ігрової приставки нового покоління під назвою Sony PlayStation 5, а запропонувати вона зможе топове технічне оснащення, проте заради такого корпус консолі зробили просто величезним. Ця консоль займає настільки багато місця, що навіть Xbox One X виявиться зовсім маленьким, хоча ще недавно багато людей вважали його дуже великогабаритним. Від офіційного джерела вже відомо про те, чому дана консоль виявилася такою великою. Справа в тому, що вона отримала флагманської передове технічне оснащення, для охолодження якого необхідна потужна система відводу тепла. Крім того, цю систему зробили з запасом для того, щоб приставка точно не перегрівалася навіть через багато годин безперервної гри, а разом з тим ще й видавала якомога менше шуму.

Встановити потужну систему охолодження в PS5 компанія-виробник вирішила після фатальної помилки з PS4 Pro, через якого багато людей до сих пір «ображаються» на бренд. Справа в тому, що через прагнення зробити новинку як можна більш компактною, японська корпорація Sony пожертвувала охолодженням, в зв’язку з чим консоль при тривалому навантаженні перегрівається і перестає працювати до тих самих пір, поки вона не охолоне. Крім того, в процесі роботи вентилятори через особливості конструкції видають неймовірно багато шуму, тому знаходитися поряд з приставкою некомфортно. У своїй новій консолі наступного покоління інженери бренду, що очевидно, вирішили в першу чергу задуматися про відвід тепла, а тільки потім про розміри.

 Як відомо, вже в листопаді-грудні 2020 року стартує офіційний продаж ігрової приставки нового покоління під назвою Sony PlayStation 5, а запропонувати вона зможе топове технічне оснащення, проте заради такого корпус консолі зробили просто величезним. Ця консоль займає настільки багато місця, що навіть Xbox One X виявиться зовсім маленьким, хоча ще недавно багато людей вважали його дуже великогабаритним. Від офіційного джерела вже відомо про те, чому дана консоль виявилася такою великою. Справа в тому, що вона отримала флагманської передове технічне оснащення, для охолодження якого необхідна потужна система відводу тепла. Крім того, цю систему зробили з запасом для того, щоб приставка точно не перегрівалася навіть через багато годин безперервної гри, а разом з тим ще й видавала якомога менше шуму.     Встановити потужну систему охолодження в PS5 компанія-виробник вирішила після фатальної помилки з PS4 Pro, через якого багато людей до сих пір «ображаються» на бренд. Справа в тому, що через прагнення зробити новинку як можна більш компактною, японська корпорація Sony пожертвувала охолодженням, в зв'язку з чим консоль при тривалому навантаженні перегрівається і перестає працювати до тих самих пір, поки вона не охолоне. Крім того, в процесі роботи вентилятори через особливості конструкції видають неймовірно багато шуму, тому знаходитися поряд з приставкою некомфортно. У своїй новій консолі наступного покоління інженери бренду, що очевидно, вирішили в першу чергу задуматися про відвід тепла, а тільки потім про розміри.    Сьогодні, 17 червня 2020 року, на просторах інтернету з'явилася справжня фотографія, на якій можна побачити ігрові приставку Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox One X. Чітко видно, що дітище японської корпорації приблизно в три рази більше, тобто воно має гігантськими за сучасними мірками розмірами. Навіть PS4 Pro, яка за габаритами приблизно ідентична своєму конкуренту, має набагато більш скромні розміри, ніж нова консолі в особі PS5. У зв'язку з цим, що очевидно, всім бажаючим стати її власниками варто готуватися до того, що під неї доведеться виділити значну кількість вільного простору де-небудь, так як вона займає по-справжньому дуже багато місця.       За надійним підтвердженими даними, консоль Sony PlayStation 5 має розміри на рівні 40 х 22 х 10 см, тоді як у Xbox Series X, тобто у приставки наступного покоління від Microsoft, ці самі розміри знаходяться на рівні 30 x 15 x 15 см. Залишається вірити і сподіватися на те, що величезні габарити нової ігрової приставки себе виправдають, а дізнатися це можна буде лише після початку продажів. Такі, як вже відомо, стартують в кінці року, а продаватися нова консоль буде за приблизно 500 євро в Європі, тобто її покупка обійдеться десь в 40 000 рублів. За таку суму грошей покупці отримають електронний пристрій, оснащений за останнім словом техніки і володіє масою різних особливостей, в тому числі підтримкою старих ігор від PS4.

Сьогодні, 18 червня 2020 року, на просторах інтернету з’явилася справжня фотографія, на якій можна побачити ігрові приставку Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox One X. Чітко видно, що дітище японської корпорації приблизно в три рази більше, тобто воно має гігантськими за сучасними мірками розмірами. Навіть PS4 Pro, яка за габаритами приблизно ідентична своєму конкуренту, має набагато більш скромні розміри, ніж нова консолі в особі PS5. У зв’язку з цим, що очевидно, всім бажаючим стати її власниками варто готуватися до того, що під неї доведеться виділити значну кількість вільного простору де-небудь, так як вона займає по-справжньому дуже багато місця.

За надійним підтвердженими даними, консоль Sony PlayStation 5 має розміри на рівні 40 х 22 х 10 см, тоді як у Xbox Series X, тобто у приставки наступного покоління від Microsoft, ці самі розміри знаходяться на рівні 30 x 15 x 15 см. Залишається вірити і сподіватися на те, що величезні габарити нової ігрової приставки себе виправдають, а дізнатися це можна буде лише після початку продажів. Такі, як вже відомо, стартують в кінці року, а продаватися нова консоль буде за приблизно 500 євро в Європі. За таку суму грошей покупці отримають електронний пристрій, оснащений за останнім словом техніки і володіє масою різних особливостей, в тому числі підтримкою старих ігор від PS4.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.