Connect with us

MOBILZONE

Як Vodafone гроші краде і що з цим робити

Опубліковано

Як Vodafone гроші краде і що з цим робити

Не секрет, що з недавнього часу у Водафон Україна сталися певні зміни і тарифікувати свої послуги для абонентів prepaid стали не за місяць, а за 4 тижні. У абонентів прокотилася хвиля обурення, претензій і звинувачень компанії в незаконності даних заходів. Приклад наслідували й компанії-конкуренти.

У автора даної статті була лише одна претензія, в Приват24 був налаштований автопополненія рахунку на потрібну суму (з невеликим запасом, який зазвичай накопичувався кожен місяць, умовних 5 гривень). Після горезвісних змін багато хто почав скаржитися на пропажу коштів з балансу, як і я. У моєму випадку, зміни без повідомлень привели до того, що Водафон «мовчки» списував 5 гривень / добу за розмови (крім іншого тарифікації на дзвінки абонентам інших операторів) і за послуги інтернет в смартфоні. А хто ними не користується? За кілька днів вся сума з балансу списувалася замість того щоб надати пакет послуг на місяць. А, якщо пам’ять не зраджує, було ще і підвищення тарифу в даний момент і суми, що поповнюється з картки ПриватБанку не вистачало для списання місячного пакета.

У чому вина Водафон?
Вина в мовчазному намірі. Спори зі службою підтримки не продуктивні, максимум – дізнавався за що «вкрали» гроші. Скарга в Facebook викликала лише відповідальних за скарги в соцмережах до якогось «врегулювання питання», хоча крім банальних важливих фраз це нічого не давало. І все вимушено (ну не міняти ж номер / оператора і пов’язані з цим мільйон питань, від банальних прив’язок карт, сервісів, до банальної неможливості змінювати номер в якійсь системі).

Чому потрібно йти сміливо
На сьогоднішній день у кожного з нас є можливість зберегти свій номер, але піти до будь-якого оператора. Наприклад більш прогресивному Lifecell (як зробив мій кращий друг, – ред), який і «ловить» краще в багатьох місцях і інтернет у них дуже спритний і багатогігабайтними водафоновского.

Як перейти до іншого оператора зі збереженням номера
Так-так, співробітники Vodafone Україна, якщо ви надумаєте писати – поїзд пішов. І ми закликаємо абонентів не страждати мовчки – сміливо переходите до будь-якого іншого оператора, раз вони нас не люблять!

Берете паспорт і йдете в найближчий магазин Vodafone в своєму населеному пункті, прив’язуєте номер до свого паспорту (це питання безпеки – можна втратити дані своїх платіжних карт і засоби з них);

Після прив’язки номера до свого імені йдете в магазин Lifacell / Київстар – і через 5 хвилин номер обслуговується у них;
Економте і насолоджуєтеся щомісяця. Наприклад, мій друг, тариф 100-130 грн / місяць змінив на 50-гривневий «лайфівських» пакет. Задоволений інтернетом і спілкуванням з сім’єю, яку також перевели на даний стільниковий оператор.

Чому це актуально мені і вам?
2 номери (3806659 *** 2 і 380 509 ••••• 1, які я поповнив в кінці травня і 13 червня, якимось дивом не змогли активувати пакет послуг на місяць і кожен день з рахунку списувалося по 21-28-36 гривень (7 гривень за розмови, і кілька пакетів по 100 мб інтернету, хоча телефон був суто в режимі Wi-Fi для налаштування iPhone і перенесення даних (тільки по мережі).

Поповнюю рахунок з запасом пару гривень, натискаю комбінацію * 101 * 444 # і нічого. Після того як помічаю, що частини грошей вже немає на балансі як і місячного пакета (я їм не потрібен як абонент! Але при цьому вони зароблять на мені за півмісяця овдовіле більше ніж за місяць), я розумію, що поповнювати і знову потрапляти в пастку Не буду. Це було останнє поповнення рахунку.

На подану скаргу відповідь очікувано не надійшов, гроші не повернули. А то, що говорять їх не дуже розумні або діючі за інструкцією оператори-консультанти (Максим, привіт!) – на голову не налазить.

Пояснивши ситуацію про поповнення і набраної комбінації, була отримана відповідь в стилі: «У Вас не було коштів на балансі взагалі». Я уточнив, що рахунок поповнив попередньо – той почав говорити, що суми не вистачало, і далі як виправдання, повідомив, що списався денний пакет.

Навіть якщо це так, саме «підле» те, що Водафон не присилає повідомлення про списання горезвісного денного пакету. Вас просто будуть кілька днів грабувати і сподіватися, що ми «безхребетні», будемо поповнювати і поповнювати їм рахунок заради одного пакета послуг на місяць!

Абоненти їм не потрібні, їм потрібні гроші – несіть їх чесним операторам!

Facebook Comments

MOBILZONE

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Опубліковано

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо

«ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і те, що їх демонізують та зменшується рівень довіри», — нардепка Анна Скороход.

Усі схеми і розцінки у відео:

В листопаді минулого року Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ. Цілий рік цей орган парламентського контролю досліджував дотримання прав військових і днями комісія нарешті оприлюднила свій звіт, який виявився доволі скандальним. Ухилення від мобілізації за сприяння працівників ТЦК, “липові” відстрочки, корупція в ЗСУ – ось далеко неповний перелік тих проблем, які винесли на загал народні депутати.


«Але є ТЦК, з якими абсолютно нормально працювати, які дослухаються і не роблять такого безпрєдєлу який дозволяють собі інші», — народний депутат Скороход.

Голова парламентської ТСК по правам військових пояснила, як нардепи можуть змінити підходи до мобілізації.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

Опубліковано

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

NRC надає фінансову допомогу українцям, які евакуюються з Донеччини через Павлоград

Норвезька рада у справах біженців (NRC) пропонує грошову підтримку громадянам, які евакуювалися з Донецької області через транзитний пункт у Павлограді.

Хто може отримати допомогу

Фінансова допомога у розмірі 10 800 гривень надається кожному, хто прибуває до спеціального транзитного шелтера в Павлограді. У цьому пункті можна залишатися до трьох днів.

Як подати заявку на грошову допомогу

Щоб отримати виплату, необхідно зареєструватися безпосередньо в транзитному шелтері.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 066 832 70 78.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Опубліковано

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

“Відмова від мобілізації: судові справи, аргументи та наслідки”

Мобілізація в Україні супроводжується численними спробами військовозобов’язаних уникнути служби. Дехто отримує повістки, але не приходить, інші вимагають особливих умов. TSN.UA підготували огляд найгучніших випадків, який представила Вікторія Панченко на своєму YouTube-каналі.

“Мене не брали на службу”

У жовтні 2023 року житель Волинської області отримав бойову повістку, проте відмовився її приймати. На суді чоловік частково визнав провину, пояснивши, що ще у 2022 році його визнали “обмежено придатним”. Пізніше військова частина відмовилася його приймати. У своїх показах він згадав, що має неповнолітню дитину і проблеми зі здоров’ям, однак не надав підтверджувальних документів.

Працівники ТЦК зазначили, що чоловік заявляв про “онкологію”, хоча у ВЛК підтвердили лише незначні проблеми з хребтом. Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ (ухилення від призову) та засудив до трьох років позбавлення волі.

“Не хочу помирати”

У Черкаській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснивши це небажанням ризикувати життям. Після того як у червні 2024 року ВЛК визнала його придатним, він отримав бойову повістку, але не з’явився на пункт збору. На суді чоловік визнав провину та розкаявся. Вирок суду — три роки позбавлення волі.

“Отримав повістку й ховався”

Житель Тернопільщини після отримання бойової повістки у жовтні 2022 року так і не з’явився до ТЦК. Чоловік пояснив, що має проблеми зі здоров’ям, включно з психічними розладами, але не надав відповідних документів і не оскаржив висновок ВЛК.

Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ, призначивши три роки ув’язнення.

“Очікував бронь від підприємства”

Трохи менше, а саме 1 рік та 6 місяців іспитового терміну отримав чоловік, який також ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Лохвицького районного суду Полтавської області.

На суді чоловік визнав свою провину та розкаявся. Він розповів, що сам прийшов в ТЦК після ухвалення нового мобілізаційного закону, щоб встати на військовий облік і отримати бронь від підприємства де він працює. Пройшовши ВЛК, чоловіка було визнано придатним і фактично відразу вручено бойову повістку, хоча він надав працівникам ТЦК гарантійний лист від підприємства, де повідомлялося, що йому мають надати бронь.

Таким чином, чоловік проігнорував бойову повістку і у визначену дату не з’явився на відправку, бо розгубився, адже вважав, що буде мати бронь, на даний час він і є заброньованим. Також чоловік розповів, що має зарплату 20 тисяч гривень і кожен місяць донатить по 2-3 тисяч гривень на ЗСУ.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та врахував всі обставини справи і засудив його до 1 року та 6 місяців іспитового терміну.

Зміни у процедурі бронювання

Міністерка економіки Юлія Свириденко спростувала інформацію про 1,5 мільйона заброньованих осіб. За її словами, таких осіб ніколи не було більше ніж 950 тисяч. Кабмін уже проводить аудит усіх бронювань, що може змінити критерії критичності підприємств.

З 25 жовтня бронювання діє лише для тих, хто отримав статус до 31 травня. Планується впровадження системи пріоритетів, зокрема за рівнем заробітної плати працівників.

Відстрочки онлайн

Заступниця міністра оборони з цифровізації Катерина Черногоренко оголосила про запуск тестування нової системи *”Резерв+”*. Тепер оформлення чи продовження відстрочки стане можливим через онлайн-запит, без черг і відвідування ТЦК.

Уряд працює над удосконаленням процедур, щоб забезпечити баланс між потребами оборони та економіки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо
MOBILZONE1 годину тому

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати
MOBILZONE4 години тому

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії
MOBILZONE5 години тому

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Чоловіків, яких "бусифікували", зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо
MOBILZONE7 години тому

Чоловіків, яких “бусифікували”, зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера
MOBILZONE20 години тому

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції
MOBILZONE21 годину тому

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи
MOBILZONE22 години тому

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти
MOBILZONE23 години тому

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти

Спецмобілізація чоловіків з "білими білетами: що відомо
MOBILZONE1 день тому

Спецмобілізація чоловіків з “білими білетами: що відомо

"Резерв+" запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків
MOBILZONE1 день тому

“Резерв+” запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.