Connect with us

MOBILZONE

Google запустила аналог WhatsApp, що працює без інтернету

Опубліковано

Google запустила аналог WhatsApp, що працює без інтернету

Месенджер WhatsApp користується колосальною популярністю і популярністю по всій земній кулі, а використовують його на постійній щоденній основі більш ніж 2 млрд людей, всі з яких представляють із себе постійну аудиторію даного сервісу. Це програмне забезпечення за рахунок великої кількості своїх функціональних можливостей дозволяє здійснювати голосові дзвінки, відправляти текстові повідомлення, створюватися по відеозв’язку, брати участь в групових чатах, ділитися місцем розташування, пересилати медіафайли, а також здійснювати масу інших дій, за що мільйони людей його і люблять. Втім, тепер у цього сервісу є аналог, а запустила такий компанія Google. Нехай поки що його можливості набагато менше, проте він працює без інтернету, і це найголовніше.

Кожен користувач нового сервісу, який захоче його використовувати, зможе легко і просто робити це без підключення до інтернет, причому мова йде як про мобільному, так і про такий, доступ до якого надається через мережу Wi-Fi. Новітнє програмне забезпечення працює за рахунок технології під назвою Rich Communication Services (RCS), а являє вона собою сучасну заміну SMS, яка здатна запропонувати користувачам цілу масу різних особливостей. В рамках даного протоколу передачі даних всі дані не тільки передаються миттєво без будь-якої затримки, але ще і немає ліміту на чисто повідомлень, що відправляються, завдяки чому можна пересилати повідомлення будь-якої довжини, не відчуваючи при цьому абсолютно ніяких складнощів і труднощів, а це звичайно ж величезний плюс.

Google запустила аналог WhatsApp, що працює без інтернету

Крім того, такого роду повідомлення типу RCS підтримують звіт про доставку, що дозволяє відразу ж побачити, доставлено повідомлення адресату, або ж ні. Також можна дізнатися, чи прочитав його співрозмовник, що може бути зручно в багатьох випадках і ситуаціях. Месенджер WhatsApp все це звичайно ж також може запропонувати, проте він працює виключно за наявності інтернету, а якщо такого раптом не буде, працювати нічого не зможе. У випадку з новим месенджером Google все інакше, тому що він може працювати не тільки через глобальну мережу, але ще і через стандарт Rich Communication Services, який «пошуковий гігант» створив в якості заміни SMS. Звичайно, підтримка такого повинна бути реалізована на рівні оператора, і зараз її вже можуть запропонувати понад 30 операторів зв’язку в США, Європі і в багатьох інших регіонах світу.

Щоб почати використовувати новий месенджер, причому без будь-якої плати, досить оновити через магазину Google Play додаток під назвою Android Messages, а потім, відразу після цього, необхідно запустити це програмне забезпечення і зайти в налаштування, де слід включити настройку, що відповідає за RCS . Само собою, що при використанні такого стандарту зв’язку він також повинен підтримуватися оператором зв’язку співрозмовника. Як сподівається американська корпорація, в найближчі п’ять років всі оператори зв’язку в усьому світі впровадять підтримку такого протоколу передачі даних в свою інфраструктуру. Чи справді це трапиться – невідомо, однак ніякої плати стягувати вони за це гарантовано не стануть, надаючи доступ до такого роду повідомлення абсолютно безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.