Connect with us

MOBILZONE

Користувачі Xiaomi масово скаржаться на проблеми з безконтактної оплатою

Опубліковано

Користувачі Xiaomi масово скаржаться на проблеми з безконтактної оплатою

Два дні тому до нас на пошту надійшло звернення від читача, з проханням висвітлити одну важливу проблему, з якою стикаються користувачі які так полюбляє у нас смартфонів, від компанії Xiaomi.

Подробиці
У листі йшлося ось про що:

“ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС З ПРОХАННЯМ висвітлити ЧЕРГОВИУ МАСШТАБНУ ПРОБЛЕМУ зі смартфонами XIAOMI (ТЕЖ є власником). БАГАТО власників смартфонів зіткнувся з проблемою В РОБОТІ GPAY, Я ТЕЖ. Подивіться відгуки В PLAYMARKET І В ЧАТІ ПІДТРИМКИ Гугл Я ЗРОЗУМІВ ЩО ЦЕ МАСОВА ПРОБЛЕМА. ЇЇ СУТЬ У ТОМУ, ЩО ПІСЛЯ перезавантаження пристрою втрачає НАЛАШТУВАННЯ КАРТИ В GPAY ДЛЯ безконтактної оплати. Гугл ЗВИНУВАЧУЄ КСЯОМІ, А КСЯОМІ МОВЧИТЬ, А ЛЮДИ мучаться. Я, НАПРИКЛАД, В МАГАЗИНІ, НА КАСІ, СТВОРИВ ПРОБКУ НА 20 ХВИЛИН :). ОСКІЛЬКИ В КСЯОМІ НЕМОЖЛИВО просимо (ЗА 3-4 РОКИ ДОСВІДУ НА 2-Х ПРИСТРОЯХ НЕ РАЗУ НЕ ОТРИМАВ ВІДПОВІДЬ) МОГЛИ Б ВИ висвітлити цю ПРОБЛЕМУ. ЦЕ ДАСТЬ ЛЮДЯМ ІНФОРМАЦІЮ для усвідомленого вибору ПРИСТРОЇВ ПРИ КУПІВЛІ. У МЕНЕ REDMI NOTE 8 PRO “

Якщо подивитися на відгуки в наведених вище джерелах, то складається досить суперечлива картина. У підтримці Google користувачі самі намагаються знайти вихід із ситуації і радять використовувати гаманець HCE замість SIM і якщо в 2019 році це вирішувало проблему з безконтактними платежами, то з початку 2020 роки знову почалися “танці з бубнами”. Ось деякі з незадоволених відгуків:


У підсумку вихід “народні умільці” все ж знайшли, кому-то допомагає скидання до заводських налаштувань, хтось користується можливістю скинути кеш в гугл сервісах і після перезавантажує смартфон.

Але як бачимо з листа вище, навіть такий делікатний і іноді безглуздий підхід до налаштувань безконтактної оплати (скидати до заводських налаштувань смартфон заради настройки одного параметра не найцікавіше заняття) не дає 100% гарантії на коректну роботи такої корисної в наш час технології.

При цьому засмучує підхід виробника Xiaomi до замочуванню даної проблеми. Адже дійсно, ніяких офіційних “підказок” для подібних “щасливих” власників їх продукції в мережі немає і розраховувати в подібній ситуації можна тільки на свої сили, а також на “світлі голови” в широкому колі ком’юніті Xiaomi

Facebook Comments

MOBILZONE

Київстар запровадив нові безкоштовні послуги

Опубліковано

Київстар запровадив нові безкоштовні послуги

Мобільний оператор «Київстар» запроваджує безкоштовні сервіси для підприємців та приватних компаній, об’єднані під назвою «Бізнес працює».

Бізнес працює.

Мобільний оператор «Київстар» надає для малого та середнього бізнесу наступні безкоштовні сервіси:

  • безкоштовний корпоративний зв’язок у рамках тарифів “ВАШ” у форматі “0-800”;
  • платформа для самостійних розсилок ADWISER;
  • сервіси Microsoft Office 365;
  • віртуальна приватна мережа VPN;
  • електронний документообіг Star.Docs;
  • віртуальні робочі столи (Azure Virtual Desktop);
  • сервісу AntiDDoS для кіберзахисту;
  • мобільний додаток STARKASA, який можна використовувати як касовий апарат, термінал та інструмент для замовлення товарів онлайн.

StarKasa – це мобільний додаток для смартфонів на ОС Android. З його допомогою можна безкоштовно приймати безготівкові платежі та замовляти товари до 30 червня. Далі вартість послуги для абонентів «Київстар» складатиме 200 гривень на місяць.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова схема шахрайства з отриманням 12700 гривень для біженців

Опубліковано

"Дія" стала на захист українців від шахраїв і показала чудові показники

На жаль, навіть у такі непрості часи знаходяться шахраї, які хочуть нажитись на чужому горі. Ми розповімо вам про одну шахрайську схему, яка збереже ваші гаманці.

У соціальних сторінках користувачі спостерігають сторінку, що імітує інформаційний ресурс ТСН. В дописах шахраї пропонують пройти опитування та отримати допомогу від ООН у розмірі 12 700 грн.

У опитуванні для отримання допомоги користувач має надати дані картки та здійснити додатковий платіж. В результаті чого дані платіжної картки буде скомпрометовано.

Пам’ятайте, в жодному разі та за жодних умовах не надавайте реквізити та паролі іншу інформацію про вашу банківську картку на будь-яких веб-сайтах. Якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті – слід негайно заблокувати її. Це можливо за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку або через інтернет-банкінг.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повернув клієнтам популярну послугу: як безкоштовно користуватися інтернетом та дзвінками

Опубліковано

"Київстар" раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов'язково для виконання

Мобільний оператор «Київстар» повернув своїм абонентам корисну довоєнну послугу. За допомогою неї клієнти зможуть безкоштовно користуватись Інтернетом та хвилинами.

Мова йде про пропозицію «Щасливий день», за якою абонентам раз на сім днів надавався безлімітний Інтернет та дзвінки. Акція триває з 13 травня по 31 серпня включно. Пропозиція діє для всіх абонентів передплати, за винятком деяких службових тарифів, які розраховані для IoT-пристроїв.

Погодьтесь, це чудова пропозиція, яка точно стане в нагоді всім громадянам. Один раз на тиждень абоненти отримують безкоштовні пропозиції, навіть коли на рахунку немає коштів. Підключити «Щасливий день» можна у мобільному додатку «Мій Київстар» або зателефонувавши за номером 222.

Після цього вам надійде SMS-повідомлення та протягом доби ви зможете користуватись послугами. Пакет підключати можна раз на 7 днів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE5 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE4 дні тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE2 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE4 дні тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE6 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE2 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE6 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»
MOBILZONE4 дні тому

Роз’яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE3 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.