Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi готова випустити приголомшливі Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro за 5200 гривень

Опубліковано

Xiaomi готова випустити приголомшливі Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro

Нехай китайська корпорація Xiaomi зараз, в даний час, і створює моделі мобільних пристроїв з різних цінових категорій, проте, на жаль, далеко не всі можуть дозволити собі покупку її найкращою продукції, так як більшості людей доводиться економити, роблячи вибір на користь максимально бюджетних моделей. На радість всіх тих, хто такі активно набувають, вже зовсім скоро на полиці магазинів буде подано відразу дві новинки з початкової цінової категорії, а порадувати вони зможуть кількістю різних особливостей. Так, зокрема, всі користувачі можуть розраховувати на такі новинки, як Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro, причому вже зараз відомо про те, чим вони, в цілому, приємно всіх здивують і порадують.

Новенькі мобільні пристрої отримають вкрай скромний цінник, так як коштувати вони будуть менше $ 200, що, в свою чергу, дозволить всім бажаючим зробити їх покупку всього-на-всього за 5200 гривень. На вибір покупцям запропонують моделі з 3/32 ГБ, 4/64 ГБ, 4/128 ГБ і 6/128 ГБ пам’яті, тобто вибрати гарантовано буде з чого. Новинкам приписують великий 6,5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю Full HD +, слот для карт пам’яті microSD об’ємом до 512 ГБ, роз’єми USB Type-C і 3,5 мм для підключення навушників, а також, крім усього цього, ще й вкрай міцний корпус із зносостійкого скла Corning Gorilla Glass 5. Модель Redmi Note 10 отримає процесор з тактовою частотою 2,0 ГГц, тоді як у версії Redmi Note 10 Pro буде використовуватися більш просунутий і потужний чіпсет з частотою 2,4 ГГц.

Xiaomi готова випустити приголомшливі Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro

Процесором даних телефонів виступить MediaTek Dimensity 800, що володіє вкрай високим рівнем продуктивності і підтримкою деяких інших особливостей, начебто технології передачі даних Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6). Звичайна модель новинки від Xiaomi запропонує всім користувачам потрійну основну камеру, тоді як в Pro-версії цього самого телефону вона виявиться четверний, тобто більш просунутою. Також новинки будуть відрізнятися один від одного об’ємом батареї і швидкістю швидкої зарядки, але ніяких подробиць з цього приводу поки що немає. Як і у всіх телефонах компанії Xiaomi, користувачі Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro зможуть одночасно користуватися двома SIM-картами, а ще смартфони запропонують підтримку технологій Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, A-GPS, Dual GPS, 4G VoLTE , GLONAS і ІК-порт.

Наявність чіпа NFC в даних мобільних пристроях початкового рівня поки що під питанням, проте, швидше за все, даний телефони все ж зможуть похвалитися таким, адже це зробить їх ще більш привабливими на міжнародному ринку. Залишилося тільки дочекатися, коли відбудеться офіційна презентація спортивних браслетів Xiaomi Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro, оснащених за останнім словом техніки. Прямо «з коробки» на ці телефони буде встановлена ​​операційна система Android 10, але у вигляді прошивки MIUI 11 або MIUI 12 поки що невідомо. Втім, цей нюанс, що всім напевно очевидно, залежить в першу чергу від того, коли телефони надійдуть у продаж. Їх уже сертифікували для продажу в Китаї і Індії, де вони відомі під модельними номерами M2004J7AC і M2004J7ВC.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Податкова перевіряє рахунки українців і вимагає пояснити джерела доходів: подробиці

Опубліковано

Все частіше українці отримують листи від Державної податкової служби (ДПС) з проханням надати пояснення щодо походження коштів на їхніх рахунках.

Все частіше українці отримують листи від Державної податкової служби (ДПС) з проханням надати пояснення щодо походження коштів на їхніх рахунках. Зазначається, що лише у травні таких листів було надіслано 391 особі, після чого всі вони зареєструвалися як ФОП.

У ДПС підтвердили, що дійсно здійснюють моніторинг надходжень на рахунки громадян. Якщо виявляються часті платежі, що мають ознаки підприємницької діяльності без офіційної реєстрації, податкова надсилає вимогу з’ясувати джерело доходу.

Загалом з початку тотального моніторингу 3 000 громадян отримали відповідні листи з проханням надати пояснення щодо отриманих коштів.

«Мета таких повідомлень більше інформаційна. Територіальні підрозділи ДПС опрацьовують отримані дані. За результатами цього процесу 391 особа вже зареєструвала ФОП. Це свідчить про ефективність комунікації з бізнесом та його контролю», – прокоментували у відомстві.

Наразі податкова готує ще близько 700 нових звернень до осіб, у яких виявлені ознаки ведення підприємницької діяльності без відповідної реєстрації. У більшості випадків ідеться про незначну кількість переказів на невеликі суми, однак ця інформація фіксується для подальшого аналізу та контролю.

Нагадуємо, що з 1 березня поточного року податківці отримують із Системи обліку РРО дані про:

  • громадян, які систематично отримують перекази за продані товари через такі платформи я ОЛХ, NovaPay, Prom.ua тощо
  • ФОПів, що приймають кошти без реєстрації РРО чи ПРРО.

Натомість, чимало українців зацікавило, чи потрібно сплачувати податки з продажу особистих речей (наприклад, одягу чи побутової техніки) через онлайн-майданчики. На це відповіла народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк (з партії «Слуга народу»), зазначивши: податкова розглядає систематичний продаж як регулярну реалізацію однотипної продукції. Відповідно, продаж особистих речей не має підпадати під податкові санкції.

У ДПС також уточнили, що українців не штрафують за продаж особистих речей через сайти на кшталт OLX, Prom чи соціальні мережі. Тільки масові продажі та збут однорідного товару підпадає під моніторинг.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду

Опубліковано

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду

В Україні починають діяти нові правила щодо фінансування деяких шкільних послуг. Відтепер державні заклади загальної середньої освіти та комунальної форми власності зможуть офіційно надавати частину своїх послуг на платній основі. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Уряд пояснює нововведення необхідністю модернізації освітньої системи відповідно до сучасних потреб. Йдеться зокрема про зміну ринку праці, а також зростання попиту з боку учнів і батьків на додаткові освітні послуги. У Міністерстві освіти зазначають, що платні послуги сприятимуть розширенню можливостей шкіл.

Що саме стане платним

Нові правила передбачають, що окремі освітні та супровідні послуги можуть оплачуватися не з бюджету, а за рахунок добровільних внесків батьків або інших джерел фінансування.

До таких послуг належать:

  1. додаткові предмети, які не входять до обов’язкової програми, але є затребуваними (наприклад, програмування, друга іноземна мова, підготовка до ЗНО/НМТ);
  2. процедури визнання неформальної або здобутої за кордоном освіти, якщо учень навчався на курсах чи в іншій країні та хоче зарахувати ці знання офіційно;
  3. кваліфікаційні іспити й практичні завдання для спеціальностей на кшталт медичних, фармацевтичних або реабілітаційних, якщо підготовка проходила за межами України;
  4. послуги груп подовженого дня поза межами безкоштовного часу, зокрема у вечори, вихідні та святкові дні.

Натомість безкоштовними залишаться всі предмети, що входять до базового навчального плану, а також основні адміністративні та освітні процеси. Закон гарантує безкоштовний доступ до початкової, базової та повної загальної середньої освіти для всіх дітей.

Хто встановлює вартість

Ціни на платні послуги визначатимуть безпосередньо самі заклади освіти, але затверджуватимуть їх органи місцевого самоврядування або засновники шкіл. При цьому участь у таких послугах є виключно добровільною. Уряд наголошує: базова освіта буде доступною для всіх дітей незалежно від фінансового стану родини.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Starlink у смартфонах українців: Kyivstar анонсував запуск прямого супутникового зв’язку

Опубліковано

Український оператор Kyivstar стане першою компанією в Європі, що впровадить мобільні послуги Starlink від SpaceX. Про це повідомив генеральний директор компанії Олександр Комаров в інтерв’ю для Reuters у Римі.

Український оператор Kyivstar стане першою компанією в Європі, що впровадить мобільні послуги Starlink від SpaceX. Про це повідомив генеральний директор компанії Олександр Комаров в інтерв’ю для Reuters у Римі.

Запуск відбуватиметься поетапно. До кінця 2025 року українці зможуть обмінюватися повідомленнями через месенджери на базі супутникового зв’язку.

«На першому етапі ми запустимо підтримку WhatsApp, Signal та інших месенджерів, це заплановано на кінець року», – розповів Комаров.

Повноцінний супутниковий інтернет і голосовий зв’язок мають з’явитися до середини 2026 року.

Нові технології дозволять смартфонам підключатися безпосередньо до супутників Starlink, які працюють як космічні вишки мобільного зв’язку. Польові випробування вже розпочались на основі угоди з компанією Ілона Маска, укладеної наприкінці 2024 року.

Комаров також відзначив підвищену стійкість телекомунікаційної інфраструктури України в умовах війни.

«Ми стали значно витривалішими, ніж у 2022 році. Сьогодні здатні забезпечувати стабільність фіксованого і мобільного зв’язку до 10 годин під час знеструмлення», – підкреслив він.

Паралельно Kyivstar готується до історичного розміщення на біржі NASDAQ у США. За словами Комарова, лістинг планується на третій квартал 2025 року й стане першим випадком прямого виходу української компанії на американський фондовий ринок під час війни.

Також раніше ми розповідали про найдоступніші тарифи найбільших трьох мобільних операторів України, прочитати про них можна пройшовши за посиланням – “Найдоступніші мобільні тарифи у липні:  що пропонують оператори Київстар, Vadafone та  Lifecell

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Все частіше українці отримують листи від Державної податкової служби (ДПС) з проханням надати пояснення щодо походження коштів на їхніх рахунках.
MOBILZONE42 хвилини тому

Податкова перевіряє рахунки українців і вимагає пояснити джерела доходів: подробиці

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду
MOBILZONE4 години тому

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду

Український оператор Kyivstar стане першою компанією в Європі, що впровадить мобільні послуги Starlink від SpaceX. Про це повідомив генеральний директор компанії Олександр Комаров в інтерв’ю для Reuters у Римі.
MOBILZONE5 години тому

Starlink у смартфонах українців: Kyivstar анонсував запуск прямого супутникового зв’язку

Lifecell та monobank допоможуть абонентам залишитися на зв'язку: інтернет більше не потрібен
MOBILZONE6 години тому

Lifecell та monobank допоможуть абонентам залишитися на зв’язку: інтернет більше не потрібен

Lifecell надає абонентам до 800 гривень на рахунок: як скористатися послугою
MOBILZONE8 години тому

Lifecell надає абонентам до 800 гривень на рахунок: як скористатися послугою

Київстар введе додаткову плату: абонентам знімуть 70 грн за нову послугу
MOBILZONE8 години тому

Київстар введе додаткову плату: абонентам знімуть 70 грн за нову послугу

Стартували глобальні продажі Hisense 116UX Mini-LED з величезним 116-дюймовим екраном: ціна і характеристики
MOBILZONE23 години тому

Стартували глобальні продажі Hisense 116UX Mini-LED з величезним 116-дюймовим екраном: ціна і характеристики

Україна запускає мобільний інтернет Starlink: коли буде доступний
MOBILZONE1 день тому

Україна запускає мобільний інтернет Starlink: коли буде доступний

У Міноборони уточнили, хто зможе в тилу заробляти 100 тисяч і не попасти на фронт
MOBILZONE1 день тому

У Міноборони уточнили, хто зможе в тилу заробляти 100 тисяч і не попасти на фронт

До 3 років вʼязниці або штраф в 5900 грн: українським водіям нагадали, що не можна робити в жару
MOBILZONE1 день тому

До 3 років вʼязниці або штраф в 5900 грн: українським водіям нагадали, що не можна робити в жару

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.