Connect with us

MOBILZONE

Що пропонує Lifecell в новому елітному тарифі Platinum

Опубліковано

What Lifecell offers in the new elite Platinum tariff

Ми досить рідко знайомимо читачів з VIP-тарифами мобільних операторів України, що не справедливо по відношенню до тих, хто витрачає на зв’язок великі суми. Сьогодні інформаційний потік в цьому плані буде трішки зрівняний. Зокрема, розповімо про тарифи компанії Lifecell, абоненти якого «нагороджені ярликом» Premium.

Отже, з категорії VIP оператора Vodafone ми представляємо вам три тарифні плани. «Платинум» та «Платинум плюс» тарифікуються по системі передоплати, а «Платинум Контракт» оформляється підписанням договору.

Щоб стати власником «Платинум» потрібно купити універсальну SIM-карту, потім повідомити про бажання активувати VIP-тариф консультанту в магазині або в службі підтримки. Є й інший шлях. Якщо ви вже підключені до Lifecell, і ваші щомісячні витрати понад 200 грн, просто повідомте про бажання перейти на тариф представникам Vodafone. При витратах понад 300 грн можна підключити номер до пакету «Платинум плюс».

What Lifecell offers in the new elite Platinum tariff

Оформлення аналогічного тарифу на контрактній основі передбачає відвідування магазину Lifecell з паспортом. Консультант складе договір і видасть відповідну SIM-карту. Якщо ви вже є контрактним абонентом Lifecell, цей процес спрощується. Ходити нікуди не потрібно, потрібно лише виявити бажання про зміну тарифу оператору.

Що пропонує новий тариф Lifecell для еліти – PLATINUMВне залежності від типу тарифу «Платинум» (контракт або передоплата), в нього входить 30 ГБ інтернет трафіку, а також 2 500 хвилин на дзвінки по всій Україні. Нетарифіковане користування популярними соцмережами також додається. Крім цього, вам будуть надходити унікальні пропозиції у вигляді акцій і знижок. Що стосується контрактного «Платинум», його плюси типові для подібних пакетів – оплата рахунку по частинах, прив’язка до одного рахунку декількох номерів.

Плюс до всього, абоненти «Платинум» не чекають довго відповіді оператора, мають пріоритет у вирішенні проблем, отримують цікаві партнерські пропозиції і багато іншого. Підключення до «Платинум плюс» ще й користуються послугами виїзної команди, змінюють SIM-карту і створюють її копію безкоштовно.

Facebook Comments

MOBILZONE

Два смартфони Xiaomi отримали глобальну версію MIUI 13 на базі Android 13

Опубліковано

Два смартфони Xiaomi отримали глобальний MIUI 13 на базі Android 13

Компанія Xiaomi оголосила про доступність прошивки MIUI 13 на базі Android 13 для міжнародних версій своїх нових флагманів. Щоправда, отримати апдейт поки що можуть не всі охочі — кількість учасників програми бета-тесту обмежена.

Два смартфони Xiaomi отримали глобальний MIUI 13 на базі Android 13

Можливість завантаження свіжої прошивки отримають лише перші 200 користувачів кожної моделі. Для реєстрації їм знадобиться обліковий запис у спільноті Mi Community та підписка на Telegram-канал бренду. Доступ до тестового образу MIUI видаватиметься в порядку живої черги. Для його встановлення смартфон має працювати під керуванням актуальної стабільної версії ОС.

OTA-апдейт для Xiaomi 12 (13.0.4.0 TLCMIXM) та Xiaomi 12 Pro (MIUI 13.0.4.0 TLBMIXM) важить 4,23 ГБ, і включає останні патчі безпеки. Вендор також рекомендує учасникам програми бета-тестування не забувати про необхідність створення резервних копій у разі можливих проблем при встановленні нових версій системного ПЗ.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi представила нову дуже дешеву мишку для бідних

Опубліковано

Xiaomi сьогодні представила нову бездротову мишу на своєму домашньому ринку, яка пропонується у Китаї за ціною лише 6 доларів. Як випливає з назви, пристрій є наступником Xiaomi Wireless Mouse Lite.

Xiaomi сьогодні представила нову бездротову мишу на своєму домашньому ринку, яка пропонується у Китаї за ціною лише 6 доларів. Як випливає з назви, пристрій є наступником Xiaomi Wireless Mouse Lite.

Бездротова миша Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 має простий дизайн і важить лише 45 грамів без батареї. Габарити 108,5 x 57,5 ​​x 35,6 мм. Завдяки симетричній формі миша підходить і правшам і лівшам.

Обмін інформацією з ПК здійснюється через невеликий передавач з USB-інтерфейсом, який працює на частоті 2,4 ГГц. Місце зберігання знаходиться на нижній частині миші.

У пристрої використовується оптичний сенсор з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм, миша працює від однієї батареї стандарту АА і має дві кнопки та колесо прокручування.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати грошову допомогу в 20000 гривень: як це зробити

Опубліковано

Українці можуть отримати грошову допомогу в 20000 гривень: як це зробити

Уряд повідомив про новий тип допомоги українським переселенцям, розмір якої становить 20 тисяч гривень. Отримати допомогу зможуть члени родини захисників, які:

  • зареєстровані як самозайнята особа чи ФОП;
  • мають власний бізнес;
  • після 24 лютого 2022 року отримали статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи).

Отже, мова йде про ветеранів, їх дружин/чоловіків, батьків і дітей та рідні загиблих героїв Небесної сотні. Виплата надійде від Українського ветеранського фонду, щоб відшкодувати витрати, пов’язані з веденням ветеранського бізнесу.

Перш за все потірбно подати заяву на офіційному сайті Українського ветеранського фонду. Для цього вам знадобляться такі документи:

  • довідка ВПО;
  • паспорт з пропискою;
  • виписка чи витяг з ЄДР про ФОП або самозайняту особу;
  • документ, що підтверджує статус ветерана;
  • документ, що підтверджує факт проживання з ветераном до початку повномасштабної війни;
  • документи, що підтверджують, що після 24 лютого 2022 року людина придбала товари для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів.

Подану заявку будуть розглядати 10 днів, протягом яких будуть приймати рішення щодо надання коштів. Якщо заяву буде ухвалено, то кошти надійдуть впродовж 10 наступних днів. Фінансування буде тривати до закінчення воєнного стану в Україні.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.