Connect with us

Гаджети

Sony PlayStation 5 порадує фанів своїми можливостями

Опубліковано

Sony PlayStation 5 порадує фанів своїми можливостями

З кожним роком відеоігри стають все більш цікавими, і саме тому все більше людей намагаються проводити з їх допомогою свій вільний час, знаходячи подібний спосіб проведення дозвілля вкрай захоплюючим і захоплюючим настільки, наскільки це взагалі можливо. Проблема тільки в тому, що доступні зараз у продажу моделі ігрових приставок вже дуже сильно застаріли, в повній мірі втративши свою колишню привабливість. Через це зараз буквально весь світ чекає анонса і випуску на ринок нових приставок, оснащених за останнім словом техніки. Однією з таких виявиться Sony PlayStation 5, а її поява на полицях магазинів трапиться вже досить скоро – в кінці 2020 року, коли всі бажаючі отримають можливість стати її власниками.

Поки що не можна точно однозначно сказати, наскільки ця приставка є просунутою на ділі, бо елементарно її ще навіть повноцінно не представили, але вже відомо про те, що її загальна сумарна продуктивність досягає величезного значення в цілих 10,28 терафлопса. Такої потужності досить для того, щоб запускати відеоігри в дозволі 4K Ultra HD (3840 на 2160 пікселів) при частоті 60 кадрів в секунду. Крім того, вже відомо про те, чим саме конкретно PS5 зможе приємно порадувати всіх користувачів, і їй насправді гарантовано буде чим приємно всіх здивувати, адже вона отримає навіть флеш-пам’ять SSD останнього покоління зі швидкістю передачі даних понад 3000 МБ / с, що, в свою чергу, зробить її неймовірно швидкою.

Sony PlayStation 5 порадує фанів своїми можливостями

Також всі користувачі можуть розраховувати на підтримку системи трасування променів на базі архітектури DRNA 2, а також, крім цього, на цілу масу будь-яких інших особливостей, в тому числі на функцію миттєвих збережень. Так, можна буде в будь-якому місці поставити гру на паузу, після чого вимкнути приставку. Потім, після включення, стане можливим продовжити ігровий процес з того ж самого моменту, на якому раніше його зупинили. За рахунок цього грати виявиться простіше і приємніше, адже можна буде не чекати контрольних точок, а завершувати гру саме тоді, коли це необхідно зробити з яких-небудь причин. Проте, буде в Sony PlayStation 5 і ще одна вкрай важлива функція, заради якої все просто зобов’язані її купити.

Так, зокрема, новинка в особі PS5 зможе в режимі зворотної сумісності запускати ігри від PS4, роблячи це без особливих складнощів і труднощів. На практиці це означає, що геймери можуть розраховувати на те, що на Sony PlayStation 5 зможуть запускати і коректно працювати більш як 1 500 ігор, доступних зараз для консолі нинішнього покоління. Впровадження такої особливості стало можливим за рахунок того, що обидві приставки побудовані на базі архітектури процесора x86 від AMD. Розробникам ігор не доведеться вносити в свої проекти будь-які зміни, а щоб цього точно не довелося робити зараз співробітники японської корпорації займаються тестуванням нової можливості, перевіряючи стабільність роботи топ-100 кращих ігор для PlayStation 4. Платити додатково за старі ігри для можливості грати на новітньої консолі нічого не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.