Connect with us

Гаджети

Sony несподівано в два рази хоче обрушити ціну PlayStation 4

Опубліковано

Sony несподівано в два рази хоче обрушити ціну PlayStation 4

Інтерес людей по всьому світу до відеоігор стрімко зростає, а відбувається це в першу чергу в зв’язку з тим, що все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб проводити вільний час з їх допомогою. Такий спосіб проведення дозвілля є безпечним, простим і зручний, адже не потрібно навіть зайвий раз кудись виходити з дому. Грати можна на самих різних електронних пристроях, проте існує цілий окремий клас гаджетів, використовуючи які можна отримати максимально задоволення від гри, і це звичайно ж ігрові приставки. Однією з таких є Sony PlayStation 4, яка вийшла на ринок ще в кінці 2013 року, коли всі бажаючі отримали можливість її купити, і багато хто встиг стати її власниками за багато років.

За практично сім років з моменту запуску в продаж консоль PS4 була продана тиражем в більш ніж 110 млн копій, тобто їй вдалося знайти неймовірно велику популярність по всій земній кулі. Проте, поступово інтерес до неї згасає, а відбувається це в першу чергу через те, що все менше і менше людей влаштовує якість графіки, яке вона забезпечує. Виною всьому застаріле «залізо» даної консолі, яке вже вкрай сильно застаріло в усіх відношеннях, проте компанія-виробник так не вважає, тому що вона продовжує робити вигляд, що дана консоль є такою самою популярною і привабливою, якою вона була ще багато років тому, коли вона тільки-тільки вийшла на ринок.

Sony несподівано в два рази хоче обрушити ціну PlayStation 4

Саме тому як її на старті продажів пропонували всім бажаючим за приблизно $ 400, так пропонують і зараз, в даний час. За ці роки собівартість PlayStation 4 звичайно ж впала в рази, але Sony намагається не надавати цьому ніякого значення, але з кожним днем ​​в світі знаходиться все менше людей, готових здійснювати покупку даної ігрової приставки. У зв’язку з цим, за словами відомого галузевого інсайдера Майкла Пактер, вже зовсім скоро всі бажаючі зможуть купити PS4 на набагато більш вигідних умовах, ніж раніше. Її покупка повинна обійтися всього-на-всього в $ 200, тобто в украй скромну за сучасними мірками грошову суму, розмір якої вдвічі менше, ніж зараз на полицях магазинів.

Очевидно, що при такому ціннику безліч людей захоче купити цю приставку, і багато зовсім точно куплять. Її ціна, за словами експерта ринку, повинна впасти не тільки в Японії або якихось інших окремих регіонах світу, а по всій земній кулі взагалі, завдяки чому абсолютний кожен бажаючий зможе стати її власником. Втім, ніяких відомостей на цей рахунок від Sony поки що не надходило, проте компанія раніше ніколи не попереджала заздалегідь про зниження вартості своєї приставки, тому, найімовірніше, і в цей раз вона буде мовчати до останнього, і лише потім, через якийсь час, обрушить ціну. Статися це, як запевняє інсайдер, має вже в найближчі кілька місяців, тобто чекати надто довго не потрібно.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.