Connect with us

Гаджети

Sony в два рази обрушить ціну PlayStation 4 в усіх країнах

Опубліковано

Sony в два рази обрушить ціну PlayStation 4 в усіх країнах

Чим менше коштує якийсь електронний пристрій, тим більше людей можуть дозволити собі його покупку. В цьому немає нічого дивного, адже доходи абсолютної більшості населення всієї Землі обмежені, тому жителям різних регіоном світу доводиться так чи інакше економити. Оскільки з кожним роком відеоігри стають все більш цікавими і затягують, все більше людей вважає за краще проводити вільний час саме за грою в такі, знаходячи такої спосіб дозвілля вкрай привабливим відразу через декілька причин. Ігрова приставка PlayStation 4, доступна зараз у продажу, дозволяє робити все це з максимальним комфортом, проте з моменту випуску в 2013 році компанія Sony, на жаль, практично зовсім так і не зробила її дешевше.

Очевидно, що раз з моменту виходу на ринок ігрової приставки пройшло вже майже сім років, значить вона неймовірно сильно застаріла в повній мірі. Проте, японська корпорація Sony так і не вважає, в зв’язку з чим вона продає цю консоль за приблизно таку ж суму грошей, за яку її реалізували ще багато років тому на старті продажів, тобто приблизно за $ 400. За весь час перебування даної приставки в продажу вона була продана тиражем в більш ніж 105 млн штук, а створили і випустили для неї понад 1500 ігор, причому з різних категорій. Серед таких є як невдалі проекти, так і приголомшливі ексклюзиви, начебто Uncharted 4: A Thief’s End і God of War (2018), пройти які на будь-яких інших електронних пристроях просто неможливо.

Sony в два рази обрушить ціну PlayStation 4 в усіх країнах

Оскільки все більше людей розуміють, що дана приставка не варта $ 400, скільки за неї просять зараз, інтерес до неї знижується, а це позначається на продажах, тому що такі стрімко з кожним днем ​​скорочуються, стаючи все менше і менше, наскільки це так і зовсім взагалі тільки можливо. Втім, на щастя, вже незабаром ситуація нарешті зміниться, про що повідомив відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер. За його словами, вже зовсім скоро, буквально в найближчі кілька місяців, Sony обрушить ціну PlayStation 4 в усіх країнах, причому не на якісь 10 – 20%, як це зазвичай відбувається, а відразу в два рази. В такому випадку, в середньому по світу, купити її стане можливим всього лише за $ 200, тобто на вкрай вигідних умовах.

Очевидно, що при зниженій вартості безліч людей захочуть стати власниками даної ігрової приставки, знаходячи її максимально привабливою настільки, наскільки це так і зовсім взагалі тільки можливо. Якщо впаде ціна PS4, дешевше також повинні будуть стати і різні додаткові аксесуари для неї, а разом з тим, крім того, відеоігри. За зниженою ціною все такі виявляться доступні в Європі, США, Казахстані, Україні і в інших країнах. Втім, звичайно, все це актуально лише в тому випадку, якщо інсайдер повідомив достовірну точну інформацію, тому що ніяких заяв Sony щодо майбутнього зниження ціни PlayStation 4, а тим більше в цілих два рази, не надходило.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.