Connect with us

Гаджети

Xbox Series X зможе знищити Sony PlayStation 5

Опубліковано

Sony PlayStation 5 shocked everyone at the cost

Як відомо, вже в кінці цього року в продаж надійдуть ігрові приставки нового покоління, оснащені за останнім словом техніки, а однією з таких виявиться Sony PlayStation 5. Нехай поки що ще і не відбулася офіційна презентація цього електронного пристрою, здатного запускати гри в дозволі 4K UHD (3840 на 2160 пікселів), але вже незабаром така нарешті відбудеться, завдяки чому будь-який бажаючий зможе без праці купити собі цю приставку, знайшовши її неймовірно привабливою через відразу декількох причин. Сьогодні, 10 травня 2020 року, надійний інсайдерський ресурс в особі порталу ITHome опублікував дані про те, за якою ціною будуть продаватися ігрові приставки нового покоління.

Якщо раніше передбачалося, що їх покупка обійдеться в $ 500 – $ 600, тобто приблизно в 15 000 гривень, то тепер на цей рахунок з’явилися інші дані. Як стало відомо від надійного джерела, ігрова приставка Xbox Series X буде продаватися за $ 400, тобто її покупка обійдеться покупцям приблизно в 11 500 гривень. Така ціна, як можна легко помітити, відчутно нижче цінника, який всі чекають. Оскільки з цієї консоллю буде активно конкурувати Sony PlayStation 5, японської корпорації також доведеться обрушити вартість своєї ігрової приставки, продаючи її за ідентичною схожій вартості. Подібний цінник, якщо це звичайно ж правда, гарантовано повалить всіх в шок своїм розміром, причому саме приємно.

 

Повідомляється, що Microsoft збирається продавати свою нову ігрову приставку за собівартістю її «заліза», тобто навіть без витрат на маркетинг, логістику і багато іншого. Піти на такий крок американська корпорація вирішила зовсім не просто так, а заради того, щоб зробити свою фірмову консоль більш привабливою і доступною для широкого кола покупців. При цьому, звичайно, з плином часу бренд зможе почати заробляти на Xbox Series X гроші, продаючи різні аксесуари і відеоігри для неї, які і будуть основним джерелом прибутку, тоді як ігрова приставка представляє з себе ніщо інше, як платформу для майбутнього заробітку коштів у великих обсягах.

Навіть не дивлячись на те, що презентація Xbox Series X вже відбулася, поки що компанія-виробник даної ігрової приставки не поспішає озвучувати дату початку продажів цієї консолі і, крім того, розкривати відомості про те, в яку суму грошей всім бажаючим обійдеться її покупка. Відомо лише те, що дана приставка, також як і Sony PlayStation 5, надійде на прилавки магазинів вже в кінці року, коли їх собі і зможуть придбати всі бажаючі, виклавши велику суму грошей. Нове покоління консолей має принести з собою підтримку апаратної системи трасування променів RTX, сумісність з динамічним діапазоном яскравості HDR, а також, крім того, новітню флеш-пам’ять з величезною швидкістю передачі даних.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.